3

3.

série

IBK Kubánský Klan - FBC Slavia Praha B 4:5pn
branky: 2. Matěj Halouska, 16. Pavel Šusta, 30. Matěj Halouska, 38. Matěj Halouska - 3. David Laho, 6. Michal Obertan, 18. David Laho, 42. David Laho, N Jakub Procházka; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vojtěch Prokop; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Pastyřík ? - Tomáš Koval ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha B hráč #26 Jakub Procházka a vstřelil rozhodující gól (4:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Kubánský Klan hráč #16 David Čermák a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha B hráč #35 Jan Křížek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Kubánský Klan hráč #19 Matěj Halouska , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha B hráč #19 Ondřej Otáhal a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Kubánský Klan hráč #24 Pavel Šusta a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
41:52 GÓL FBC Slavia Praha B! 4:4
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #16 David Laho, asistoval #19 Ondřej Otáhal (4:4)
40:08 Vyloučen hráč #24 Pavel Šusta družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:59 GÓL IBK Kubánský Klan! 4:3
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #19 Matěj Halouska, asistoval #66 Petr Kminiak (4:3)
29:14 GÓL IBK Kubánský Klan! 3:3
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #19 Matěj Halouska, asistoval #24 Pavel Šusta (3:3)
27:34 Vyloučen hráč #27 Jakub Bendžela družstva FBC Slavia Praha B na 2 minuty za sekání
17:46 GÓL FBC Slavia Praha B! 2:3
15:57 GÓL IBK Kubánský Klan! 2:2
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #24 Pavel Šusta bez asistence (2:2)
05:44 GÓL FBC Slavia Praha B! 1:2
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #8 Michal Obertan, asistoval #26 Jakub Procházka (1:2)
02:47 GÓL FBC Slavia Praha B! 1:1
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #16 David Laho, asistoval #37 Jiří Sedláček (1:1)
01:26 GÓL IBK Kubánský Klan! 1:0
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #19 Matěj Halouska, asistoval #13 Jonáš Pavlík (1:0)