• 60 59:33
    2:9
    (Posselt)

Z.F.K. Petrovice - S.K. P.E.M.A. OPAVA 2:9
branky: 14. Daniel Flašar, 59. Lukáš Homola - 1. Jáchym Kuběna, 9. Michal Šubert, 24. Jáchym Kuběna, 27. Marek Klečka, 28. Karel Boželník, 46. Michal Šubert, 49. Patrik Posselt, 59. Jan Rabinský, 60. Marek Klečka; rozhodčí: Petr Rogowski - Kamil Sojka; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Petr Maláč 16 - Kryštof Bezděk 15; po třetinách: 1:2, 0:3, 1:4
60:00 Komentář domácích Ochodek Roman (Trenér): Bohužel dnes katastrofální výkon přestože hrajeme na domácí palubovce nejsme schopni si nahrát. Děláme strašné chyby, zbytečně faulujeme a pokud hrajeme přesilovku, nejsme schopni se vůbec prosadit. Gratuluji soupeři, který byl výrazně lepší.
60:00 Komentář hostů Černín Vladimír (Vedoucí): Zápas rozhodla naše aktivita v prvních deseti minutách první třetiny a po celou dobu druhé třetiny, kdy jsme byli jednoznačně lepším celkem. Třetí třetina se již dohrávala v duchu hurá florbal. Ahoj času zdravím na svatbu.
60:00 Střely ve 3. části: 5:9
59:33 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:9
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #57 Patrik Posselt (2:9)
58:16 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:8
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #91 Jan Rabinský, asistoval #21 Karel Boželník (2:8)
58:16 Ale hosté zase rozdíl vracejí na hodnotu 7 gólů.
58:11 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #34 Lukáš Homola, asistoval #7 Petr Horák (2:7)
58:11 V signalizované výhodě po faulu se prosazuje Homola a trochu tak koriguje stav.
56:45 Raček neúspěšně zkoušel trefit nahození od Firdy.
55:30 Malina šel zbytečně do otočky a zbrzdil tak akci hostů.
54:06 Daubner nahodil před Bezděka, kde číhal Horák, ale nepodařilo se mu k míčku dostat.
53:15 Maláč vyráží střelu Šuberta maskou.
51:39 Nota v tutovce, ale míček mu při kličce kousek utekl.
50:16 A další zvýšení skóre pro hosty.
48:24 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:7
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #10 Jiří Šebesta (1:7)
48:24 Firda s Horákem šli do útoku, ale střela Firdy byla zblokována a z následného přečíslení 4 na 2 se hosté opět prosadili v přesilovce.
47:38 Nota se dostal ještě do dovu šancí, ale Bezděka nepřekonal.
47:10 Chvastek nahrával na Notu, ale těsně před ním zachytil míček obránce Opavy.
46:29 Vyloučen hráč #9 Jakub Češek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost
46:29 Češek si nabíhal před branku a při tom fauloval.
46:12 Szwedova střela lízla horní tyčku.
45:32 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #41 Michal Šubert, asistoval #38 Petr Stejskal (1:6)
45:32 Na druhé straně se naopak prosazuje Šubert, který byl pohotový na velkém brankovišti.
45:12 Domácí jsou sice více na míčku, ale bez zakončení je jim to na dvě věci.
43:13 Pěkná akce první formace, ale zakončujícímu Firdovi to dnes moc nestřílí.
41:17 Hosté hrají v plném počtu. Na samém konci přesilovky ještě domácí trefili tyčku.
41:00 A opět ho mají.
40:45 Domácí ztratili míček.
40:01 Poslední třetinu začínají domácí přesilovkou.
40:00 Střely ve 2. části: 4:10
39:57 Hosté budou rozehrávat z rohu domácích volný úder.
39:16 Vyloučen hráč #90 Daniel Šimera družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost
39:16 Šimera půjde trochu vychladnout po souboji u mantinelu, kde fauloval.
39:12 Michejda zblokoval střelu.
38:24 A další pěkný zákrok.
38:10 Maláč se vytáhl proti střele Kuběny.
36:16 Chvastek vysoko nad.
34:34 Hosté hrají v plném počtu.
