58
  • 58 57:15
    Pelhřimov

Spartak Pelhřimov - TJ Slovan Havířov 5:10
branky: 41. Jan Knězů, 42. Ladislav Běhounek, 47. Jan Knězů, 49. Dan Kalina, 54. Tomáš Kocián - 1. Martin Stibor, 7. Martin Stibor, 17. Patrik Charvát, 20. Michal Kozelský, 29. Jakub Molin, 36. Jakub Hronek, 37. Filip Hromádka, 40. Matěj Sedláček, 43. Jan Drong, 46. Michal Kozelský; rozhodčí: Jan Frýdek - Tomáš Fuciman; vyloučení: 4 + Libor Domkář OS:3 + Martin Stibor OS; využití: 1:1; diváků: 137; zásahy brankářů: Libor Domkář 15, Aleš Václavík 2 - Lukáš Vernarský 23; po třetinách: 0:4, 0:4, 5:2
60:00 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): I když to tak výsledkově nevypadá, bylo to celých 60 minut strašně težké utkání. Pelhřimov kousal do poslední minuty a to jde i vidět, že byl lepší ve třetí třetině. My jsme rádi za úvod a velký náskok, 3 body jedou do Havířova a my se musíme teď připravit na páteční florbalový svátek a to je Derby. Děkuji soupeři za utkání
60:00 Komentář domácích Koten Jan (Trenér): Dnes jsme nezvládli úvodní dvě třetiny. Soupeř byl aktivnější. silnější v soubojích 1-1 a nemislosrdně trestal naše chyby. My jsme v úvodní třetině jasné šance neproměnili, což určilo ráz celého utkání. Za třetí třetinu musím hráče pochválit, bojovalo se až do konce a aspoň trošku jsme snad zlepšili náladu výborným domácím fanouškům. Díky soupeři za utkání.
53:30 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #66 Petr Zajíček (5:10)
53:30 Vyloučen hráč #7 Dan Kalina družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost
53:15 Pelhřimov hraje přesilovku.
52:42 Vyloučen hráč #30 Jakub Hronek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování
52:42 Vyloučen hráč #12 Martin Stibor družstva TJ Slovan Havířov - osobní trest
51:23 Pelhřimov hraje na míčku.
49:19 Zajíček střílí mimo.
48:22 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina, asistoval #66 Petr Zajíček (4:10)
48:22 Ve hře 4na4 se po Zajíčkově nahrávce prosazuje Kalina.
48:15 Pelhřimov je aktivnější ve hře 4na4.
47:47 Oba týmy hrají ve 4.
47:24 Vyloučen hráč #7 Daniel Sekula družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
47:24 Vyloučen hráč #8 Tomáš Kocián družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost
47:20 Pelhřimov kombinuje v útočném pásmu.
46:27 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #48 Michal Šulc (3:10)
46:27 Knězů od půlky trefuje přesně.
45:59 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:10
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský bez asistence (2:10)
45:59 Kozelský zvyšuje.
45:11 Havířov hraje na míčku.
42:41 Bez ohledu na stav se tempo zápasu nesnížilo, jen se rapidně zvedlo tempo Pelhřimov.
42:30 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:9
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #20 Jan Drong bez asistence (2:9)
42:08 Václavík zatím chytá velmi dobře.
41:41 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:8
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #8 Tomáš Kocián (2:8)
41:41 Běhounek dobré nahrávky od Kociána a snižuje na 2:8.
40:25 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:8
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #66 Petr Zajíček (1:8)
40:25 Zajíček nahrál Knězů do prazdné. Stav utkání 1:8 pro Havířov.
40:01 Úvodní buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
39:15 Pelhřimov inkasoval několik slepených branek. O Zápase je již asi rozhodnuto.
39:05 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:8
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #46 Matěj Sedláček, asistoval #2 Adam Choma (0:8)
36:59 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:7
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #13 Filip Hromádka, asistoval #12 Martin Stibor (0:7)
36:59 Pelhřimov prohrává již 7:0.
35:11 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #30 Jakub Hronek, asistoval #91 Tomáš Hodulík (0:6)
35:11 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Aleš Václavík družstva Spartak Pelhřimov
35:11 Vyloučen hráč #26 Vojtěch Martínek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování
35:11 Vyloučen hráč #35 Libor Domkář družstva Spartak Pelhřimov - osobní trest
34:07 Havířov je většinu třetiny na míčku.
31:33 Zajíček se dostal ke střele. Branku o kousek netrefil.
29:32 Havířov má opět míček pod kontrolou a kombinuje.
28:39 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #64 Kryštof Fusek (0:5)
28:39 Molin dokázal táhlou střelou proměnit přesilovku.
28:01 Pelhřimov dobře brání.
27:24 Havířov si zahraje také přesilovku.
27:14 Vyloučen hráč #9 Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
26:19 Hosté hrají v plném počtu. Pelhřimov nedokázal využít přesilovku.
25:06 Vlach střílí mimo.
24:51 Zajíček zblokován.
24:22 Pelhřimov hraje přesilovku.
24:11 Vyloučen hráč #12 Martin Stibor družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:07 Pelhřimov tlačí.
21:15 Pelhřimov v druhé třetině velmi zvýšil tempo hry.
20:01 Úvodní buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:33 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #59 Boleslav Moudrý (0:4)
19:05 Probíha poslední minuta první třetiny.
18:33 Havířov stále aktivnější.
16:06 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #56 Patrik Charvát, asistoval #91 Tomáš Hodulík (0:3)
16:06 Charvát vymetl levý roh. Havířov vede 3:0.
15:27 Papež překazil samostatný únik Charváta.
14:00 Zajíček střílel po zemi, branku však o malý kousek minul.
13:01 Havířov hraje na míčku.
11:48 Kocián byl sám před brankou Havířova. Zakončit ale nedokázal.
10:58 Kysela se dobře otočil kolem jednoho z hráčů Havířova. Jeho střela končí mimo.
09:45 Kutílek si připisuje střelu.
08:41 Vlach netrefuje branku Havířova jen o kousek.
07:01 Havířov opět kombinuje na útočné polovině.
06:22 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #12 Martin Stibor, asistoval #64 Kryštof Fusek (0:2)
06:22 Stibor dává svojí druhou branku v tomto zápase.
06:09 Havířovská první lajna zatlačila Pelhřimov na svojí polovinu.
04:41 Havířov už zase na míčku a udává tempo hry.
04:08 V první větší šanci Pelhřimova se ocitl Pepež.
03:40 Střelu Hromádky zblokoval Papež a Pelhřimov získává míček.
02:32 Pelhřimov teď hraje chvíli na míčku.
01:59 Tempo zápasu je od úvodu velmi vysoké.
00:47 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #12 Martin Stibor, asistoval #18 Jakub Molin (0:1)
00:47 Havířov od bule nepustil Pelhřimov na míček. Molin se protáhl obranou a z poza branky nahrál na zcela volného Stibora a ten střílí úvodní branku utkání.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00 Vážení diváci, dovolte mi Vás přivítat u online zápisu utkání mezi domácím Sprtakem Pelhřimov a hostujícím Slovanem Havířov.