0

0

0.

Blue Horses Stochov B - AIK Steel Kladno B 4:5pn
branky: 2. Petr Krištof, 2. Petr Krištof, 16. Tomáš Ibl, 22. František Štiller - 5. Michal Kárník, 12. Jakub Šíma, 27. David Schneider, 31. David Schneider, N David Schneider; rozhodčí: Karel Hencl - Václav Lauda; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: - Jan Gierczynski ?; po třetinách: 2:2, 2:0, 0:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno B hráč #15 David Schneider a vstřelil rozhodující gól (4:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno B hráč #16 Jaroslav Chalupný a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno B hráč #22 Jan Vršek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov B hráč #13 Filip Švojgr , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov B hráč #25 Zdeněk Husák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov B hráč #87 Petr Krištof , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
33:25 Timeout AIK Steel Kladno B
33:25 Trestné střílení družstva Blue Horses Stochov B neproměnil #87 Petr Krištof.
30:58 Vyloučen hráč #15 David Schneider družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:22 GÓL AIK Steel Kladno B! 4:4
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #15 David Schneider bez asistence (4:4)
26:18 GÓL AIK Steel Kladno B! 4:3
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #15 David Schneider, asistoval #71 Jakub Šíma (4:3)
25:52 Vyloučen hráč #25 Zdeněk Husák družstva Blue Horses Stochov B na 2 minuty za hra na zemi
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:44 Vyloučen hráč #25 Zdeněk Husák družstva Blue Horses Stochov B na 2 minuty za sekání
21:00 GÓL Blue Horses Stochov B! 4:2
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #48 František Štiller, asistoval #25 Zdeněk Husák (4:2)
20:37 Vyloučen hráč #42 Michal Kárník družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za sekání
15:47 GÓL Blue Horses Stochov B! 3:2
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #42 Tomáš Ibl, asistoval #25 Zdeněk Husák (3:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:54 GÓL AIK Steel Kladno B! 2:2
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (2:2)
07:37 Trestné střílení družstva AIK Steel Kladno B neproměnil #15 David Schneider.
04:13 GÓL AIK Steel Kladno B! 2:1
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #42 Michal Kárník, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (2:1)
02:55 Vyloučen hráč #10 David Kubín družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za bránění ve hře
01:25 GÓL Blue Horses Stochov B! 2:0
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #87 Petr Krištof bez asistence (2:0)
01:08 GÓL Blue Horses Stochov B! 1:0