6:9
    Kamil PEŘKA
    ()

Snipers Třebíč - Torpedo Havířov 6:9
branky: 1. Lukáš Štveráček, 11. Lukáš Mátl, 13. Jaroslav Dlabač, 43. Adam Benáček, 45. Lukáš Mátl, 46. Jan Vochyán - 7. Richard Kraus, 9. Erik Šochman, 36. Erik Šochman, 40. Adam Feber, 46. Adam Feber, 49. Adam Feber, 53. Ondřej Kučera, 55. Jakub Mikulok, 60. Kamil Peřka; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Petr Brestovský 29 - Michal Kolář 17; po třetinách: 3:2, 0:2, 3:5
60:00 Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér): Dneska do Třebíče nepřijelo 16 nasekaných borců ale 16 profesorů, kteří si mysleli, že zápas odchodí a na pohodu doklepe. Naštěstí nás Třebíč vyvedla z omylu a dala nám solidní facku. Pozitvní je obrat v zápase a odkontrolvaný závěr. Dnes jsme nepředvedli ani 50% čeho jsme schopni. Vše začíná v tréninku. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Kelbler Michal (Trenér): Bohužel stejný konec jako v ostatních zápasech, stále se opakující chyby v obraně a neproměňování šancí. Zlepšení tam bylo, ale na Havířov málo. Přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 9:16
59:37 GÓL Torpedo Havířov! 6:9
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka bez asistence (6:9)
59:00 Je tu poslední minuta dnešního zápasu.
57:26 Timeout Snipers Třebíč
57:26 Vyloučen hráč #88 Adam Feber družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
57:10 Snipers skvěle ubránili dvojité oslabení.
56:07 Picmaus vytáhl míček z brankové čáry.
55:10 Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za opakované přestupky
55:10 Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
54:15 Kombinace Torpeda ,,až do kuchyně"
54:14 GÓL Torpedo Havířov! 6:8
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Jakub Mikulok, asistoval #73 Kamil Peřka (6:8)
53:20 První možnost přesilové hry bude mít i Havířov.
53:19 Vyloučen hráč #3 Matyáš Ruber družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
52:09 GÓL Torpedo Havířov! 6:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #26 Ondřej Kučera bez asistence (6:7)
48:24 Feber přesnou střelou vyrovnává.
48:23 GÓL Torpedo Havířov! 6:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #22 Dominik Křístek (6:6)
46:00 Jahodovu rozehrávku překazil rohový mantinel, čehož využil Feber.
45:59 GÓL Torpedo Havířov! 6:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #23 Denis Kubiczek (6:5)
45:37 GÓL Snipers Třebíč! 6:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #47 Jan Vochyán, asistoval #93 Zdeněk Malich (6:4)
44:47 A tak Jahoda vymyslel skvělou přihrávku na osamoceného Mátla!
44:46 GÓL Snipers Třebíč! 5:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #32 Vojtěch Jahoda (5:4)
44:20 Jahodova střela se nevešla mezi tři tyče.
42:31 GÓL Snipers Třebíč! 4:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček, asistoval #94 Kryštof Kůs (4:4)
42:31 Benáček svůj průnik zakončil gólem.
40:14 Důležitý blok Štveráčka.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:53 GÓL Torpedo Havířov! 3:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #7 Jan Warcholek (3:4)
39:22 Vítovec vystrašil vlastního brankáře, míček se mu od čepele odrazil těsně nad vlastní bránu.
38:52 Žák z úhlu nenachytal Koláře.
36:58 Tvrdou střelu Kubiczka Brestovský chytá.
35:42 Po přesné přihrávce Vilíma se Šochman sám před brankou nemýlil.
35:41 GÓL Torpedo Havířov! 3:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #21 Erik Šochman, asistoval #25 Jakub Vilím (3:3)
35:17 Jahoda během svého prvního střídání hned prověřil brankáře Havířova.
34:23 Vochyánův ostrý backhend Kolář vyrazil.
32:28 Vítove v rychlém protiútoku netrefil bránu.
31:20 Na druhé straně po přihrávce Benáčka nedokázal před brankou kvalitně zakončit Žák.
30:52 Vilímova střela orazítkovala břevno!
30:34 Štveráčkova střela proletěla nad brankou Havířova.
28:29 Kůs skvěle našel Benáčka, jeho střelu ale nádherně vytáhl Kolář.
26:41 Vochánův nához před bránou tečoval Maleček, jeho pokus se ale mezi tři tyče nevešel.
26:04 Benáček pěkně vyvezl míček, při střele ho ale zapomněl za sebou.
24:43 Střelu Warcholka po standardní situaci chytá Brestovský.
23:17 Druhá třetina zatím probíhá ve znamení hledání šancí.
21:49 Střela Febera skončila na bloku Dvořáka.
20:00 Střely v 1. části: 8:12
19:30 Torpedo nedokáže vyzrát na Brestovského.
18:27 Standardní situaci z nadějné pozice vyřešil Kraus jen střelou do zdi.
17:54 Vochyánův technický backhand Kolářovi mnoho starostí nenadělal.
17:36 Střelu Křístka vytěsnil domácí brankář.
17:00 Po střele Warcholka zvoní tyč!
15:44 Kombinace Vochyána a Dlabače skončila na bloku Havířova, následný protiútok hasil fotbalovým odkopem Brestovský.
14:20 Vyloučen hráč #22 Dominik Křístek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání
12:36 Jaroslav Dlabač po skvělé přihrávce Vochyána nepřekonal zblízka Koláře, svou dorážkou už ho však pokořil.
12:35 GÓL Snipers Třebíč! 3:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #47 Jan Vochyán (3:2)
11:25 Nečekaná přihrávka Kůse překvapila i Uhera před brankou.
10:04 Mátlův ,,věšák" z neuvěřitelného úhlu znamená opět nerozhodný stav.
10:03 GÓL Snipers Třebíč! 2:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #83 Martin Karpíšek (2:2)
09:33 Vochyán se dobře vrátil a zastavil útok Havířova.
08:55 Brestovský vyráží helmou.
08:10 Šochman z dorážky propálil Brestovského.
08:09 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
06:17 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Richard Kraus bez asistence (1:1)
06:06 Rychlý protiútok hostů končí zákrokem Brestovského.
05:42 Torpedo stále hledá cestu ke střele.
04:47 Přečíslení domácích 2 na 1 dobře odbránil Kučera.
04:13 Kůsova přihrávka zpoza brány spoluhráče nenašla.
03:20 Střelu Vochyána kryje Kolář.
02:12 Po dobré přihrávce Dvořáka Karpíšek netrefuje branku.
00:31 Po střele kapitána se Snipers ujímají vedení!
00:30 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #19 Lukáš Štveráček, asistoval #68 Jiří Uher (1:0)
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.