5:18
    Adam ZOUBEK
    (Kowalik)

1.MVIL Ostrava - FBC MSEM Přerov 5:18
branky: 3. Michal Terez, 9. Jaromír Veselý, 36. Tobiáš Zlámal, 42. Lukáš Uherek, 57. Michal Terez - 2. Ondřej Kowalik, 3. Michal Hrabica, 5. Ondřej Kowalik, 5. Maxim Šefčík, 15. Daniel Grener, 21. Michal Bělaška, 26. Daniel Grener, 27. Ondřej Kowalik, 34. Ondřej Kowalik, 49. Tobiáš Pavliš, 49. Maxim Šefčík, 50. Michal Bělaška, 52. Michal Bělaška, 54. Tobiáš Pavliš, 57. Michal Bělaška, 60. Maxim Šefčík, 60. Daniel Grener, 60. Adam Zoubek; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vít Segiň 35 - Václav Raška 19; po třetinách: 2:5, 1:4, 2:9
60:00 Komentář domácích Uherek Martin (Vedoucí): Bohužel výkony jsou střídavé, sice herně to vypadalo líp než výsledkově, ale 3 body jdou do Přerova. Díky soupeřovi za zápas, divákům za podporu a také přejem soupeřovi šťastnou cestu domů. nSportu zdar!
60:00 Komentář hostů Malina Petr (Trenér): Přijeli jsme si pro tři potřebné body a ty máme, tedy spokojenost. Byli jsme docela produktivní. Díky soupeři, rozhodčím a pořadatelům za fér přístup. Nás teď čeká přepnutí do "bojového" módu, protože teď nás čeká série naprosto klíčových zápasů. Zatím nemáme proti Top 7 soupeřlm ani bod a chceme tuhle bilanci změnit.
60:00 Střely ve 3. části: 6:22
59:49 GÓL FBC MSEM Přerov! 5:18
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #4 Adam Zoubek, asistoval #10 Ondřej Kowalik (5:18)
59:37 GÓL FBC MSEM Přerov! 5:17
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #37 Daniel Grener, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (5:17)
59:30 GÓL FBC MSEM Přerov! 5:16
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (5:16)
56:56 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:15
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #56 Michal Terez, asistoval #9 Lukáš Uherek (5:15)
56:30 Ve třetí třetině se domácím vůbec nevede dobře a soupeř už jim odskočil na dvouciferný rozdíl
56:20 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:15
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #15 Adam Pospíšilík (4:15)
53:37 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:14
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #37 Daniel Grener (4:14)
51:11 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:13
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #32 Šimon Váhala (4:13)
49:12 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:12
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #37 Daniel Grener (4:12)
48:48 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:11
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #15 Adam Pospíšilík (4:11)
48:00 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:10
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #4 Adam Zoubek (4:10)
41:42 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:9
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Lukáš Uherek, asistoval #55 Tomáš Ševčík (4:9)
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
38:12 A stále bez využité přesilovky...
36:12 Vyloučen hráč #17 Radim Dvořák družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
35:05 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:9
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #79 Tobiáš Zlámal z trestného střílení (3:9)
35:04 Po vysoké hokejce v předbrankovém prostoru uvidíme nájezd domácího týmu
33:53 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:9
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #86 Maxim Šefčík (2:9)
33:20 Zajímavá střela hostujícího kapitána, po které se ovšem halou ozval jen zvuk brankové konstrukce
31:40 Pro oko nezaujatého diváka určitě zajímavý zápas
30:01 Přesilovkový gól jsme zatím neviděli a Přerov si také připisuje úspěšně ubráněné oslabení
28:01 Přesilovou hru si dnes vyzkouší i tým domácích
26:37 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:8
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (2:8)
25:30 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:7
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #37 Daniel Grener, asistoval #4 Adam Zoubek (2:7)
24:48 Tým Mvil úspěšně ubránil první přesilovou hru soupeře, ale byly to nervy
24:15 Pěkná kombinace hostů končí za zadním mantinelem
22:48 Vyloučen hráč #31 Dominik Zlámal družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
22:48 Právě vidíme první přesilovku a tedy i oslabení v tomto zápase
20:45 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:6
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #24 Michal Hrabica (2:6)
20:00 Střely v 1. části: 7:18
19:30 Samostatný únik domáciho hráče s číslem 31 (Dominik Zlámal) končí na hrudi brankéře.
15:55 Hosté stále aktivnější na míčku i bez
14:28 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:5
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #37 Daniel Grener, asistoval #10 Ondřej Kowalik (2:5)
08:32 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #92 Jaromír Veselý, asistoval #70 Tomáš Tonka (2:4)
05:54 Šlosiho žabka našla Kaprála, ten ale minul
04:48 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (1:4)
04:40 Po velkých chybách v obraně domácí opět inkasují
04:02 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:3
02:39 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #56 Michal Terez, asistoval #6 Jaroslav Kaprál (1:2)
02:39 Jarda chtěl vystřelit, ale střela mu sjela, avšak Mišo neváhal a zakončil do sítě soupeře
02:18 GÓL FBC MSEM Přerov! 0:2
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #14 Matěj Ševčík (0:2)
01:04 GÓL FBC MSEM Přerov! 0:1
00:45 Kořínek střílí, ale mimo
00:01 Buly pro hosty