4:7
    Vojtěch DUCHOSLAV
    ()

FbC Red Dragons Hořovice - Florbal Neratovice 4:7
branky: 21. Lukáš Routa, 31. Vojtěch Plecitý, 41. Karel Horký, 42. Jakub Lukavský - 14. Martin Boušek, 14. Martin Boušek, 26. Radim Tůma, 31. Martin Boušek, 41. Radim Tůma, 43. Martin Boušek, 45. Vojtěch Duchoslav; rozhodčí: Filip Novák - Richard Iltis; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Pužman ? - Robert Žižka ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 3:4
44:59 GÓL Florbal Neratovice! 4:7
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #41 Vojtěch Duchoslav bez asistence (4:7)
42:27 GÓL Florbal Neratovice! 4:6
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #88 Radim Tůma (4:6)
41:01 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 4:5
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #10 Jakub Lukavský, asistoval #18 Marek Sluka (4:5)
40:25 GÓL Florbal Neratovice! 3:5
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #88 Radim Tůma, asistoval #13 David Houdek (3:5)
40:18 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 3:4
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #64 Karel Horký z trestného střílení (3:4)
38:47 Timeout FbC Red Dragons Hořovice
36:45 Zápas se hraje ve vysokém tempu a na obou stranách je k vidění mnoho faulů
30:40 GÓL Florbal Neratovice! 2:4
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #72 Vojtěch Görög (2:4)
30:15 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 2:3
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #50 Vojtěch Plecitý bez asistence (2:3)
25:08 GÓL Florbal Neratovice! 1:3
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #88 Radim Tůma, asistoval #48 Martin Boušek (1:3)
20:11 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:2
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #2 Lukáš Routa, asistoval #18 Marek Sluka (1:2)
17:12 Ondřej Rácz dostal nabito do odkryté branky, ale neprostřelil dnes perfektně chytajícího golmana hostů
13:52 GÓL Florbal Neratovice! 0:2
13:49 GÓL Florbal Neratovice! 0:1
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #48 Martin Boušek z trestného střílení (0:1)
08:29 Vyloučen hráč #13 David Houdek družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za sekání