• 61 60:19
    4:3
    (Novosad)

FBC Hranice - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 4:3p
branky: 25. Jakub Bitter, 33. Tomáš Václavík, 45. Jaromír Šenkeřík, 61. Jaromír Šenkeřík - 13. Petr Kittel, 52. Daniel Prašivka, 55. Adam Burýšek; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 1:1 + Jiří Šimek 4; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Jakub Kosar 9 - Lukáš Slovák 15; po třetinách: 0:1, 2:0, 1:2, 1:0
65:00 Komentář domácích Mikel René (Vedoucí): Konečně! Opět pochvala klukům, skvěle odbráněné, zápas jsme si od začátku po konec užili a vybojovali veledůležité body. Díky fanouškům, konečně jsme je snad potěšili. Díky soupeři a rozhodčím. Příští týden určitě chceme navázat. Kolaj, těšíme se.
65:00 Komentář hostů Burýšek Petr (Vedoucí): Dnes vyrovnané utkání. Oba týmy předvedly dobrý výkon do obrany, pouhých 7 vstřelených branek je toho důkazem. Klukům děkuji za odhodlanost v druhé části třetí třetiny, věřím, že nás to do dalších zápasů nakopne. Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím.
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
60:19 GÓL FBC Hranice! 4:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #92 Jaromír Šenkeřík, asistoval #94 Lukáš Novosad (4:3)
60:19 Novosad vybojoval míček. Posunul dopředu na Jardu Šenkeříka a ten sám na brankáře nekompromisně k tyči zakončil utkání ve prospěch hranického týmu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:4
58:10 Hranice stáhly hru na dvě lajny.
56:25 Sršni začínaji napad v našem pásmu a tato hra se jim vyplácí.
54:04 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 3:3
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #42 Denis Zimmer (3:3)
54:04 Po přihrávce z poza branky na volného hráče Burýšek vyrovnává střelou pod břevno stav dnešního utkání. Kosar neměl šanci.
51:42 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 3:2
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka, asistoval #70 Jakub Štůsek (3:2)
51:42 Po velkém tlaku ze strany hostí snižují Sršni gólový náskok Hranic.
49:23 Hranická přesilovka bez jediné střely.
47:23 Vyloučen hráč #57 Marek Polášek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
44:10 GÓL FBC Hranice! 3:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #92 Jaromír Šenkeřík, asistoval #88 Tomáš Václavík (3:1)
44:10 Po vybojovaném míčku ve středním pásmu Vaci přiťuknul Šeknkeříkovi, který zvyšuje náskok Hranic.
42:13 Třetí lajna domácích, složená z juniorů, dělá velké problémy
40:00 Střely ve 2. části: 7:4
40:00 Hra hranického týmu se v druhé třetině výrazně zlepšila.
35:59 Šenkeřík se uvolnil před brankou, těsně minul odkrytou bránu.
35:24 Stejně jako v první třetině se zvyšuje tempo.
32:47 GÓL FBC Hranice! 2:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík, asistoval #6 Ondřej Dobeš (2:1)
32:47 Po rychlé přihrávce Dobeše na křídlo střílí Václavík do protipohybu golaman = Hranide jsou ve vedení.
32:35 Backendový pokus Plandora pouze do brankáře domácích.
31:07 Hranice teď pěkně odehrály oslabení. Sršně pustily pouzek k jedné střele.
30:10 Skvělé bloky Frydrycha.
29:30 Jakub Kosar první zásah v oslabení.
28:52 Vyloučen hráč #94 Lukáš Novosad družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
28:09 Denis Drozd nastupuje do hry.
27:45 Oba týmy vyčkávají na chybu soupeře.
24:44 GÓL FBC Hranice! 1:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #99 Jakub Bitter, asistoval #77 Štěpán Potsch (1:1)
24:44 Po krásné náhravce Štěpána Potsche dorovnává Jakub Bitter stav dnešního utkání.
22:32 Sršni se dlouhým náhozem dostaly do šance. Kosar skvěle vychytal.
20:36 Začátek druhé třetiny, Hranice jsou na míčku, Mikel krásná střela k tyči, brankář chytil.
20:00 Střely v 1. části: 3:4
19:49 Pěkná křižná přihrávka na Václavíka. Bohužel minul.
17:21 Kosar podržel svůj tým při nevydařené přesilovce.
13:21 Vyloučen hráč #99 Jiří Šimek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2+2 minuty za sekání
12:06 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 0:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #57 Marek Polášek (0:1)
12:06 Po náhozu Poláška z voleje trefil k tyčce Kittel, čímž otevírá skóre dnešního utkání.
10:46 Po chladném začátku se začíná zvyšovat tempo hry.
09:18 Pěkná nahrávka před branku od Jardy Šenkeříka, Jakub Bitter minul.
06:07 Naivní hranická hra přes střed zapříčinila přečíslení, gól ale nepadl.
05:23 Oba týmy jsou velmi opatrné a snaží se neudělat chybu.
02:33 Hostující golman si připisuje první zákrok.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Vážení diváci, vítame Vás na utkání Národní ligy, kde se mezi sebou utkají 1. FBK Sršni Rožnov a FBC Hranice.