0

0

0.

AIK Steel Kladno B - FBC Rakovník A 4:5pn
branky: 1. Jiří Neradil, 2. Petr Hora, 10. David Schneider, 13. Ondřej Šíma - 4. Tomáš Kříček, 6. Jakub Koláček, 15. Štěpán Malý, 24. Ondřej Fišer, N Ondřej Fišer; rozhodčí: Matouš Eret - Jana Vostrá; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Miroslav Bláha ? - Marek Pospíšil -4; po třetinách: 3:2, 1:2, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno B hráč #15 David Schneider , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník A hráč #16 Ondřej Fišer a vstřelil rozhodující gól (4:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno B hráč #79 Petr Hora , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník A hráč #69 Lukáš Pyskatý a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno B hráč #16 Jaroslav Chalupný a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník A hráč #16 Ondřej Fišer a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno B hráč #15 David Schneider a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník A hráč #8 Jakub Koláček , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
32:44 Timeout AIK Steel Kladno B
32:44 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šíma družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:42 GÓL FBC Rakovník A! 4:4
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #16 Ondřej Fišer, asistoval #8 Jakub Koláček (4:4)
23:10 Vyloučen hráč #22 Jan Vršek družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za sekání
14:24 GÓL FBC Rakovník A! 4:3
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #15 Štěpán Malý bez asistence (4:3)
12:26 GÓL AIK Steel Kladno B! 4:2
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #97 Ondřej Šíma, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (4:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:34 GÓL AIK Steel Kladno B! 3:2
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #15 David Schneider, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (3:2)
05:47 GÓL FBC Rakovník A! 2:2
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #8 Jakub Koláček, asistoval #26 Petr Čech (2:2)
03:53 GÓL FBC Rakovník A! 2:1
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #91 Tomáš Kříček, asistoval #15 Štěpán Malý (2:1)
01:33 GÓL AIK Steel Kladno B! 2:0
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #79 Petr Hora, asistoval #22 Jan Vršek (2:0)
00:43 GÓL AIK Steel Kladno B! 1:0
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #23 Jiří Neradil, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (1:0)