3

2

4.

Torpedo Havířov - S.K. P.E.M.A. OPAVA 6:5pn
branky: 6. Jakub Mikulok, 14. Denis Kubiczek, 15. Kamil Peřka, 21. Samuel Řezáč, 49. Dominik Folwarczný, N Dominik Mrowiec - 16. Patrik Posselt, 28. Jiří Šebesta, 32. Jáchym Kuběna, 46. Petr Stejskal, 51. Marek Klečka; rozhodčí: Libor Gavlas - Pavel Hála; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 127; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 11 - Kryštof Bezděk 28; po třetinách: 3:1, 1:2, 1:2, 0:0
Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér): V podstatě nastal stejný scénář jako v Kopřivnici. Kvalitní první třetina, řešili jsme výborně brejky a měli dobrou mezihru. Ve druhé třetině klasický výpadek, zmar a nervozita. V poslední minutě třetí třetiny jsme měli asi čtyři vyloženky, kdy jsme měli zápas rozhodnout. Štěstí stálo na straně Opavy. Říká se, že nájezdy jsou loterie. Né však když máte v týmu Dominika Mrowieče. Děkuji soupeři za utkání a divákům za návštěvu. Doufám, že to letos nebyl náš poslední vzájemný zápas.
Komentář hostů Trunkát Michal (Trenér): Tabulku čokolády nemáme, máme aspoň čtvereček. Děkujeme za utkání, ahoj čau.
4 Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #44 Jáchym Kuběna , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #52 Dominik Mrowiec a vstřelil rozhodující gól (6:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #36 Marek Klečka , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #88 Adam Feber , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #57 Patrik Posselt a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #52 Dominik Mrowiec a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #10 Jiří Šebesta a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #66 Marián Kloza a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 3:1
64:59 Vilím zkoušel backhand, ale Bezděk v pozoru.
64:40 Torpedo na míči.
64:04 Feberova klička před hostující bránou zastavena.
63:11 Opava teď douho na balonu, ale do zakončení se nedostala.
63:09 Vilímovu střelu do růžku hostující golman vyrazil.
62:10 Feber v brejku na Klozu, ten ale bránu netrefuje.
61:20 Šulc přestřeluje.
61:01 Hraje se velmi opatrně.
60:01 Buly pro hostí.
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
59:59 Opava nic nevymyslela, a tak se jde do prodloužení.
59:40 Opava si drží míč na jednu poslední akci této třetiny.
59:10 Několik vyložených šancí před brankou hostí výborně vyčapal Bezděk.
58:50 Holeš ve velké šanci netrefuje.
58:37 Timeout Torpedo Havířov
57:46 Souboje se začínají přiostřovat.
57:02 Tahaná střela Šulce neprošla blokem.
56:11 Vilímovi teď chyběla přesnost.
55:30 Prudká střela Vlacha pouze do bloku.
54:59 Mikulok vybojoval míč a torpedo teď drží Opavu v zámku.
54:10 Křístek mířil do šibenice, ale Bezděk chytá.
53:02 Fanoušci Opavy hlasitě podporují.
51:30 Kuběna z brejku těsně přestřeluje bránu.
50:12 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #18 Daniel Gebauer (5:5)
48:54 Přečíslení 2na1, Klečka na Gebauera, ten z první zpátky na Klečku, který trefuje odkrytou bránu.
48:53 GÓL Torpedo Havířov! 5:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Dominik Folwarczný, asistoval #86 Jakub Mikulok (5:4)
48:41 Mikulok vybojoval míč a posouvá na Folwarczneho, který přesně zakončuje a posouvá torpedo do vedení.
48:40 Mrowiec nahazoval středem na Mikuloka, ten ale skákavý balón netrefuje.
45:45 Repček z brejku našel na středu Stejskala, který srovnává skóre.
