6:4
    Jiří POLÍVKA
    (Pulec)

Florbal Neratovice - Blue Horses Stochov 6:4
branky: 6. Radim Tůma, 8. Martin Hrubec, 17. David Blabolil, 25. Radim Tůma, 28. Michal Brnka, 32. Martin Boušek - 1. Filip Švojgr, 2. Zdeněk Husák, 36. Pavel Pulec, 41. Jiří Polívka; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Tomáš Neckář ? - Lukáš Zbránek ?; po třetinách: 2:2, 3:0, 1:2
40:13 Timeout Florbal Neratovice
40:13 GÓL Blue Horses Stochov! 6:4
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #21 Jiří Polívka, asistoval #67 Pavel Pulec (6:4)
35:32 GÓL Blue Horses Stochov! 6:3
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #67 Pavel Pulec, asistoval #21 Jiří Polívka (6:3)
31:20 GÓL Florbal Neratovice! 6:2
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #88 Radim Tůma (6:2)
29:44 Vyloučen hráč #18 Jan Mikolášek družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za hrubost
27:03 GÓL Florbal Neratovice! 5:2
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #26 Michal Brnka, asistoval #47 David Blabolil (5:2)
27:03 Brněnská legenda střílí gól ze standartky v přesilové hře 5 na 3
27:01 Vyloučen hráč #67 Pavel Pulec družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
26:08 Vyloučen hráč #13 Filip Švojgr družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:52 GÓL Florbal Neratovice! 4:2
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #88 Radim Tůma, asistoval #48 Martin Boušek (4:2)
24:52 Neratovice se netrápí s neuznaným gólem protože si na jejich listinu připisují další uznaný gól
23:45 Velmi sporný moment, neuznaný gól pro Neratovice
16:40 GÓL Florbal Neratovice! 3:2
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #47 David Blabolil, asistoval #10 Lukáš Mrkvička (3:2)
07:07 GÓL Florbal Neratovice! 2:2
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #83 Martin Hrubec, asistoval #47 David Blabolil (2:2)
05:42 GÓL Florbal Neratovice! 1:2
01:25 GÓL Blue Horses Stochov! 0:2
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #25 Zdeněk Husák, asistoval #26 Jakub Drexler (0:2)
00:52 GÓL Blue Horses Stochov! 0:1
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #13 Filip Švojgr, asistoval #48 František Štiller (0:1)