• 45 44:13
    2
    Otto PÍPLA

FBC Slavia Praha B - FKÚ Ovocné Báze 2:4
branky: 14. Jan Křížek, 44. Michal Obertan - 6. Filip Kubelka, 17. Jiří Novák, 20. Jiří Novák, 41. Jiří Novák; rozhodčí: Karel Kotyza - Marek Jeřábek; vyloučení: 3 + David Laho OS + Martin Fojtík 4 + TDKU:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Miroslav Mynář -4 - Jan Procházka -2; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:1
44:13 Vyloučen hráč #76 Otto Pípla družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za hrubost
44:13 Vyloučen hráč #4 Martin Fojtík družstva FBC Slavia Praha B do konce utkání
44:13 Vyloučen hráč #4 Martin Fojtík družstva FBC Slavia Praha B na 2+2 minuty za hrubost
43:33 GÓL FBC Slavia Praha B! 2:4
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #8 Michal Obertan, asistoval #4 Martin Fojtík (2:4)
43:20 Timeout FKÚ Ovocné Báze
40:31 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 1:4
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #81 Jiří Novák, asistoval #3 Filip Kubelka (1:4)
35:56 Vyloučen hráč #75 Matěj Vrablík družstva FBC Slavia Praha B na 2 minuty za vysoká florbalka
31:51 Vyloučen hráč #16 David Laho družstva FBC Slavia Praha B - osobní trest
31:51 Vyloučen hráč #16 David Laho družstva FBC Slavia Praha B na 2 minuty za nesportovní chování
28:36 Vyloučen hráč #7 Ondřej Kubelka družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za sekání
22:22 Vyloučen hráč #75 Matěj Vrablík družstva FBC Slavia Praha B na 2 minuty za sekání
19:32 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 1:3
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #81 Jiří Novák, asistoval #76 Otto Pípla (1:3)
16:00 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 1:2
13:01 GÓL FBC Slavia Praha B! 1:1
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #35 Jan Křížek, asistoval #86 Tomáš Sekyrka (1:1)
10:27 Vyloučen hráč #9 Milan Baloun družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za sekání
05:03 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 0:1
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #3 Filip Kubelka, asistoval #7 Ondřej Kubelka (0:1)
04:14 Trestné střílení družstva FKÚ Ovocné Báze neproměnil #81 Jiří Novák.