59
  • 59 58:32
    MVIL

1.MVIL Ostrava - Asper Šumperk 5:15
branky: 7. Tomáš Ševčík, 18. Matěj Šlosarčík, 20. Tobiáš Zlámal, 53. Dominik Zlámal, 57. David Štirba - 3. Jiří Trávníček, 12. Jindřich Kamler, 15. Daniel Venouš, 17. Petr Matěj, 21. Jiří Trávníček, 26. Daniel Venouš, 30. Daniel Venouš, 31. Jan Mannl, 36. Petr Matěj, 37. Daniel Venouš, 38. Petr Matěj, 41. Jiří Trávníček, 43. Ondřej Mrázek, 44. Michal Šíma, 57. Daniel Venouš; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Jakub Schiedek 30, Filip Puzoň 8 - Martin Malínek 23; po třetinách: 3:4, 0:7, 2:4
60:00 Komentář hostů Matěj Petr (Vedoucí): Nejsme slepí a hluší, takže jsme o problémech v MVILu věděli. Do zápasu jsme chtěli jít pokorně a zodpovědně, bohužel po rychlém vedení jsme byli neuvěřitelně laxní a po první třetině byli domácí stále ve hře. Od druhé části jsme si kromě ofenzivních choutek dávali pozor i na obranu a postupně jsme skóre navyšovali. Byť je výsledek takový jaký je, zejména první brankář domácích ještě spoustu tutovek chytl. Vítězství si samozřejmě ceníme, musíme ale mít na paměti, že příště nás čekají zápasy, které budou vyžadovat z naší strany mnohem lepší a zodpovědnější výkon. Děkuji domácím za zápas, cením, že kluci pořád chtěli hrát florbal. Díky také rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář domácích Kučera Miroslav (Trenér): Nová sezóna, nový tým, uvidíme co se ještě stane. nPac a Pusu
60:00 Střely ve 3. části: 13:18
58:32 Timeout 1.MVIL Ostrava
56:50 GÓL Asper Šumperk! 5:15
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #19 Jindřich Kamler (5:15)
56:36 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:14
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #7 David Štirba, asistoval #9 Lukáš Uherek (5:14)
55:13 Vyloučen hráč #14 Matěj Mondek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
52:40 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:14
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #31 Dominik Zlámal, asistoval #79 Tobiáš Zlámal (4:14)
50:28 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Filip Puzoň družstva 1.MVIL Ostrava
48:12 Nedá se co psát, hra je velice jednostranná
45:24 Hra je jednostranná
43:37 GÓL Asper Šumperk! 3:14
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #7 Jan Mannl (3:14)
42:43 GÓL Asper Šumperk! 3:13
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #11 Jakub Hruban (3:13)
40:33 GÓL Asper Šumperk! 3:12
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #11 Jakub Hruban (3:12)
40:00 Střely ve 2. části: 8:23
37:03 GÓL Asper Šumperk! 3:11
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #7 Jan Mannl (3:11)
36:42 GÓL Asper Šumperk! 3:10
35:26 GÓL Asper Šumperk! 3:9
30:03 GÓL Asper Šumperk! 3:8
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #4 Michal Šíma (3:8)
29:10 GÓL Asper Šumperk! 3:7
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #13 Ondřej Mrázek (3:7)
27:15 Parádní zákrok brankáře domácích
25:03 GÓL Asper Šumperk! 3:6
25:03 Po krásném výjezdu hráče hostů padá gól do branky domácích
24:23 Standarka po střele na útočné straně Šumperku
22:24 Šumperk si dělá z mvilu dobrý den
20:08 GÓL Asper Šumperk! 3:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček z trestného střílení (3:5)
20:08 Faul Honzy Kafny (44) (domácí), sudí hlásí nájezd
20:00 Střely v 1. části: 7:12
19:50 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #79 Tobiáš Zlámal, asistoval #20 Vojtěch Kořínek (3:4)
17:37 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #5 Matěj Šlosarčík, asistoval #11 Vojtěch Valigůra (2:4)
17:04 Hra se točí podle týmu hostů, domácí nedostávají moc příležitostí ke střele, to se zobrazuje v současném výsledku
16:03 GÓL Asper Šumperk! 1:4
14:23 GÓL Asper Šumperk! 1:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš bez asistence (1:3)
11:30 GÓL Asper Šumperk! 1:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #18 Jiří Trávníček (1:2)
11:30 Hra spěchá, nese se tam a zpět a z využité přesilovky vstřeluje tým hostů 3. gól hry, tudíž je stav utkání 1:2
11:28 Vyloučen hráč #55 Tomáš Ševčík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
06:42 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #55 Tomáš Ševčík, asistoval #12 Vojtěch Rajnošek (1:1)
06:42 Po parádní střele z první vstřelil hráč domácích (55) gól, je srovnáno a stav utkání je 1:1
05:45 Šumperk si hraje s balónkem pod svoji kontrolou, a tak můžou v klidu vystřídat
02:39 GÓL Asper Šumperk! 0:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #13 Ondřej Mrázek (0:1)
02:39 Po vybojovaném míčku v útočné půlce Šumperku padá do brány domácích první gól zápasu
00:50 Štirba na hřišti a fanoušci šílí