• 52 51:23
    0:11
    (Kubátko)

Snipers Třebíč - FBC Vikings Kopřivnice 0:11
branky: 5. Tomáš Janek, 9. Robert Socha, 12. Ondřej Kubátko, 12. Ondřej Holaň, 13. Vojtěch Frýdl, 19. Tomáš Janek, 29. Daniel Opatřil, 31. Ondřej Kubátko, 36. Jiří Toman, 43. Jakub Kostelník, 52. Daniel Opatřil; rozhodčí: Michal Havelka - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Petr Brestovský 7, Jan Bazala 15 - Jakub Strakoš 10, Adam Strouhal 17; po třetinách: 0:6, 0:3, 0:2
60:00 Komentář domácích: Omlováme se všem divákům a fanouškům za trapnost kterou jsme dnes předvedli. Přes vánoční svátky si musíme nechat projít hlavou chceme li tuto soutěž hrát. To co jsme předvedli je málo i na divizi. Hostím gratuluji a přeji štastnou cestu domů všem pěkné a klidné svátky.
60:00 Komentář hostů Monsport Jan (Trenér): Vítězný zápas a 3 důležité body jedou domů. 44 minut v naší režii, ale zbytek jsme se zbytečně naší nekoncetrovaností vzdalovali od našeho plánu. Nula v zadu pro oba naše golmany je velkým pozitivem. Kasička se plní. Děkujeme soupeři a divákům a přejeme všem šťastné a veselé Vánoce. Uvidíme se v Novém roce.
51:23 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:11
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #4 Ondřej Kubátko (0:11)
51:23 Další chyba v obraně znamená další branku Kopřivnice.
50:40 Ani těd Třebíč nevužila šanci
48:02 Třebíči chybí dnes štěstí.
46:44 Kopřivnice stále nemá dost
45:16 Bazala má další zákrok
44:10 Třebíč se stále snaží
42:30 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #14 Daniel Opatřil (0:10)
40:01 Buly na začátku třetí třetiny vyhráli hosté
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:30 Domacím chybí přesnost střelby.
36:33 Chyba za chybou dnes nic Třebíči nic nevychází.
35:06 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:9
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jiří Toman, asistoval #8 Vojtěch Frýdl (0:9)
34:10 Bazala vyráží rukou .
33:00 Další střela Kopřivnice mimo plochu
32:00 Kopřivnice znovu vytváří tlak
31:20 Domací se snaží dát branku ale vznikají z toho velké chyby.
30:18 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:8
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #14 Daniel Opatřil (0:8)
29:52 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Adam Strouhal družstva FBC Vikings Kopřivnice
28:59 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:7
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #7 Robert Socha (0:7)
28:14 Hosté využívají přesilovku a zvyšují si svůj náskok.
27:00 Hosté hrají přesilovou hru
26:55 Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
26:00 Střela žáka končí  mimo hrací plochu
25:16 Kopřivnice se nikam nežene
23:56 Bazala si připisuje první zákrok.
23:00 Po bloku domácího Žáka přišel rychlí protiůtok.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Jan Bazala družstva Snipers Třebíč
20:00 Střely v 1. části: 7:13
19:59 Kopřivnice po  první třetině vede o šest branek
19:22 Hosté dnes střílí z každé pozice.
18:34 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #16 Jan Toman (0:6)
17:17 Brestovský likviduje další střelu.
17:00 Třebíč kombinuje na vlastní polovině.
15:15 Kopřivnice hraje s klidem.
13:00 Ani oddechový čas domácím nepomohl, chvíl poté inkasují už pátou branku.
12:52 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Vojtěch Frýdl, asistoval #15 Tomáš Janek (0:5)
12:49 Tak toto nevypadá vůbec dobře Třebíč už ztrácí na Kopřivnici čtyři branky.
11:52 Timeout Snipers Třebíč
11:52 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #7 Robert Socha (0:4)
11:03 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #5 Jakub Kostelník (0:3)
11:03 Kopřivnice se dostává do dvou brankového vední po dlouhým tlaku na Třebíčskou Bránu.
08:55 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Robert Socha, asistoval #9 Vítězslav Kríž (0:2)
08:52 Třebíč je pod velkým tlakem.
07:55 Hosté mají zatím více ze hry.
04:24 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #11 Martin Nehera (0:1)
04:24 Rychlá akce Kopřivnice končí za Brestovským.
03:40 Zápas se zatím přelívá ze strany na stranu.
00:01 Zahajovací buly vyhráli domácí.
00:00 Važení diváci utkání mužete sledovat na youtubu kanále snipers Třebíč tv