2

3

3.

SK Alien Nation Černošice - Florbal Neratovice 6:7pn
branky: 12. Dominik Škarda, 20. Benjamin Rais, 22. Tobias Ševčík, 24. Dominik Škarda, 41. Matěj Krudenc, 42. Dominik Škarda - 4. Vojtěch Görög, 7. Vojtěch Görög, 14. Radim Tůma, 15. Radim Tůma, 43. Martin Boušek, 44. Radim Tůma, N Radim Tůma; rozhodčí: Štěpán Weber - Michal Obertan; vyloučení: 5:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Milan Janura ? - Tomáš Neckář ?; po třetinách: 1:4, 3:0, 2:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč #88 Radim Tůma a vstřelil rozhodující gól (6:7).
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation Černošice hráč #2 Dominik Škarda a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč #48 Martin Boušek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation Černošice hráč #5 Tomáš Dejmek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč #8 Kamil Petrák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation Černošice hráč #25 Dominik Ottomanský , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:13 Timeout SK Alien Nation Černošice
43:37 GÓL Florbal Neratovice! 6:6
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #88 Radim Tůma, asistoval #13 David Houdek (6:6)
42:25 GÓL Florbal Neratovice! 6:5
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #72 Vojtěch Görög (6:5)
41:40 GÓL SK Alien Nation Černošice! 6:4
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #2 Dominik Škarda z trestného střílení (6:4)
40:26 Timeout Florbal Neratovice
40:26 GÓL SK Alien Nation Černošice! 5:4
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #27 Matěj Krudenc, asistoval #20 David Ranš (5:4)
34:03 Vyloučen hráč #2 Dominik Škarda družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za hra na zemi
27:50 Vyloučen hráč #4 Michal Janouš družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za sekání
27:50 Vyloučen hráč #4 Michal Janouš družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:33 Vyloučen hráč #88 Radim Tůma družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za hrubost
23:37 GÓL SK Alien Nation Černošice! 4:4
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #2 Dominik Škarda, asistoval #27 Matěj Krudenc (4:4)
21:31 Vyloučen hráč #2 Dominik Škarda družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:06 GÓL SK Alien Nation Černošice! 3:4
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #15 Tobias Ševčík, asistoval #24 Benjamin Rais (3:4)
19:10 GÓL SK Alien Nation Černošice! 2:4
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #24 Benjamin Rais, asistoval #13 Tomáš Šílený (2:4)
18:32 Vyloučen hráč #41 Vojtěch Duchoslav družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za blokování florbalky
16:44 Vyloučen hráč #8 Kamil Petrák družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za sekání
14:25 GÓL Florbal Neratovice! 1:4
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #88 Radim Tůma, asistoval #48 Martin Boušek (1:4)
13:25 GÓL Florbal Neratovice! 1:3
12:12 Vyloučen hráč #13 Tomáš Šílený družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za hrubost
11:49 GÓL SK Alien Nation Černošice! 1:2
06:26 GÓL Florbal Neratovice! 0:2
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #72 Vojtěch Görög, asistoval #48 Martin Boušek (0:2)
03:32 GÓL Florbal Neratovice! 0:1
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #72 Vojtěch Görög, asistoval #88 Radim Tůma (0:1)