34:06 Horák do tyčky.
33:52 Teď už to bylo z trochu přirpavenější pozice, ale úplně mimo.
33:17 Firda zkoušel dvakrát střílet, ale nebylo to z moc dobrých pozic.
32:33 Vyloučen hráč #41 Michal Šubert družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
32:33 Přesilovku si vykouší i domácí.
32:29 Výhoa po faulu na Homolu. domácí v 6.
31:41 Pěkná střela Flašara, Bezděk chytil.
31:01 Konečně trošku lepší akce v podání domácích, ale bez střely.
29:29 Hosté jsou na koni a na domácí je smutný pohled, nic jim nejde.
27:42 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Karel Boželník, asistoval #36 Marek Klečka (1:5)
27:42 Boželník se prosazuje dělovkou ze střední vzdálenosti.
26:35 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:4
26:35 Domácí se dost laxně vraceli po ztrátě míčku a Klečka tak měl čas přesně zamířit.
25:46 Ke smůle domácích neproměnil.
25:45 Trestné střílení družstva Z.F.K. Petrovice neproměnil #8 Roman Oborák.
25:45 Po faulu na domácího hráče pojede nájezd Oborák.
25:37 Po několika střelách hostů konečně i domácí z hole Horáka, Bezděk nohou vyráží.
23:15 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jáchym Kuběna, asistoval #29 Kryštof Malina (1:3)
23:15 Ale nyní už se hosté prosadili.
22:56 Střelu Pavelka Maláč chytá.
22:38 Vyloučen hráč #12 Filip Michejda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:35 Obětavý obranný zákrok předvedl Szweda.
21:14 Kteří ho nyní ztratili.
20:59 Buly vyhráli hosté, ale nyní už chváli u míčku domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
18:17 Na druhé straně zkoušel od poloviny střílet Pavelek. Jeho střela šla těsně vedle.
17:59 Pěknou střelu od poloviny vyslal Češek, Bezděk si s ní ale poradil.
17:17 Flašar zapomněl míček na středu a domácí levně ztrácí.
15:32 Do zápasu zasáhla i třetí formace domácích.
14:39 Flašar nyní místo přihrávky střílel a střleu zblokoval Šimera.
14:10 Češek zvolil individuální akci přes půl hřiště, kterou zakončil střelou. Bezděk chytá.
13:18 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #68 Daniel Flašar, asistoval #67 Radim Heiser (1:2)
13:18 Heiser se hned z trestné dostal k míčku a poslal od poloviny křižnou na Flašara, který backhendem plácl do míčku a ten si našel cestu mezi nohami Bezděka a zvolna se dokutálel do branky.
12:30 V této přesilovce hrají hosté méně divoce a více si chystají poziic ke střele.
11:10 Vyloučen hráč #67 Radim Heiser družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za držení
10:04 Od poloviny prověřil pozornost Bezděka Nevrlka.
08:22 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #41 Michal Šubert, asistoval #44 Jáchym Kuběna (0:2)
08:22 Češek vyhodil na polovinu, kde ale Nota míček v souboji nezískal a pak už šla přihrávka na Šuberta, který vymetl růžek branky.
07:51 Vyloučen hráč #5 Ondřej Firda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za zvedání florbalky
07:51 Poté následoval protiútok hostů a při něm fauloval Firda.
07:36 Firda s Horákem a Szwedou pěkně vybojovali míček, ale pak ho zbytečně ztratili.
06:50 Po ztrátě byli u míčku hosté, ale ty je o něj nyní obral na obranné polovině Flašar.
06:14 Rychlý přechod domácích do útoku sice neskončil střelou, ale drží míček na polovině hostů.
03:58 Nahození před Maláče se pokusil ulkidit do branky nehlídaný Pracný a téměř se mu to podařilo.
03:26 K nahození Flašara přes celé hřiště se zkoušel dostat Češek, ale opavský obránce ho přetlačil.
02:20 Fidrův kros zachytil Šubert, ale Firda s Homolou ho o míček obrali.
00:55 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jáchym Kuběna, asistoval #15 David Pracný (0:1)
00:55 Z první střely se prosazují hosté.
00:10 V úvodu na míčku hosté.