7:6
    Jakub NOTA
    (Flašar)

Z.F.K. Petrovice - TJ Slovan Havířov 7:6p
branky: 35. Martin Szweda, 41. Roman Oborák, 47. Petr Horák, 53. Petr Horák, 54. Petr Horák, 55. Ondřej Firda, 65. Jakub Nota - 4. Martin Stibor, 5. Martin Stibor, 29. Adam Choma, 31. Tomáš Hodulík, 40. Tomáš Prus, 60. Filip Hromádka; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 3 + Petr Kašpar 4:2; využití: 0:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Petr Maláč 27 - Lukáš Vernarský 21; po třetinách: 0:2, 1:3, 5:1, 1:0
65:00 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Nevím co říct k zápasu, jsem strašně smutný, jelikož víme, že jsme klidně mohli mít 3 body. Dneska hrála klasika, nedokážeme si pohlídat svého hráče, a to nás stálo zápas. Dneska nekoncentrovanost. Doufám že přijde poučení. Díky za zápas jen soupeři.
65:00 Komentář domácích Vlček Martin (Trenér): Těžké utkání, které jsme nezačali vůbec dobře a proto jsme prohrávali. Od druhé třetiny jsme byli lepším týmem, ale nebyli jsme schopni trefit bránu. V tlaku jsme pokračovali i ve třetí části a nesložili jsme zbraně, ani když jsme prohrávali o 4 branky. Nakonec jsme se dostali do vedení a s trochou štěstí jsme mohli brát i tři body. Prodloužení už byla loterie. Škoda těch sedmi trefených tyček. Děkujeme soupeři za zápas.
65:00 Střely v prodloužení: 5:3
64:42 GÓL Z.F.K. Petrovice! 7:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #68 Daniel Flašar (7:6)
64:22 Češek přepadl přes Vernarského a ten se teď otřesen zvedá.
62:15 Kašpar teď byl blízko hodně blízko faulu.
61:00 Nota prti Vernarskému, ale jako už mnohokrát ani střela ani dorážka za jeho zády neskončila.
60:00 Střely ve 3. části: 12:13
59:09 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #13 Filip Hromádka, asistoval #53 Tomáš Prus (6:6)
59:09 Hosté nakonec těsně před koncem přesilovku proměňují a je opět srovnáno.
58:47 Hosté hrají bez gólmana v 5.
58:10 Střely hostů zatím všechny zblokované.
57:25 Vyloučen hráč #7 Petr Horák družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
57:25 Horák se trochu pozdě rozběhl k nahození a předběhl ho Hromádka, kterého pak fauloval.
56:44 Domácí hrají v plném počtu.
55:51 Na druhé straně Maláč vytáhl zase dobrý zákrok. Onderka pak jestě z dorážky střílel mimo odkyrtou branku.
55:38 Szweda trefuje tyčku.
54:55 Timeout TJ Slovan Havířov
54:55 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #32 Martin Szweda (6:5)
54:55 A mohl se tak prosadit Firda a dostat domácí poprvé v utkání do vedení.
54:49 Nota létá po hřišti jak šílený a teď odvrátil jasný gól.
54:29 Prus trefuje boční síťku.
53:16 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #5 Ondřej Firda (5:5)
53:16 Nahození na Horáka jen těsně neskončilo mimo hřiště. Horák se pak vytočil k brance a k bližší tyčce překonal Vernarského. A je srovnáno.
52:43 Vyloučen hráč #71 Petr Kašpar družstva Z.F.K. Petrovice na 2+2 minuty za hrubost
52:43 Kašpar trochu zbytečně s horkou hlavou a jde si ji schladit .
52:25 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #34 Lukáš Homola (4:5)
52:25 A domácí snižují na rozdíl jednoho gólu.
52:02 Krásná kombinace zakončená střleou Noty, proti které se blýsknul Vernarský.
50:55 Oborák jen lehce přistrčil nahození, aby přeskočilo Vernarského, ale pak míček skončil na horní tyčce.
50:29 Domácí hrají v plném počtu.
49:57 Střela Firdy, poté co i přes výškovou nevýhodu zpracoval nahození Horák.
49:07 Domácí chvíli drželi míček, teď už jsou hosté.
48:28 Vyloučen hráč #32 Martin Szweda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
48:10 Hosté v 6 po faulu Szwedy a signalizované výhodě.
46:54 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #32 Martin Szweda (3:5)
46:54 Zajímavý gól. Horák střílel přesně k tyčce do prostoru, kterým těsně před střelou padal Szweda po tlačenici s domácím obráncem.
46:25 Tyčka po nenápadné přihrávkostřele Noty.
45:03 Firdova backhendovka mezi nohama byla sice efektní, ale ne už tak efektivní...
44:48 Dobrý zákrok Maláče proti střele hostujícího hráče.
43:32 Hosté hrají v plném počtu.
43:03 Homola to zkoušel od poloviny, ale Vernarský dobře viděl, co na něj letí a vyrazil.
42:51 Domácí opět na míčku.
42:48 Oborák střílel krutě nad.
42:17 Oborák lehce zaváhal. K jeho štěstí ale Molin nabídnutou šanci nedokázal využít, Maláč chytil.
41:31 Vyloučen hráč #46 Matěj Sedláček družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
41:31 Sedláček si jdep osedět po faulu na obranné polovině.
