(Rohn)
  • 45 44:49
    2

BUTCHIS B - FKÚ Ovocné Báze 4:6
branky: 13. Filip Čáka, 37. Jakub Daič, 41. Jakub Daič, 45. Dominik Regner - 7. Jiří Novák, 18. Jiří Novák, 18. Ondřej Kubelka, 30. Martin Švácha, 35. Filip Kubelka, 44. Filip Kubelka; rozhodčí: Eduard Bastl - David Kozlík; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jakub Kvíz ? - Jan Procházka ?; po třetinách: 1:1, 0:3, 3:2
44:51 GÓL BUTCHIS B! 4:6
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #12 Dominik Regner, asistoval #44 Jakub Rohn (4:6)
44:49 Vyloučen hráč #7 Ondřej Kubelka družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za sekání
43:38 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 3:6
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #3 Filip Kubelka bez asistence (3:6)
42:46 Timeout BUTCHIS B
41:20 Trestné střílení družstva BUTCHIS B neproměnil #24 Tomáš Hájek.
40:54 GÓL BUTCHIS B! 3:5
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #73 Jakub Daič, asistoval #41 David Munk (3:5)
36:47 GÓL BUTCHIS B! 2:5
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #73 Jakub Daič, asistoval #44 Jakub Rohn (2:5)
35:37 Vyloučen hráč #9 Milan Baloun družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za sekání
34:43 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 1:5
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #3 Filip Kubelka, asistoval #81 Jiří Novák (1:5)
29:51 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 1:4
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #73 Martin Švácha, asistoval #9 Milan Baloun (1:4)
24:48 Vyloučen hráč #73 Jakub Daič družstva BUTCHIS B na 2 minuty za vysoká florbalka
21:30 Trestné střílení družstva FKÚ Ovocné Báze neproměnil #7 Ondřej Kubelka.
17:37 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 1:3
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #7 Ondřej Kubelka, asistoval #29 Jan Sládek (1:3)
17:12 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 1:2
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #81 Jiří Novák, asistoval #3 Filip Kubelka (1:2)
12:25 GÓL BUTCHIS B! 1:1
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #91 Filip Čáka, asistoval #37 Antonín Šiška (1:1)
06:41 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 0:1
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #81 Jiří Novák bez asistence (0:1)