(Klimscha)
  • 59 58:53
    FBC Přerov

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC MSEM Přerov 7:4
branky: 6. Jan Rabinský, 9. David Zwinger, 10. Vojtěch Repček, 13. Michal Šubert, 19. Jáchym Kuběna, 29. Jiří Šebesta, 59. Michal Šubert - 5. Jakub Skalník, 11. Michal Hrabica, 12. Jonáš Pavliš, 33. Matěj Porvol; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 18 - Michael Hruška 16; po třetinách: 5:3, 1:1, 1:0
60:00 Komentář hostů Kořený Michal (Trenér): Soupeř dnes lepší po individuální stránce, hlavně v osobních soubojích a technice. Od nás povedený výkon proti prvnímu týmu tabulky. Trochu nám na parketách odskakoval balón a vázla proto kombinace. Musíme zapracovat na důrazu na vlastní polovině.... Jdeme se připravit na návrat do národní ligy.
60:00 Komentář domácích Černín Vladimír (Vedoucí): až na první třetinu jsme hráli co jsme potřebovali. Každopádně Přerov do play down za mě nepatří a bude pro mnohé velkým oříškem. Zakladní část je za námi, příští týden začíná úplně nová soutěž. Díky všem přítomným. Ahoj, čau. n
60:00 Střely ve 3. části: 5:7
58:54 Hosté hrají bez brankáře.
58:53 Timeout FBC MSEM Přerov
58:53 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 7:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #41 Michal Šubert, asistoval #7 Dominik Klimscha (7:4)
56:17 Hosté se nezvdávají a snaží se s výsledkem něco udělat. Opava zatím dobře brání a útočí z brejků.
52:21 Na druhé straně si dobře vyjel Bezděk a před soupeřem chytá míček na hranici velkého brankoviště.
51:35 Pavelek obětavě zblokoval nahrávku soupeře v přesile 3 na 2.
50:33 Hosté faulovali Boželníka a Opava si v klidečku rozehraje od vlastní branky.
49:35 Klečka to vzal na sebe a od mantinelu přes obránce Přerova zkusil ohrozit branku, Hruška sbírá míček.
48:22 Šubert bekhendem pod břevno, ale Hruška rukou tak tak vyráží nad.
48:00 Nic zajímavého se zatím neděje...
44:30 Opava poctivně na míčku a nepouští soupeře do hry.
40:00 Střely ve 2. části: 4:2
37:08 Klečka ze středu, ale opět mu to nesedlo.
36:00 Hluchá pasáž hry...
32:14 GÓL FBC MSEM Přerov! 6:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #4 Matěj Porvol, asistoval #10 Ondřej Kowalik (6:4)
32:14 Rychlá nahrávka z rohu na velké brankoviště a nikým nehlídaný Porvol snižuje v oslabení na 6:4.
31:40 Klečka promáchl na prázdno, jinak by tam asi byl :D
31:25 Vyloučen hráč #8 Lukáš Kaďorek družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání
29:37 Hrabica v rychlém protiútoku netrefuje branku Opavy.
28:12 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 6:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Jiří Šebesta, asistoval #29 Kryštof Malina (6:3)
28:12 Opava se prosazuje v přesilovce, kdy Malina posunul na modrou Šebestovi, ten tahem přesně k tyči a nad nohu Hrušky.
27:36 Klečka zkusil štěstí z rohu hřiště. Hruška připraven.
26:55 Posselt netrefuje ze středu hřiště branku hostů.
26:28 Vyloučen hráč #69 Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání
25:37 Bezděk se natáhnul za branku a sbírá míček před hráčem Přerova.
22:18 Šubert v dobré pozici netrefuje branku hostů.
20:56 Opava od začátku 2. třetiny je na míčku.
20:00 Střely v 1. části: 14:13
18:22 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jáchym Kuběna bez asistence (5:3)
16:00 Opava v tlaku.
12:34 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #41 Michal Šubert, asistoval #90 Daniel Šimera (4:3)
11:44 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (3:3)
10:37 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:2
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #17 Adam Zoubek (3:2)
10:37 Hrabica tísněn na malém brankovišti doklepává míček za Bezděka.
09:35 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #36 Marek Klečka (3:1)
08:33 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #22 David Zwinger, asistoval #44 Jáchym Kuběna (2:1)
08:33 Kuběna poslal přes hráče soupeře míček na střed, kde si sběhl David Zwinger a dává gól.
07:40 Vojtěch Repček z křídla trefuje další tyč !
06:20 David Zwinger v 2 na 1 trefuje vzdálenější tyč branky hostů.
05:27 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #91 Jan Rabinský, asistoval #88 Vojtěch Repček (1:1)
04:46 GÓL FBC MSEM Přerov! 0:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #15 Jakub Skalník, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (0:1)
03:58 Opava se v pohodě ubránila.
03:01 Menší závar a Bezděk míček chytá.
02:29 Hosté na míčku...
01:57 Vyloučen hráč #7 Dominik Klimscha družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
01:40 Obrana Opavy střeli zblokovala.
01:33 Hosté budou zahrávat míček na basketbalové trojce.
00:01 Opava vyhrála úvodní buly.