• 41 40:59
    8:4
    (Blažková)

FBC Trutnov (DTJ) - FbK Orlicko-Třebovsko 8:4
branky: 9. Lucie Adamová, 10. Denisa Jechová, 11. Laura Šulcová, 15. Laura Šulcová, 21. Ema Nováková, 23. Denisa Jechová, 25. Denisa Jechová, 29. Denisa Jechová - 3. Lucie Kubištová, 15. Aneta Bednářová, 27. Dana Raisová, 41. Aneta Bednářová; rozhodčí: Pavel Špryňar - Tomáš Marek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Veronika Burdiláková 26 - Sára Zwesperová 23; po třetinách: 4:2, 4:1, 0:1
45:00 Střely ve 3. části: 9:9
40:59 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 8:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #98 Aneta Bednářová, asistoval #12 Daniela Blažková (8:4)
40:59 Blažková posunula v pádu na Bednářovou a ta prostřelila vše, co jí stálo v cestě
38:34 Šulcová si zahrála s hráčkou OT šerm, takže volný úder pro OT
37:56 Pěkný zákrok brankářky Trutnova
34:36 Gólmanka Trutnova slupla střelu Konečné jako malinu
34:02 Vyloučen hráč #14 Eliška Rychetská družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání
34:02 Rychetská si jde odpykat trest za sekání
30:36 Obě brankářky předvedly vynikájící zákroky
30:00 Střely ve 2. části: 10:10
28:08 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 8:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #17 Denisa Jechová, asistoval #6 Veronika Štěpánská (8:3)
28:08 Jechová skoruje počtvrté v zápase
27:20 Blažková zastavila zkušeně dobrý výhoz brankářky Trutnova
26:55 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #26 Dana Raisová, asistoval #97 Jitka Hajná (7:3)
26:55 Raisová snižuje
26:52 Hráčka Trutnova šla sama na branku a minula
24:11 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 7:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #17 Denisa Jechová, asistoval #10 Kateřina Borůvková (7:2)
24:11 Střelu Jechové vyrazila Zwesperová do vzduchu a bohužel pro ni si ji srazila za sebe
23:33 Gólmanka z Trutnova drží svůj tým
22:09 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 6:2
22:09 Jechové přistála na čepeli nepovedená střela Borůvkové a zakončila do prázdné
20:51 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #19 Ema Nováková, asistoval #44 Barbora Grundová (5:2)
20:51 Rychetská překvapila Zwesperovou střelou z nulového úhlu
15:00 Střely v 1. části: 12:11
14:19 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #98 Aneta Bednářová, asistoval #26 Dana Raisová (4:2)
14:19 Bednářová vzápětí odpovídá
14:11 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #68 Laura Šulcová, asistoval #16 Veronika Burdiláková (4:1)
14:11 Šulcová se po výhozu gólmanky prosazuje
10:52 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #68 Laura Šulcová, asistoval #25 Tereza Hojná (3:1)
10:52 Šulcová backhandem zvyšuje na 3:1
09:01 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #17 Denisa Jechová bez asistence (2:1)
09:01 Jechová převrací vedení na stranu Trutnova
08:27 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #5 Lucie Adamová, asistoval #6 Veronika Štěpánská (1:1)
08:27 Adamová využila přesilovku a je vyrovnáno
08:21 Vyloučen hráč #69 Klára Konečná družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hra rukou
07:25 Samostatný únik OT vytěsnila gólmanka mimo
07:13 I Zwesperová se na druhé straně zaskvěla
06:53 Vynikající zákroky gólmanky Trutnova
03:04 Dobrý výhoz gólmanky Trutnova, bohužel přes půl
02:12 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 0:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Lucie Kubištová, asistoval #5 Lucie Fárníková (0:1)
02:12 Fárníková našla Kubíčkovou a ta zakončila do prázdné brány
01:32 Zwesperová si poradila se dvěma střelami Trutnova