0

0

0.

TBC Horoměřice B - FBC Rakovník B 3:4pn
branky: 14. Michal Filippi, 19. Jiří Halásek, 21. Michal Filippi - 17. Štěpán Somol, 25. Tadeáš Kyncl, 36. Michal Petrů, N Štěpán Somol; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Vobořil ? - Martin Vyskočil ?; po třetinách: 0:0, 3:1, 0:2, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice B hráč #20 Štěpán Farář , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník B hráč #17 Štěpán Somol a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice B hráč #3 Michal Filippi a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník B hráč #21 Tadeáš Kyncl a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice B hráč #8 Pavel Knol , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení prodloužení
36:00 Zahájení prodloužení
36:00 Ukončení 3. části
35:25 GÓL FBC Rakovník B! 3:3
Branku družstva FBC Rakovník B vstřelil #37 Michal Petrů, asistoval #75 Jan Macák (3:3)
34:44 Timeout FBC Rakovník B
29:21 Trestné střílení družstva TBC Horoměřice B neproměnil #3 Michal Filippi.
26:54 Vyloučen hráč #54 Jan Hudec družstva TBC Horoměřice B na 2 minuty za sekání
24:18 GÓL FBC Rakovník B! 3:2
Branku družstva FBC Rakovník B vstřelil #21 Tadeáš Kyncl, asistoval #37 Michal Petrů (3:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
20:56 GÓL TBC Horoměřice B! 3:1
Branku družstva TBC Horoměřice B vstřelil #3 Michal Filippi bez asistence (3:1)
18:59 GÓL TBC Horoměřice B! 2:1
Branku družstva TBC Horoměřice B vstřelil #51 Jiří Halásek, asistoval #22 Zdeněk Sadílek (2:1)
16:04 GÓL FBC Rakovník B! 1:1
Branku družstva FBC Rakovník B vstřelil #17 Štěpán Somol bez asistence (1:1)
13:21 GÓL TBC Horoměřice B! 1:0
Branku družstva TBC Horoměřice B vstřelil #3 Michal Filippi bez asistence (1:0)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části