• 44 43:37
    11:3
    (Daič)

BUTCHIS B - FBC Slavia Praha B 11:3
branky: 3. Matěj Nykl, 16. David Munk, 16. Tomáš Hájek, 18. David Gaitzsch, 22. David Munk, 26. Jakub Daič, 32. Adam Drastich, 34. Jakub Rohn, 41. Jakub Daič, 42. Jakub Daič, 44. Adam Drastich - 10. Jan Křížek, 14. Tomáš Sekyrka, 42. Jiří Sedláček; rozhodčí: Karel Kotyza - Marek Jeřábek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ladislav Heřmánek ? - Miroslav Mynář ?; po třetinách: 1:2, 5:0, 5:1
43:37 GÓL BUTCHIS B! 11:3
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #4 Adam Drastich, asistoval #73 Jakub Daič (11:3)
41:45 GÓL FBC Slavia Praha B! 10:3
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #37 Jiří Sedláček, asistoval #5 Vojtěch Šafář (10:3)
41:35 GÓL BUTCHIS B! 10:2
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #73 Jakub Daič, asistoval #44 Jakub Rohn (10:2)
40:46 GÓL BUTCHIS B! 9:2
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #73 Jakub Daič, asistoval #4 Adam Drastich (9:2)
33:44 GÓL BUTCHIS B! 8:2
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #44 Jakub Rohn, asistoval #73 Jakub Daič (8:2)
31:58 GÓL BUTCHIS B! 7:2
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #4 Adam Drastich, asistoval #41 David Munk (7:2)
25:32 GÓL BUTCHIS B! 6:2
23:46 Vyloučen hráč #5 Vojtěch Šafář družstva FBC Slavia Praha B na 2 minuty za hrubost
21:21 GÓL BUTCHIS B! 5:2
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #41 David Munk, asistoval #71 Jakub Švelbl (5:2)
17:28 GÓL BUTCHIS B! 4:2
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #98 David Gaitzsch, asistoval #44 Jakub Rohn (4:2)
15:43 GÓL BUTCHIS B! 3:2
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #24 Tomáš Hájek bez asistence (3:2)
15:29 GÓL BUTCHIS B! 2:2
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #41 David Munk, asistoval #4 Adam Drastich (2:2)
13:05 GÓL FBC Slavia Praha B! 1:2
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #86 Tomáš Sekyrka, asistoval #29 Miroslav Mynář (1:2)
09:41 GÓL FBC Slavia Praha B! 1:1
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #35 Jan Křížek bez asistence (1:1)
02:06 GÓL BUTCHIS B! 1:0
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #46 Matěj Nykl, asistoval #71 Jakub Švelbl (1:0)