6:2
    Jakub DAIČ
    (Kolář)

BUTCHIS B - FbC Red Dragons Hořovice 6:2
branky: 10. Dominik Regner, 12. František Novotný, 20. Dominik Regner, 32. František Novotný, 42. Jakub Daič, 44. Jakub Daič - 11. Lukáš Routa, 16. Lukáš Fišer; rozhodčí: Martin Klán - Adam Krs; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jakub Kvíz ? - Matěj Pužman ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:0
43:38 GÓL BUTCHIS B! 6:2
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #73 Jakub Daič, asistoval #93 Jakub Kolář (6:2)
41:22 GÓL BUTCHIS B! 5:2
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #73 Jakub Daič, asistoval #41 David Munk (5:2)
41:06 Timeout FbC Red Dragons Hořovice
41:06 Vyloučen hráč #50 Vojtěch Plecitý družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání
31:27 GÓL BUTCHIS B! 4:2
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #26 František Novotný, asistoval #41 David Munk (4:2)
21:31 Vyloučen hráč #84 Jan Slabý družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za bránění ve hře
19:52 GÓL BUTCHIS B! 3:2
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #12 Dominik Regner, asistoval #44 Jakub Rohn (3:2)
19:26 Vyloučen hráč #66 Lukáš Fišer družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za zvedání florbalky
15:16 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 2:2
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #66 Lukáš Fišer, asistoval #2 Lukáš Routa (2:2)
11:55 GÓL BUTCHIS B! 2:1
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #26 František Novotný, asistoval #11 Jaroslav Šejvl (2:1)
10:45 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #2 Lukáš Routa, asistoval #66 Lukáš Fišer (1:1)
09:24 GÓL BUTCHIS B! 1:0
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #12 Dominik Regner, asistoval #93 Jakub Kolář (1:0)