11:5
    Jaroslav CHALUPNÝ
    (Vorlíček)

AIK Steel Kladno - BUTCHIS B 11:5
branky: 7. Jakub Šíma, 13. Dominik Vorlíček, 15. David Schneider, 23. David Schneider, 28. David Schneider, 28. Michal Kárník, 31. Dominik Vorlíček, 33. Jakub Šíma, 37. Dominik Vorlíček, 43. Jakub Šíma, 45. Jaroslav Chalupný - 22. Jakub Kolář, 23. Filip Čáka, 34. David Munk, 34. Matěj Nykl, 43. Matěj Nykl; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Gierczynski ? - Marek Galajda ?; po třetinách: 3:0, 3:2, 5:3
44:41 GÓL AIK Steel Kladno! 11:5
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #76 Dominik Vorlíček (11:5)
43:14 Vyloučen hráč #17 Jakub Neradil družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za vysoká florbalka
42:54 GÓL BUTCHIS B! 10:5
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #46 Matěj Nykl, asistoval #44 Jakub Rohn (10:5)
42:21 GÓL AIK Steel Kladno! 10:4
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #42 Michal Kárník (10:4)
36:02 GÓL AIK Steel Kladno! 9:4
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #76 Dominik Vorlíček, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (9:4)
33:49 GÓL BUTCHIS B! 8:4
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #46 Matěj Nykl z trestného střílení (8:4)
33:27 GÓL BUTCHIS B! 8:3
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #41 David Munk, asistoval #24 Tomáš Hájek (8:3)
32:24 GÓL AIK Steel Kladno! 8:2
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #15 David Schneider (8:2)
30:15 GÓL AIK Steel Kladno! 7:2
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #76 Dominik Vorlíček, asistoval #93 Michal Miler (7:2)
27:45 GÓL AIK Steel Kladno! 6:2
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #42 Michal Kárník, asistoval #71 Jakub Šíma (6:2)
27:15 GÓL AIK Steel Kladno! 5:2
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #15 David Schneider, asistoval #17 Jakub Neradil (5:2)
22:41 GÓL AIK Steel Kladno! 4:2
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #15 David Schneider, asistoval #71 Jakub Šíma (4:2)
22:29 GÓL BUTCHIS B! 3:2
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #91 Filip Čáka, asistoval #24 Tomáš Hájek (3:2)
22:04 Vyloučen hráč #17 Jakub Neradil družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za zdržování hry
21:36 GÓL BUTCHIS B! 3:1
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #93 Jakub Kolář, asistoval #17 Ladislav Heřmánek (3:1)
16:59 Vyloučen hráč #91 Petr Huml družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za sekání
14:51 GÓL AIK Steel Kladno! 3:0
12:50 GÓL AIK Steel Kladno! 2:0
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #76 Dominik Vorlíček, asistoval #71 Jakub Šíma (2:0)
12:30 Vyloučen hráč #73 Jakub Daič družstva BUTCHIS B na 2 minuty za sekání
06:52 GÓL AIK Steel Kladno! 1:0
06:14 Vyloučen hráč #23 Jiří Neradil družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za bránění ve hře