1

0

3.

AIK Steel Kladno - Prague Tigers B 8:7pn
branky: 12. Jakub Šíma, 13. Jaroslav Chalupný, 20. Michal Kárník, 21. Michal Miler, 23. Jakub Šíma, 24. Jaroslav Chalupný, 29. Michal Kárník, N David Schneider - 7. Miroslav Neumann, 15. Michal Novák, 30. Vilém Bodlák, 37. Adam Volf, 41. Zbyněk Pšenička, 42. Adam Volf, 45. Adam Volf; rozhodčí: Filip Novák - Karel Kotyza; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Jan Gierczynski ? - Jakub Matas ?; po třetinách: 2:2, 5:1, 0:4
3 Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno hráč #15 David Schneider a vstřelil rozhodující gól (8:7).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč #11 Lukáš Valenta , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno hráč #17 Jakub Neradil , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč #9 Adam Volf , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno hráč #16 Jaroslav Chalupný , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč #92 Michal Novák , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:12 GÓL Prague Tigers B! 7:7
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #9 Adam Volf, asistoval #15 Kryštof Schovánek (7:7)
42:41 Vyloučen hráč #92 Michal Novák družstva Prague Tigers B na 2 minuty za opakované přestupky
41:44 GÓL Prague Tigers B! 7:6
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #9 Adam Volf, asistoval #97 Miroslav Neumann (7:6)
40:22 GÓL Prague Tigers B! 7:5
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #20 Zbyněk Pšenička, asistoval #27 Tomáš Táborský (7:5)
36:47 GÓL Prague Tigers B! 7:4
35:33 Timeout AIK Steel Kladno
29:59 Vyloučen hráč #25 Daniel Hadaš družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
29:37 GÓL Prague Tigers B! 7:3
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #45 Vilém Bodlák, asistoval #3 Roman Janeba (7:3)
28:31 GÓL AIK Steel Kladno! 7:2
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #42 Michal Kárník, asistoval #71 Jakub Šíma (7:2)
23:55 GÓL AIK Steel Kladno! 6:2
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #71 Jakub Šíma (6:2)
23:16 Vyloučen hráč #97 Miroslav Neumann družstva Prague Tigers B na 2 minuty za sekání
22:35 GÓL AIK Steel Kladno! 5:2
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #15 David Schneider (5:2)
20:13 GÓL AIK Steel Kladno! 4:2
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #93 Michal Miler, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (4:2)
19:09 GÓL AIK Steel Kladno! 3:2
14:14 GÓL Prague Tigers B! 2:2
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #92 Michal Novák, asistoval #20 Zbyněk Pšenička (2:2)
12:23 GÓL AIK Steel Kladno! 2:1
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #91 Petr Huml (2:1)
11:46 GÓL AIK Steel Kladno! 1:1
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma z trestného střílení (1:1)
09:32 Vyloučen hráč #15 Kryštof Schovánek družstva Prague Tigers B na 2 minuty za nesportovní chování
06:58 GÓL Prague Tigers B! 0:1
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #97 Miroslav Neumann, asistoval #15 Kryštof Schovánek (0:1)
05:00 Vyloučen hráč #91 Petr Huml družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za sekání