45:44 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #38 Petr Stejskal, asistoval #88 Vojtěch Repček (4:4)
45:00 Feber se snažil protlačit až do brány, hostující obránci ho ale nepustili.
43:50 Holeš nedokázal usměrnit střelu mezi 3 tyče.
43:10 Vlach od poloviny pouze do bloku.
42:40 Torpedo opět trpělivě rozehrává.
42:10 Nepřesnost v rozehrávce torpeda vystihl Kuběna, ale následně míč ztratil.
41:20 Peřka na vlastní polovině vybojoval balónek a vyrazil dopředu, s jeho střelou si ale brankář hostí poradil.
40:01 Buly pro Opavu
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:10 Stejskal sám před brankou Zapletálka , ale neúspěšně.
38:50 Nebezpečná střela Šulce 20cm nad led, ale branka to není.
36:15 Kuběna v přečíslení na Hronka, tomu ale střela sjela.
34:35 Zeď torpeda před malým brankovištěm Opava nedokázala prostřelit.
34:30 Kuběna nedokázal proměnit únik, ale vybojoval alespoň standartku ve velkém brankovišti torpeda.
34:20 Nebezpečná střela Šochmana z půlky zblokována.
33:20 Repčekovi střela z dobré pozice sjela.
31:36 Kuběna posouvá Opavu na dostřel jedné branky.
31:35 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jáchym Kuběna, asistoval #69 Jakub Hronek (4:3)
30:22 Mikulok si v samostatném úniku kličkou povodil hostujícího brankáře, ale trefuje pouze tyč.
27:15 Šebesta se rychle zorientoval ve velkém brankovišti a posílá míč za záda Zapletálka.
27:14 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Jiří Šebesta, asistoval #27 Kryštof Malina (4:2)
26:14 Vlach ze zadu nedovoleně hasil, rozhodčí to trestají dvěma minutami.
26:13 Vyloučen hráč #16 Tomáš Vlach družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
25:10 Klečka backhandem pouze do boční síťky.
23:05 Vlach se u mantinelu prokličkoval mezi dvěma hráči, na třetího už ale nestačil.
22:10 Se střelou Posselta si Zapletálek poradil.
22:03 Klečka pouze do bloku.
20:22 Feber z otočky na úplně volného Řezáče, který navyšuje na 4:1.
20:21 GÓL Torpedo Havířov! 4:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #54 Samuel Řezáč, asistoval #88 Adam Feber (4:1)
20:05 Pracný hned po buly prověřil pozornost  Zapletálka, ten ale jeho střelu chytá.
20:00 Střely v 1. části: 12:5
19:20 Feber se v situaci 2na1 rozhodl vystřelit, ale Bezděk bez problémů chytá.
15:12 Posselt od mantinelu proměňuje a máme tu první branku pro hosty.
15:11 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #10 Jiří Šebesta (3:1)
14:04 Peřka ze středu proměňuje brejk.
14:03 GÓL Torpedo Havířov! 3:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #16 Tomáš Vlach (3:0)
13:47 Křístek vybojoval míč v rohu a našel před bránou volného Kubiczka, který zvyšuje na 2:0
13:46 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #23 Denis Kubiczek, asistoval #22 Dominik Křístek (2:0)
12:02 Vilím v situaci 3 na 1 hledal Holeše, ale jeho nahrávka neprošla přes bránícího hráče.
11:01 Šebesta na Hronka, ten těsně míjí bránu domácích.
10:30 Klečkova střela zblokována.
08:20 Dlouhý pas středem na Klozu, ale  ke střele se nedostal.
07:30 Torpedo trpělivě rozehrává.
05:35 Mikulok zápětím od mantinelu prostřeluje Bezděka a otevírá skóre dnešního zápasu.
05:34 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Jakub Mikulok, asistoval #66 Marián Kloza (1:0)
04:30 Posselt v dobré pozici na středu, ale bránu netrefuje.
03:05 Střelu Vilíma Bezděk vychytal.
01:32 Vyloučen hráč #21 Karel Boželník družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hra rukou
00:40 Vilím ze středu trefuje tyč.
00:01 Úvodní buly ve prospěch hostí.