• 60 59:57
    3:25
    (Hronek)

1.MVIL Ostrava - S.K. P.E.M.A. OPAVA 3:25
branky: 19. Vojtěch Volný, 36. Vojtěch Kořínek, 55. Jan Moldřík - 6. Karel Boželník, 6. Kryštof Malina, 9. Marek Klečka, 9. Petr Stejskal, 13. Dominik Klimscha, 13. Kryštof Malina, 16. Petr Stejskal, 24. Patrik Posselt, 24. Petr Pavelek, 25. Jiří Šebesta, 28. Jáchym Kuběna, 28. Petr Stejskal, 29. Dominik Klimscha, 30. Karel Boželník, 33. Jakub Hronek, 34. Dominik Klimscha, 37. Kryštof Malina, 45. Patrik Posselt, 49. Marek Klečka, 51. Patrik Posselt, 56. Vojtěch Repček, 59. Petr Pavelek, 60. Dominik Klimscha, 60. Karel Boželník, 60. Petr Pavelek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 49; zásahy brankářů: Jakub Schiedek 4 - Tomáš Novák 19; po třetinách: 1:7, 1:10, 1:8
60:00 Komentář domácích Bažan Petr (Trenér): Ukázala se nám realita a máme za sebou těžký zápas ze kterého si bereme spoustu poznatků. Přes týden potrénujeme a jdeme naprotilepším zítřkům. Diky všem a čau
60:00 Komentář hostů Černín Vladimír (Vedoucí): Dnes bylo z naší strany na hřišti 17 hladových vlčáku. Díky soupeři za utkání. Ahoj čau.
60:00 Střely ve 3. části: 7:18
59:57 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:25
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #72 Petr Pavelek, asistoval #28 Jakub Hronek (3:25)
59:32 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:24
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Karel Boželník, asistoval #36 Marek Klečka (3:24)
59:05 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:23
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #44 Jáchym Kuběna (3:23)
58:44 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:22
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #72 Petr Pavelek, asistoval #8 Matěj Krušberský (3:22)
56:00 Vyloučen hráč #44 Jan Kafna družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
55:49 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:21
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #44 Jáchym Kuběna (3:21)
54:17 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:20
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #10 Jan Moldřík, asistoval #20 Vojtěch Kořínek (3:20)
50:13 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:20
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #36 Marek Klečka (2:20)
48:01 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:19
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #57 Patrik Posselt (2:19)
44:55 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:18
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #38 Petr Stejskal (2:18)
42:24 Trojek = pravý mantinel
40:00 Střely ve 2. části: 7:20
39:30 Marná snaha MVILU
36:57 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:17
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #29 Kryštof Malina, asistoval #28 Jakub Hronek (2:17)
36:20 Kafnič přitvrzuje
35:21 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:16
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Vojtěch Kořínek, asistoval #6 Jaroslav Kaprál (2:16)
34:06 Vyloučen hráč #21 Karel Boželník družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
33:29 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:16
32:34 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:15
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #28 Jakub Hronek, asistoval #8 Matěj Krušberský (1:15)
31:35 Uherek zakončuje po souhře s Ajfelem pouze do hrudi gólmana.
29:32 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:14
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Karel Boželník bez asistence (1:14)
28:36 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:13
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #10 Jiří Šebesta (1:13)
28:20 Šlosi poprvé na hřiši a hned se dějí věci
27:56 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:12
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #38 Petr Stejskal, asistoval #57 Patrik Posselt (1:12)
27:38 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:11
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jáchym Kuběna, asistoval #88 Vojtěch Repček (1:11)
27:17 Kaprál střílí, ale marně
26:20 Ajfel jako manažer i na hřišti
24:36 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:10
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Jiří Šebesta, asistoval #90 Daniel Šimera (1:10)
24:36 Brankostroj Opavy se né a néé zastavit
23:49 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:9
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #72 Petr Pavelek, asistoval #22 David Zwinger (1:9)
23:30 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:8
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #21 Karel Boželník (1:8)
20:00 Střely v 1. části: 11:16
18:13 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:7
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #11 Vojtěch Volný, asistoval #92 Jan Zmrzlík (1:7)
17:30 Buben domácích jede o 106
15:58 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:7
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #38 Petr Stejskal, asistoval #36 Marek Klečka (0:7)
15:58 Domácí vytahují své největší eso z rukávu. Trojek na hřišti
12:50 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:6
12:12 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:5
11:05 Vyloučen hráč #10 Jan Moldřík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hra na zemi
10:00 Odložené vyloučení MVILU.
09:33 Moldřík míjí branku o metr.
08:33 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:4
08:06 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #7 Dominik Klimscha (0:3)
06:58 Vyloučen hráč #31 Dominik Zlámal družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
05:49 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #29 Kryštof Malina, asistoval #72 Petr Pavelek (0:2)
05:25 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:1
03:40 Ajfel dělá chybu za chybou.
02:25 Mvil se překvapivě drží
00:01 Úvodní buly pro hosty.