0

2.

série

FbC Red Dragons Hořovice - Prague Tigers B 5:4pn
branky: 11. Ondřej Rácz, 16. Karel Horký, 29. Marek Sluka, 36. Marek Sudík, N Ondřej Rácz - 10. Vilém Bodlák, 15. Zbyněk Prokšan, 20. Miroslav Neumann, 40. Roman Janeba; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 2:3 + Martin Beneš 4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Pužman ? - Jakub Matas ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:1
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč #3 Roman Janeba , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč #97 Miroslav Neumann , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #17 Ondřej Rácz a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #63 Marek Sluka a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
39:43 GÓL Prague Tigers B! 4:4
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #3 Roman Janeba, asistoval #97 Miroslav Neumann (4:4)
35:41 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 4:3
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #31 Marek Sudík, asistoval #2 Lukáš Routa (4:3)
31:19 Vyloučen hráč #64 Karel Horký družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání
30:07 Vyloučen hráč #63 Marek Sluka družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za bránění ve hře
28:52 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 3:3
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #63 Marek Sluka, asistoval #2 Lukáš Routa (3:3)
28:23 Vyloučen hráč #4 Martin Beneš družstva Prague Tigers B na 2+2 minuty za sekání
22:02 Vyloučen hráč #27 Tomáš Táborský družstva Prague Tigers B na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:51 Vyloučen hráč #3 Roman Janeba družstva Prague Tigers B na 2 minuty za sekání
19:24 GÓL Prague Tigers B! 2:3
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #97 Miroslav Neumann z trestného střílení (2:3)
15:50 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 2:2
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #64 Karel Horký, asistoval #17 Ondřej Rácz (2:2)
14:01 GÓL Prague Tigers B! 1:2
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #7 Zbyněk Prokšan, asistoval #27 Tomáš Táborský (1:2)
13:23 Vyloučen hráč #97 Miroslav Neumann družstva Prague Tigers B na 2 minuty za sekání
10:06 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #17 Ondřej Rácz, asistoval #64 Karel Horký (1:1)
09:35 GÓL Prague Tigers B! 0:1
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #45 Vilém Bodlák, asistoval #27 Tomáš Táborský (0:1)