0

0

0.

Kanonýři Kladno B - Blue Horses Stochov B 4:3pn
branky: 1. Adam Hruška, 7. Vojtěch Petr, 11. Adam Hruška, N Daniel Stříhavka - 7. Zdeněk Husák, 10. Tomáš Ibl, 24. Zdeněk Husák; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Karel Hlinka; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Milan Horáček -3 - Miroslav Křenek ?; po třetinách: 3:2, 0:1, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov B hráč #13 Filip Švojgr , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč #88 Daniel Stříhavka a vstřelil rozhodující gól (4:3).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov B hráč #13 Filip Švojgr a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč #26 David Hácha a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov B hráč #87 Petr Krištof , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč #80 Petr Burian , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov B hráč #25 Zdeněk Husák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč #96 Jakub Šoch , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
29:03 Vyloučen hráč #7 Tomáš Dlouhý družstva Blue Horses Stochov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:11 GÓL Blue Horses Stochov B! 3:3
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #25 Zdeněk Husák, asistoval #13 Filip Švojgr (3:3)
14:41 Trestné střílení družstva Blue Horses Stochov B neproměnil #25 Zdeněk Husák.
14:41 Vyloučen hráč #87 Petr Krištof družstva Blue Horses Stochov B na 2 minuty za hrubost
13:35 Vyloučen hráč #11 Vojtěch Vaňous družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za špatné střídání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:18 GÓL Kanonýři Kladno B! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #14 Adam Hruška, asistoval #7 Vojtěch Petr (3:2)
09:45 GÓL Blue Horses Stochov B! 2:2
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #42 Tomáš Ibl, asistoval #13 Filip Švojgr (2:2)
06:44 GÓL Kanonýři Kladno B! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #7 Vojtěch Petr, asistoval #80 Petr Burian (2:1)
06:12 GÓL Blue Horses Stochov B! 1:1
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #25 Zdeněk Husák, asistoval #42 Tomáš Ibl (1:1)
05:14 Vyloučen hráč #48 František Štiller družstva Blue Horses Stochov B na 2 minuty za sekání
00:40 GÓL Kanonýři Kladno B! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #14 Adam Hruška, asistoval #80 Petr Burian (1:0)