6:4
    Jan TOMAN
    ()

FBC Vikings Kopřivnice - Torpedo Havířov 6:4
branky: 18. Jakub Kresta, 36. Jakub Kostelník, 44. Lukáš Michna, 47. Jakub Kostelník, 56. Vojtěch Zátopek, 60. Jan Toman - 11. Tomáš Vlach, 16. Marián Kloza, 28. Adam Feber, 34. Jakub Holeš; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 1:3 + Dominik Křístek 4; využití: 1:0; diváků: 162; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 13 - Martin Zapletálek 8; po třetinách: 1:2, 1:2, 4:0
60:00 Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér): Dneska se mi těžko hodnotí tento zápas. Polovinu zápasu jsme měli hru pod kontrolou. Bohužel naše zbytečná nedisciplinovanost dostala soupeře na koně a z powerplay jsme bohužel gól nedali. Na druhou stranu oproti předchozímu zápasu diametrálně odlišný výkon, hlavně směrem do obrany. Sezóna je ještě dlouhá, my se zlepšujeme a chleba se bude lámat jinde. Děkuji soupeři za utkání a divákům za návštěvu.
60:00 Komentář domácích Soukal Lukáš (Vedoucí): Dnes neskutečný zápas s favoritem ligy. Havířov předvedl vysokou kvalitu a 2 třetiny byl lepším týmem, který nás přehrával po fyzické stránce. Do 3. třetiny jsme udělali pár změn a hlavně díky velké bojovnosti a odhodlání jsme dokázali otočit zápas a 3 body zůstavají doma. Děkujeme soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:11 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman bez asistence (6:4)
58:25 Havířov jde do šesti.
58:10 Timeout Torpedo Havířov
57:00 Atmosféra je teď jak na hřišti tak na tribuně neskutečná.
55:35 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 Vojtěch Zátopek, asistoval #5 Jakub Kostelník (5:4)
55:35 Krásná souhra zátopka a Kostelníka do prázdné branky.
54:05 Janek teď úspěšný v několika soubojích v řadě.
52:28 Strakoš je zpět tak můžeme pokračovat.
52:28 Golman domácích se teď při obranném zákroku zranil, tak si chvilku počkáme.
51:23 Hosté v pěti.
47:23 Vyloučen hráč #22 Dominik Křístek družstva Torpedo Havířov na 2+2 minuty za hrubost
47:23 Havířov má před sebou dlouhé oslabení tak budeme zvědaví co se z toho ještě vyklube.
46:53 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník bez asistence (4:4)
46:53 A je to tady. Kopřivnice vyrovnává!
45:02 Strakoš vynikající dnes v brance.
43:13 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #14 Daniel Opatřil (3:4)
43:13 Lukáš Michna krásně umístil střelu a snižuje vedení Havířova.
42:29 Vyloučen hráč #22 Dominik Křístek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za vysoká florbalka
40:30 Máme před sebou poslední třetinu tohoto zápasu.
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
38:08 Vyloučen hráč #52 Dominik Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
35:55 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #16 Jan Toman (2:4)
35:55 Toman krásně zpoza brány a Kostelník zavěšuje pod víko!
35:20 Janek opět horožuje bránu soupeře.
33:02 GÓL Torpedo Havířov! 1:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #17 Jakub Holeš, asistoval #73 Kamil Peřka (1:4)
33:02 Havířov krásně vykombinoval do prázdné.
31:33 Oby týmy přidávají na hrubosti a atmosféra je teď velice ostrá.
29:17 Hra se teď ve vysokém tempu přelévá ze strany na stranu.
27:13 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #11 Richard Kraus (1:3)
26:45 Nehera teď předvedl perfektní obanný zákrok.
25:17 Janek Nebezpečně střílí ale golman Havířova výborně chytá.
22:15 Domácí už jsou v pěti tak můžou začít útocit.
20:02 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 2:6
19:48 Vyloučen hráč #16 Jan Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
19:00 Probíhá poslední minuta 1.třetiny.
18:43 Strakoš výborně.
17:22 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kresta, asistoval #7 Robert Socha (1:2)
17:22 Kopřivnice využívá přesilovku.
15:40 Vyloučen hráč #77 Dominik Folwarczný družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
15:27 GÓL Torpedo Havířov! 0:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #86 Jakub Mikulok (0:2)
15:27 Hosté využívjí situaci dva na jednoho.
13:02 Opatřil nebezpečně střílí ze standartky před bránou hostí ale golman šťastně vyráží.
10:06 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #25 Jakub Vilím (0:1)
10:06 Hosté skórují z nacvičené situace před bránou.
07:42 Halou se rozezněly bubny Kopřivnických fanoušků a atmosféra je pro Kopřivnici velice příznivá.
06:40 Jan Toman před bránou Lal nic z toho.
05:22 Kríž střílí ale tečuje jen tyč brankáře hostí.
04:20 Střela Havířova ale Strakoš chytá.
03:10 Havířov už se dostal do pár šancí ale všechno zkončilo za mantinelem.
01:15 Oba týmy začaly v dobrém nasazení a tempo je rychlé.
00:01 Vítám Vás na online zápisu z 9. kola Nárofní ligy a přeji hezkou počítanou. :)