• 60 59:36
    2
    Dominik FOLWARCZNÝ

FBC Hranice - Torpedo Havířov 1:7
branky: 8. Jiří Vraj - 3. Jakub Vilím, 17. Dominik Mrowiec, 20. Martin Kutáček, 21. Jakub Holeš, 29. Dominik Mrowiec, 57. Adam Feber, 59. Jakub Mikulok; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Jakub Kosar 16 - Martin Zapletálek 12; po třetinách: 1:3, 0:2, 0:2
60:00 Komentář domácích Rada Matěj (Trenér): Zápas začal vlažně, poslední třetina už byla dobrá. Byli jsme si vědomi kvalit soupeře, které soupeř předvedl ve hře dopředu, nicméně obranná čast byla slabší a my ji prostě nedokážeme využít a s jedním gólem obránce se vyhrávat nedá. Je na nás lehká deka, nicméně nic nevzdáváme. Vstupujeme do druhé poloviny sezóny a stále věříme že nastavený cíl splníme. Děkujeme soupeři a hlavně našim divákům, že nás stále podporují!
60:00 Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér): Klasické venkovní utkání začlo tím, že jsme navlíkli lyžařské oblečení a odsekali rampouchy u nosu. Zhruba prvních 10 deset minut jsme se dostávali z hibernace a pak dostali hru pod kontrolu. Dneska jsme však do obrany neměli takovou kvalitu jako v předchozích zápasech a byť je skóre jednoznačné, výsledek se nerodil vůbec lehce. Mrzí nás neproměňené šance. Děkuji soupeři za zápas, divákům za návštěvu a posílám narozeninový pozdrav do Bohumína.
60:00 Střely ve 3. části: 5:4
59:36 Vyloučen hráč #77 Dominik Folwarczný družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
58:49 GÓL Torpedo Havířov! 1:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Jakub Mikulok, asistoval #17 Jakub Holeš (1:7)
58:30 Hranice opět v 6 teď několikrát ohrozili branku soupeře.
56:55 GÓL Torpedo Havířov! 1:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #77 Dominik Folwarczný (1:6)
56:28 Hranicícm se hra v šesti moc nedaří. Kosar musí předvádět své běžecké schopnosti. Jako golman je dobrý běžec.
55:57 Hranice to zkoušejí v 6
55:36 Timeout FBC Hranice
53:38 Spousta nepřesností brzdí Hranice v dotahování skóre.
50:43 Hranice ve třetí třetině hrají zatím vyrovnanou partii, ale ke gólu to nevede.
47:14 Kosar ve třetí třetině předvádí neskutečné zákroky.
43:03 Zatím žádná střela nedoputovala až ke golmanovi. Vše končí na těle obětavých hráčů.
40:29 Nová třetina= nové Hranice
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
39:50 Další Mikelův pokus zastavuje famózní Zapletálek.
38:40 Fantastickým zákrokem golman hostí podržel svůj tým.
37:35 Obrázek hry se moc nemění. Havířov útočí, Hranice brání.
33:20 Kosar výkopem mimo brankoviště zachránil celou situaci.
31:09 Pohledná kombinace Hranic končí jen v boční síťce havířovské branky.
28:23 Po dalším inkasovaném gólu se Hranice probouzí k lehčímu náporu.
28:12 GÓL Torpedo Havířov! 1:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec, asistoval #66 Marián Kloza (1:5)
27:30 Andrýskovo dělo z půlky lapil golman hostí.
26:01 Kušner z vyložené šance, jen do Skyboxu.
25:06 Havířov s přehledem kontroluje hru. Breaky, kterými Hranice v první části hrozily, vymizely.
22:30 Hranice oproti první třetině se snaží víc útočit, díky čemuž se Havířov často dostává do přečíslení.
20:44 GÓL Torpedo Havířov! 1:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #17 Jakub Holeš, asistoval #73 Kamil Peřka (1:4)
20:44 V přečíslení 3na1 dvě přihrávky hraničtí zblokovali, po třetí přihrávce Holeš skoŕuje.
20:00 Střely v 1. části: 3:9
19:21 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #69 Martin Kutáček, asistoval #88 Adam Feber (1:3)
16:51 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec z trestného střílení (1:2)
16:51 Zmatky před hranickou bránou končí trestným střílením hostí.
12:56 Škoda, že se Hranicím nedaří finální přihrávka, mohly jít do vedení
11:56 Zajímavé odrazy doputovaly málem až do Kosarovy sítě.
07:25 GÓL FBC Hranice! 1:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #46 Jiří Vraj, asistoval #94 Lukáš Novosad (1:1)
07:25 Vraj srovnává pěkně umístěnou střelou z půlky.
06:20 Držení míčku zatím pro Havířov, Hranice jsou nebezpečné pouze z breakových situací.
04:48 Andrýsek se dostal ke střele, málem zaskočil golmana hostů, který zatím nemá moc práce.
02:21 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #42 Tobiáš Zipser (0:1)
02:21 Kosar první střelu Vilíma pouze vyrazil před sebe, Havířov dorážkou otevírá dnešní skóre.
01:53 Z rohu rozehrávající Havířov pouze odevzdal míček domácím Hranicím.
00:52 Opatrný začátek z obou stran.
00:01 Dobrý den, vážení diváci, vítáme Vás u dnešního online zápasu mezi FBC Hranice a Torpédo Havířov.