• 36 35:38
    9:3
    (Polívka)

AIK Steel Kladno C - Blue Horses Stochov C 9:3
branky: 3. Vojtěch Černý, 6. Jakub Šíma, 7. Vojtěch Černý, 12. Marek Havelka, 13. Jakub Šíma, 15. Jakub Neradil, 17. Jaroslav Chalupný, 24. Jaroslav Chalupný, 29. Jakub Šíma - 16. Zdeněk Husák, 34. Václav Müller, 36. Zdeněk Husák; rozhodčí: Michal Kolář - David Kolář; vyloučení: 0 + Jakub Šíma OS:5 + Jan Brabec 4 + TDKU; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Bláha ? - Jan Žák ?; po třetinách: 4:0, 4:1, 1:2
36:00 Ukončení 3. části
35:38 GÓL Blue Horses Stochov C! 9:3
Branku družstva Blue Horses Stochov C vstřelil #25 Zdeněk Husák, asistoval #21 Jiří Polívka (9:3)
33:49 Timeout AIK Steel Kladno C
33:49 GÓL Blue Horses Stochov C! 9:2
Branku družstva Blue Horses Stochov C vstřelil #4 Václav Müller, asistoval #66 Lukáš Műller (9:2)
32:12 Vyloučen hráč #71 Jakub Šíma družstva AIK Steel Kladno C - osobní trest
28:01 GÓL AIK Steel Kladno C! 9:1
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #1 Miroslav Bláha (9:1)
24:00 Vyloučen hráč #33 Jan Brabec družstva Blue Horses Stochov C do konce utkání
24:00 Vyloučen hráč #33 Jan Brabec družstva Blue Horses Stochov C na 2+2 minuty za hrubost
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:54 Vyloučen hráč #4 Václav Müller družstva Blue Horses Stochov C na 2 minuty za bránění ve hře
23:35 GÓL AIK Steel Kladno C! 8:1
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #71 Jakub Šíma (8:1)
22:51 Vyloučen hráč #18 Jan Mikolášek družstva Blue Horses Stochov C na 2 minuty za držení
22:51 Vyloučen hráč #25 Zdeněk Husák družstva Blue Horses Stochov C na 2 minuty za nesportovní chování
18:55 Trestné střílení družstva Blue Horses Stochov C neproměnil #21 Jiří Polívka.
17:02 Vyloučen hráč #4 Václav Müller družstva Blue Horses Stochov C na 2 minuty za sekání
16:05 GÓL AIK Steel Kladno C! 7:1
15:48 GÓL Blue Horses Stochov C! 6:1
Branku družstva Blue Horses Stochov C vstřelil #25 Zdeněk Husák, asistoval #42 Tomáš Ibl (6:1)
14:32 GÓL AIK Steel Kladno C! 6:0
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #17 Jakub Neradil, asistoval #80 Vojtěch Černý (6:0)
13:08 Vyloučen hráč #99 Václav Křenek družstva Blue Horses Stochov C na 2 minuty za sekání
12:44 GÓL AIK Steel Kladno C! 5:0
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #97 Ondřej Šíma (5:0)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:19 GÓL AIK Steel Kladno C! 4:0
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #5 Marek Havelka, asistoval #17 Jakub Neradil (4:0)
06:33 GÓL AIK Steel Kladno C! 3:0
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #80 Vojtěch Černý, asistoval #5 Marek Havelka (3:0)
05:37 GÓL AIK Steel Kladno C! 2:0
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (2:0)
02:04 GÓL AIK Steel Kladno C! 1:0
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #80 Vojtěch Černý, asistoval #17 Jakub Neradil (1:0)