• 60 59:23
    5:7
    (Nota)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - Z.F.K. Petrovice 5:7
branky: 2. Jáchym Kuběna, 6. Jan Rabinský, 15. Marek Klečka, 16. Dominik Klimscha, 49. Dominik Klimscha - 29. Ondřej Firda, 34. Dominik Chvastek, 49. Jakub Nota, 53. Roman Oborák, 56. Roman Oborák, 58. Roman Oborák, 60. Dominik Chvastek; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Tomáš Novák 17 - Pavel Kulla 35; po třetinách: 4:0, 0:2, 1:5
60:00 Komentář hostů Ochodek Roman (Trenér): Vyrázně jsme zaspali v první třetině. Domácí byli ve všem lepší. Druhá třetina byla z naší strany lepší, dali jsme branky a na základě excelentní třetí třetiny a znejistění domácích si vezeme domů 3 body. Zápas jak na houpačce. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Trunkát Michal (Trenér): Zvítězil ten, který dnes zvítězit chtěl. Dneska jsme individuálně vytvořili spoustu chyb, které soupeř jednoduše trestal. Od začátku druhé třetiny jsme byli špatní v zakončení, respektivě impotentní. Soupeři gratuluji. Ahoj čau.
60:00 Střely ve 3. části: 14:11
59:23 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #19 Jakub Nota (5:7)
58:19 Opava bez brankáře.
57:31 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #71 Petr Kašpar (5:6)
57:31 Závar na brankovišti domácích a nejlépe se zorinentoval Oborák a Petrovice otáčí vývoj utkání!
57:18 Šebesta na Klimschu, ten od mantinelu jen nad.
57:00 3 minuty do konce a začínáme od nuly...
55:12 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #18 Dominik Chvastek (5:5)
55:12 Opava špatně střídala a ještě ztratila míček, Kašpar předal míček zcela volnému Oborákovi, ten měl lehkou práci a nedal Novákovi šanci.
52:54 Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
52:54 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:4
52:54 Smolný gól. Novákovi se odrazil míček o tyč a o záda a máme tu snížení jen o gól!
52:20 Novákovi zaplachatil míček, takže tak tak ho konečky prstů vyráží na roh.
51:44 Klimscha natáhnul dva hráče hostů a vychytrale poslal míček na rozběhnutého Šuberta, ten přestřeluje.
51:18 Pavelek prchl přes půl hřiště a střelou z modré netrefuje branku.
48:40 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #71 Petr Kašpar (5:3)
48:06 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #36 Marek Klečka (5:2)
48:06 Klimscha využívá přesilovku z velkého brankoviště!
46:49 Trestné střílení družstva Z.F.K. Petrovice neproměnil #18 Dominik Chvastek.
46:49 Vyloučen hráč #18 Dominik Chvastek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost
46:49 Chvastkovi utekl míček skoro do rohu hřiště, tak měl Novák minimum práce aby si pohlídal zakončení z nulového úhlu. Chvastek následně z frustrace odpálil míček tak nešikovně, že trefil sedícího Repčeka na domácí střídačce a byl za to odměněn 2 min.
46:19 Další míček sbírá Kulla.
44:36 Další prodavač v oapvských barvách Šimera střílel od střídaček a dál už to znáte...
44:01 Kuběna se zbavil obránce, udělal otočku o mantinelu a poslal to tam tahem, Kulla jak jinak chytá.
43:39 Klečku z prostoru před velkým brankovištěm vychytal Kulla.
42:26 Repček vybojoval míček a posunul ho na křídlo, kde Šubert z první a Kulla chytá!!!
40:30 Střelu Michejdy z půlky tak tak vyráží Novák.
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
38:00 Pracného střelu vyrazil Kulla, kdy i dorážku Kuběny zneškodnil ani nevím jak... a hned na to na druhé straně Nota zakončil a Novák musel zalehnout!
36:11 Klimschova střela z modré trefuje Kullu do masky.
33:30 Pracného střelu ze středu vychytal rukou Kulla.
33:16 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #71 Petr Kašpar (4:2)
33:16 No... Petrovice neskládají zbraně a máme tady snížení o 2 branky. Opava musí přidat, jinak to nepůjde.
32:32 Posselt s Klečkou vybojovali míček a ještě stačil Klečka rychle zakončit bekhendovým lobem. Branku netrefuje, takže to není gól. Škoda, fandíl jsem mu.
31:11 Kulla na poslední chvíli chytá míček před dobíhajícím Repčekem.
28:50 Za Novákem zvoní břevno a z protiútoku zvoní břevno i za Kullou!
28:37 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #23 Martin Szweda (4:1)
28:37 Firda v těžké pozici na rožku velkého brankoviště propaluje na bližší tyči Nováka, kdy míček propasíroval přesně nad nohou a pod rukou... Takový ten trojúhelníček přímo na míček.
27:52 Kašparovu bombu vyráží maskou Novák!
26:39 Klečka vybojoval míček a přečíslení 2 na 1 nahrál volnému Stejskalovi, toho v sedě vychytal gólman hostů.
25:51 Klimscha bombou z první trefuje jen těsně nad branku.
25:00 Opavští byli teďka pod tlakem soupeře, ale Malina s Buganským vše zvládli na jedničku.
23:50 Posselta z mezi kruhů vyloženě vychytal Kulaa!
23:00 Chozé sice prodal, ale Szweda opavského brankáře nepřekonal.
22:20 Dlouhý pas na Šuberta, ten z první bohužel netrefuje.
21:50 Pracný se snažil dvakrát vybojovat míček, ale neúspěšně.
20:00 Střely v 1. části: 16:4
18:21 Repček nezpracoval míček, ale Šubert to zkusil z voleje a trefuje těsně vedle.
15:52 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #41 Michal Šubert (4:0)
15:52 Klimschovi se otevřela cesta středem, tak míček potáhl a přes obránce trefuje přesně kolem těla Kully.
15:13 Šubertova skrytá střela končí těsně nad brankou hostů.
14:10 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #91 Jan Rabinský (3:0)
14:10 Klečka nikým neatakován utekl po levém křídle a z úhlu se přesně trefuje na vzdálenější tyč hostující branky!
12:40 Domin Klimscha si vyjel oblouk přes půlku a tahem to poslal na branku. Kulla bez potíží chytá do rukou.
10:33 1. Střelu Petrovic na branku ze střední vzdálenosti vyráží Novák.
08:50 Pracný vybojoval míček a rázem se 3 opavští hrnuli dopředu, jenže Pracný ztratil míček a bylo po akci.
07:30 Boželník z rozehry střílí od mantinelu a jen do obránce soupeře.
05:15 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #91 Jan Rabinský, asistoval #38 Petr Stejskal (2:0)
05:15 Závar na brankovišti hostů, Stejskalovu střelu vyrazil Kulla jen k dobíhajícímu Rabinskému, který se nemýlíl a je to 2:0
04:24 Stejskal zkusil štěstí, mířenou střelu z modré mu vyráží brankář Petrovic.
03:38 Opava je od vstřeleného gólu aktivnějším týmem, alespoň častěji na míčku teda :)
02:30 1. Střela petrovických míří jen do boční síťky domácí branky.
01:05 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jáchym Kuběna, asistoval #4 Martin Buganský (1:0)
01:05 Buganský vybojoval míček a poslal ho přesně na volného Kuběnu, ten z první propaluje Kullu.
01:00 Oba týmy střídají a i míčkem si domácí zahrají.
00:01 Hosté se ujímají míčku.