3

4

9.

TBC Horoměřice B - Florbal Kladno B U23 1:2pn
branky: 24. Jonáš Farář - 22. Vojtěch Vosyka, N David Burda; rozhodčí: Šimon Dubský - Matyáš Moller; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Vobořil ? - Jakub Pavlíček -1; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:0
9 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Kladno B U23 hráč #23 David Burda a vstřelil rozhodující gól (1:2).
9 Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice B hráč #8 Pavel Knol , ale gól nevstřelil.
8 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Kladno B U23 hráč #23 David Burda a vstřelil gól.
8 Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice B hráč #20 Jonáš Farář a vstřelil gól.
7 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Kladno B U23 hráč #6 Vítek Burda , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice B hráč #26 Štěpán Farář , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Kladno B U23 hráč #25 Štěpán Merta a vstřelil gól.
6 Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice B hráč #8 Pavel Knol a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Kladno B U23 hráč #23 David Burda , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice B hráč #3 Michal Filippi , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Kladno B U23 hráč #69 Tobiáš Chromý , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Kladno B U23 hráč #25 Štěpán Merta , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice B hráč #20 Jonáš Farář , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:55 Vyloučen hráč #6 Vítek Burda družstva Florbal Kladno B U23 na 2 minuty za bránění ve hře
29:08 Vyloučen hráč #3 Michal Filippi družstva TBC Horoměřice B na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:33 GÓL TBC Horoměřice B! 1:1
Branku družstva TBC Horoměřice B vstřelil #20 Jonáš Farář bez asistence (1:1)
21:49 GÓL Florbal Kladno B U23! 0:1
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #74 Vojtěch Vosyka, asistoval #33 Jakub Pavlíček (0:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:13 Vyloučen hráč #3 Michal Filippi družstva TBC Horoměřice B na 2 minuty za nedovolené vrážení