40:22 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #19 Jakub Nota (2:5)
40:22 Domácí začali třetinu dobře. Nota křižnou našel Oboráka, který překonal Vernarského jenž se nestihnul přesunout.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:58 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #53 Tomáš Prus, asistoval #30 Jakub Onderka (1:5)
39:58 A přece jen se hosté prosazují těsně před přestávkou.
39:47 Maláč skvěle proti Onderkovi.
38:41 Úspěšný obranný zákrok si připisuje Pryszcz.
36:19 Horákovu střelu teď ke se smůle domácích zblokoval Szweda.
35:23 Firda opět střílí, ale Vernarský opět chytá.
35:00 Kašpar na zemi po souboji s Hromádkou.
34:21 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #32 Martin Szweda, asistoval #5 Ondřej Firda (1:4)
34:21 Szweda nic neuspěchal a přesně zamířil ke vzdálenější tyčce.
33:46 Kašpar ve skvělé šanci, Vernarský vyrazil a z dorážky opět domácí neuspěli.
33:16 Firdova střela byla opět vyražena Vernarským, ale ani Szweda ani Horák ji neblyi schopni dorazit.
32:34 Oborák lehce nad.
31:00 Hosté hrají v plném počtu.
30:33 Vernarský vychytal i Firdu.
30:22 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #91 Tomáš Hodulík z trestného střílení (0:4)
30:22 A uvidíme nájezd poté co Kašpar vysokou zastavil nahození na nabíhajícího hráče hostů.
29:33 Domácím není ten gól přán.
29:00 Vyloučen hráč #13 Filip Hromádka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
29:00 Přesilovku si zkusí i domácí po faulu Hromádky.
28:20 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #2 Adam Choma, asistoval #46 Matěj Sedláček (0:3)
28:20 Ale nyní už se hosté prosazují z hole Choma.
28:08 Na druhé straně Sedláček střílí mimo.
26:31 Krásná náhra Češka na Oboráka, která měla oči, ale Oboráko střela moc nesedla.
25:15 Firda vybojoval míček a našel Szwedu, ale ten ho netrefil ideálně.
24:26 Kašpar zbytečně ještě hledal Oboráka místo střely do odkryté branky.
22:48 Češek z brankoviště po volném údreu z rohu, ale Vernarského branka je zakletá.
20:50 Střela domácích, ale Vernarský opět pohotový.
20:38 V druhé části zatím na míčku domácí.
20:00 Střely v 1. části: 4:9
19:50 Drong se ještě trochu postrkal s Češkem.
19:49 Skvělý dvojzákrok Maláče proti střele Dronga a  dalšího hráče hostů.
18:45 Domácí hrají v plném počtu.
18:36 Sekulova střela si našla cestu pře les nohou a holí, Maláč míček chytá.
18:14 U míčku už opět hosté.
17:55 Maláč chytá střelu a domácím se tak podařilo vyhodit a drží míček v rohu hostů.
16:45 Flašar nejprve fauloval unikajícího Molina, což bylo jen navýhodu, ale pak podruhé už si musel jít za svůj zákrok odpočinout.
16:44 Vyloučen hráč #68 Daniel Flašar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost
15:50 Horák sám proti Vernarskému, ale trefil přímo jeho hrudník a ani z dorážky se mu nezadařilo skórovat.
14:57 Oborákovu střelu Vernarský moc neviděl, ale našstěstí pro něj byla tečována mimo.
13:30 Hodulík sám před Maláčem dostal dálkovou náhrávku, ale míček mu uskočil a nevystřelil tak.
13:05 Flašar zkusil dálkovou od poloviny. Do cesty se jí postavily nohy Fuska.
11:55 Horák zbytečně šteloval míček místo střelby až nevystřelil...
11:01 Prus střílí nad.
10:16 Kašpar v individuální akci Vernarského nepřekonal.
09:36 Tak teď Firda byl trochu posekán, ale hraje se dál.
08:15 Teď téměř dostal Onderka gól zdarma, když Maláčovi vypadl míček z rukou přímo k němu.
07:52 A nyní skvělý zákrok Maláče v situaci, dky křižná prošla.
07:25 Homola málem tečoval přihrávku přes brankoviště za Maláče, ale jinak by to byl asi jansý gól a naštěstí pro domácí to dopadlo dobře.
06:47 Hra domácích zatím plná nepřeností
05:29 Střela Firdy mířila přímo do náruče Vernarského. Míček mu sice vypadl, ale Szwedovi se nepodařilo dorážet.
04:44 A po rozehrávce volného úderu se prosazují hosté podruhé.
04:43 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #12 Martin Stibor, asistoval #46 Matěj Sedláček (0:2)
04:41 Hosté nastěhovaní na polovině domácích.
03:33 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #12 Martin Stibor, asistoval #88 Tomáš Revenda (0:1)
03:33 Stibor střílel těsně nad zemí k tyčce a překonal Maláče.
03:20 Ale domácí pak ztratili míček.
03:04 Szweda faulován těsně za polovinou.
02:20 Češkova nepřesnot, pak ještě vybojoval míček Kašpar, ale také se mu nepovedla nahrávka a u míčku opět hosté.
01:28 Domácí obrali hosty za vlastní brankou a zakládají útok.
00:10 Na míčku zatím hosté.