7:13
    Jan ZMRZLÍK
    (Bažan)

1.MVIL Ostrava - Z.F.K. Petrovice 7:13
branky: 16. Jan Zmrzlík, 19. Matěj Šlosarčík, 25. Lukáš Uherek, 32. Tobiáš Zlámal, 37. Miroslav Besta, 51. Lukáš Uherek, 60. Jan Zmrzlík - 5. Filip Michejda, 8. Petr Horák, 12. Martin Szweda, 15. Martin Szweda, 17. Petr Horák, 20. Ondřej Firda, 24. Dominik Chvastek, 31. Radim Heiser, 34. Martin Szweda, 38. Ondřej Firda, 41. Dominik Chvastek, 48. Ondřej Firda, 59. Ondřej Firda; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:2 + Radim Heiser 4; využití: 3:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Vít Segiň 32 - Petr Maláč 19; po třetinách: 2:6, 3:4, 2:3
60:00 Komentář domácích Bažan Petr (Trenér): Především chci poděkovat klukům, kteří dnes dorazili a zvládli za mě utkání proti kvalitnímu soupeři. První třeti se nám úplně nepovedla, ale nezabalili a postupem času náš výkon gradoval. Dnes pěkny vikend dozadu a i dopředu jsme šli s tím co jsme si řekli. Diky klukům za výkon a soupeřum přeji štěstí.
60:00 Komentář hostů Vlček Martin (Trenér): Získali jsme povinné tři body, ale to je tak jediné pozitivum. Dneska to bylo špatné. Nekvalita v zakončení, špatné bránění, nasazení jak na tréninku, když o nic nejde. Děkujeme rozhodčím, soupeři a přejeme všem šťastné a veselé Vánoce.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
59:48 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 7:13
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Jan Zmrzlík, asistoval #31 Petr Bažan (7:13)
58:23 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:13
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #8 Roman Oborák (6:13)
56:04 Vyloučen hráč #31 Petr Bažan družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hra rukou
50:18 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 6:12
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Lukáš Uherek, asistoval #79 Tobiáš Zlámal (6:12)
48:47 Vyloučen hráč #18 Dominik Chvastek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost
47:39 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:12
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #7 Petr Horák (5:12)
40:07 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:11
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #71 Petr Kašpar (5:11)
40:00 Střely ve 2. části: 9:15
37:36 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:10
36:01 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:9
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #12 Miroslav Besta, asistoval #6 Stanislav Ovčačík (5:9)
33:36 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:9
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #23 Martin Szweda, asistoval #71 Petr Kašpar (4:9)
33:36 Domácí po obdrženém gólu v plném počtu
33:22 Vyloučen hráč #9 Lukáš Uherek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
31:20 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:8
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #79 Tobiáš Zlámal, asistoval #20 Vojtěch Kořínek (4:8)
31:20 Hosté po obdrženém gólu v plném počtu
30:47 Vyloučen hráč #18 Dominik Chvastek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
30:27 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:8
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #67 Radim Heiser, asistoval #13 Vojtěch Mrkva (3:8)
29:45 Domácí úspěšně překonali oslabení
29:45 Domácí v plném počtu
28:16 Hosté netrefují prázdnou bránu
27:45 Vyloučen hráč #5 Matěj Šlosarčík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
25:40 Hra se přelévá ze strany na stranu
24:54 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:7
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Lukáš Uherek, asistoval #55 Tomáš Ševčík (3:7)
23:00 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:7
20:30 Hosté v plném počtu
20:00 Střely v 1. části: 7:19
19:46 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #23 Martin Szweda (2:6)
18:31 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:5
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #5 Matěj Šlosarčík, asistoval #55 Tomáš Ševčík (2:5)
17:15 Vyloučen hráč #67 Radim Heiser družstva Z.F.K. Petrovice na 2+2 minuty za sekání
17:14 Hráč domácích odchází na střídačku po úderu do hlavy
16:57 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #5 Ondřej Firda (1:5)
15:46 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Jan Zmrzlík, asistoval #12 Miroslav Besta (1:4)
14:39 GÓL Z.F.K. Petrovice! 0:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #23 Martin Szweda, asistoval #5 Ondřej Firda (0:4)
11:40 GÓL Z.F.K. Petrovice! 0:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #23 Martin Szweda bez asistence (0:3)
11:20 Neskutečný tlak hostů na bránu
07:09 GÓL Z.F.K. Petrovice! 0:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #4 Lukáš Homola (0:2)
06:10 Rychlá akce domácích končí mimo hřiště
04:46 GÓL Z.F.K. Petrovice! 0:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #66 Filip Michejda, asistoval #4 Lukáš Homola (0:1)
03:15 Hosté tlačí na soupeřovu bránu
00:45 Hra je ze startu na obou stranách vyrovnaná