6:4
    Lukáš KAĎOREK
    (Šefčík)

FBC MSEM Přerov - Snipers Třebíč 6:4
branky: 12. Jonáš Pavliš, 20. Michal Bělaška, 44. Maxim Šefčík, 48. Adam Budník, 58. Matěj Ševčík, 59. Lukáš Kaďorek - 4. Zdeněk Malich, 52. Tomáš Vejmělka, 55. Martin Žák, 57. Jiří Uher; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Frýdek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Michael Hruška 16 - Jan Bazala 17; po třetinách: 2:1, 0:0, 4:3
60:00 Komentář domácích Malina Petr (Trenér): Zápas, který jsme museli vyhrát. Předně bych pochválil Třebíč za jejich výkon. Makali do poslední minuty a kousali celý zápas. U nás místy totální chaos a místy hra, se kterou jsme soupeře přehrávali a vytvářeli si šance. Nedařilo se nám mnoho z nich proměnit v gól a hlavně za stavu 2:1 pro nás nás držel brankář. Práce na naší hře je hodně a my si jdeme za naším cílem.
60:00 Komentář hostů Kelbler Michal (Trenér): Důležitý zápas o 6 bodů jsme díky naší produktivitě nezvládli. Děkujeme domácím za zápas a přejeme hodně štěstí do dalších utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 4:7
58:48 GÓL FBC MSEM Přerov! 6:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #8 Lukáš Kaďorek, asistoval #86 Maxim Šefčík (6:4)
57:37 GÓL FBC MSEM Přerov! 5:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík bez asistence (5:4)
56:54 GÓL Snipers Třebíč! 4:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #85 Jiří Uher, asistoval #83 Martin Karpíšek (4:4)
54:24 GÓL Snipers Třebíč! 4:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #22 Lukáš Mátl (4:3)
54:24 Vyloučen hráč #1 Michael Hruška družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost
54:24 Diskutovalo se o zákroku brankáře domácích, trest nakonec udělen byl, ale ze standartní situace hosté stahují skóre na rozdíl jedné branky.
51:43 GÓL Snipers Třebíč! 4:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #41 Tomáš Vejmělka, asistoval #7 Lukáš Dvořák (4:2)
50:47 Vyloučen hráč #71 Vojtěch Janata družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
50:47 Vyloučen hráč #10 Ondřej Kowalik družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost
48:25 Po dvou gólech domácích další střelu vyráží obránce.
47:14 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #37 Daniel Grener (4:1)
43:33 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (3:1)
42:50 Opatrný úvod 3. třetiny, oba týmy těžko hledají cestu do útočného pásma.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:20 Brankář hostí vyrazil střelu helmou, odražený míček dopadl těsně vedle branky.
36:05 Jonáš Pavliš se projoboval mezi dvěma hráči a z otočky střílí, avšak neúspěšně.
32:45 Třebíč se na malou chvíli přestěhoval do útočného pásma.
29:35 Hodně brejků hostí ani jeden gólový.
24:50 Série hrozivých situací před domácí brankou naštěstí neskončila gólem.
23:30 Dobrá střela Budníka, bouhžel mimo bránu.
20:00 Střely v 1. části: 12:6
19:59 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #12 Jonáš Pavliš (2:1)
18:30 Obrovská šance, brankář hostí lovil míček těsně před brankovou čárou.
15:22 V této fázi utkání vidíme více na míčku Přerov, Třebíč ale bojuje.
11:57 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #61 Noel Gavaller (1:1)
07:56 Střelu k levé tyči brankář domácích vyráží.
05:45 Šance Ševčíka, neproměněna.
03:24 GÓL Snipers Třebíč! 0:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #94 Kryštof Kůs (0:1)
03:24 Po souboji před brankou domácích hosté dávají gól.
01:30 Po chybě domácích hosté střílí vedle.