1

0

3.

Blue Horses Stochov - BUTCHIS B 4:3pn
branky: 1. Zdeněk Husák, 20. Jiří Leisch, 42. Jakub Hříbal, N Stanislav Prokop - 15. Jan Waldhauser, 19. Tomáš Hájek, 41. Šimon Pavlíček; rozhodčí: Daniel Grener - Alexander McIntosh; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Křenek ? - Marek Galajda ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS B hráč #16 Šimon Pavlíček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov hráč #21 Jiří Polívka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS B hráč #41 David Munk , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov hráč #20 Stanislav Prokop a vstřelil rozhodující gól (4:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS B hráč #64 Jan Waldhauser , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov hráč #29 Jakub Hříbal , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
41:22 GÓL Blue Horses Stochov! 3:3
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #29 Jakub Hříbal, asistoval #23 Jiří Leisch (3:3)
40:16 GÓL BUTCHIS B! 2:3
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #41 David Munk (2:3)
37:50 Vyloučen hráč #22 Jaroslav Macík družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za sekání
25:16 Vyloučen hráč #20 Stanislav Prokop družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za sekání
19:22 GÓL Blue Horses Stochov! 2:2
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #23 Jiří Leisch, asistoval #25 Zdeněk Husák (2:2)
18:27 GÓL BUTCHIS B! 1:2
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #24 Tomáš Hájek, asistoval #64 Jan Waldhauser (1:2)
15:24 Vyloučen hráč #98 David Gaitzsch družstva BUTCHIS B na 2 minuty za sekání
14:18 GÓL BUTCHIS B! 1:1
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #64 Jan Waldhauser, asistoval #41 David Munk (1:1)
00:46 GÓL Blue Horses Stochov! 1:0
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #25 Zdeněk Husák, asistoval #20 Stanislav Prokop (1:0)