2:8
    Zuzana ŽAMPACHOVÁ
    (Indrová)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - K1 Florbal Židenice 2:8
branky: 12. Veronika Rozenbergová, 19. Michaela Schindlerová - 1. Natálie Janečková, 7. Klára Jahodová, 14. Monika Jahodová, 14. Monika Zimolová, 22. Monika Zimolová, 26. Monika Zimolová, 27. Barbora Marková, 46. Zuzana Žampachová; rozhodčí: Pavel Rýznar - Tomáš Kašík; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Melisa Poláčková 29 - Alena Večeřová 8; po třetinách: 2:4, 0:3, 0:1
60:00 Střely ve 3. části: 2:19
59:10 Míček je kulatý a tak se točí, to se ovšem nedá říct o dnešním zápase, ten už se neotočí.
59:00 Hlasatel se konečně probral a hlásí kolik zbývá do konce zápasu.
58:20 Kecám
57:27 Je tu drama.
55:59 Zápas míří ke konci, byl bych překvapen, kdyby tu bylo ještě nějaké drama.
55:47 Tvrdé dohrání Vokálové na mantinelu vyustilo v potlesk tribun a pobavení na lavičce hostů.
54:53 Rozhodčí už doma nejspíš čeká teplá večeře, jelikož nechávají hru volněji běžet.
53:38 Židenice už nechávají Hattrick, ať si holky taky vyzkuší založení útoku, když nejsou pod tlakem.
52:18 Dračice dobrá nálada neopouští, holky Hattricku ovšem nejspíš ani nepotkala v chodbě na cestě do šatny.
52:00 Žampachová se projela na břiše jako tučňák, ale zvládla vybojovat míček.
50:00 Už jen 10 minut hrůzy a beznaděje, paní Zdena zrovna myslí na vojáky v WW1.
49:40 Hattrick po jedné bezgólové třetině by rád opět rozvlnil síť v bráně soupeře.
49:16 Skřívánková střílí tvrdou ránu do stehna soupeřky.
48:12 Židenice chcou dát další gól, Hattrick pasivně brání, aspoň že se nepřerušuje.
46:30 Pěknou gólovou šanci Hattricku zlikvidovala Večeřová, která se v tomto zápase musí pěkně nudit.
45:40 Po delší době byl k vidění gól.
45:33 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:8
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová, asistoval #39 Martina Indrová (2:8)
45:00 Schindlerová pěkným sólem mezi třemi zakončila do první hráčky, což je obrazem hry Hattricku.
44:00 Mrzí mě, že vám nemůžu tímto komentářem popsat atmosféru uvnitř haly.
41:50 Teď Židenice rozáčí kolotoč.
40:30 Tenhle začátek třetiny zatím vypadá líp pro domácí, co si asi řekly v kabině?
40:01 Poslední část zápasu už konečně začala.
40:00 Střely ve 2. části: 3:7
39:07 Konec třetiny se blíží a náse bude čekat ještě jedna.
36:30 Střela Muselíkové se rotočila opačným směrem než byla brána a tak jsme pořád na stavu 7:2 z pohledu hostí.
35:30 Posledních 10 minut je to bago víceméně na jednu bránu.
34:00 Na ženách domácího týmu je vidět, že nejsou v úplně ideální sestavě, aby mohli Židenicím konkurovat.
29:30 Atmosféra v hale je docela pozitivní, utkání nejspíš diváky baví, a i rozhodčí vypadají fascinovaně výkonem obou týmů.
28:49 Střela backhandem končí v rohu. Hattrick stupňuje tlak na bránu soupeře.
27:11 Pěkná kombinace hrášek Hattricku, které si z první daly tři přesné nahrávky, gól z toho nakonec nebyl.
26:45 Nevíte někdo, jak ukončit zápis v průběhu zápasu?
26:01 Zimolová je první hráčkou zápasu, které se podařilo vsítit hattrick, kolik takových hráček v tomto zápase uvidíme?
26:00 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:7
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #22 Barbora Marková, asistoval #31 Anna Klvačová (2:7)
25:02 Zajímavý pohled je na lavičky obou týmů, zatímco Židenice ji mají početnou a probíhá zde živá komunikace, tak na lavičce domácích všech 6 hráček sedí a dívá se do země.
25:01 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #29 Monika Zimolová, asistoval #13 Viktorie Fuchsová (2:6)
23:35 Dnes není v automatu na VUT Haribo Quaxi :( .
22:05 Hattrick zatím tahá za kratší konec v tomto utkání. Dokáže to změnit?
21:46 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #29 Monika Zimolová, asistoval #18 Michaela Sabolová (2:5)
21:40 A z tlaku dávají gól.
21:08 A stejně tak jak ke koncu 1. třetiny i teď jsou Židenice aktivnější.
20:01 O přestávce lepší nálada panovala v táboře hostů a není se čemu divit.
20:00 Střely v 1. části: 5:11
19:30 Poslední půminuta do konca a Židenice nechcou inkasovat, spíš další přidat.
18:55 Začíná se přitvrzovat.
18:26 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #75 Michaela Schindlerová, asistoval #9 Veronika Rozenbergová (2:4)
17:56 Hattrick po dobu přesilovky kontroluje míček a dává gól.
16:54 Vyloučen hráč #39 Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nesportovní chování
16:07 Židenice mají více ze hry a působí sehranějším dojmem.
15:18 Hattrick se dostal do jednoho z mála přečísleních, ale gól z toho nebyl.
14:26 Na zápas bloudí více a více fanoušků.
13:43 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #29 Monika Zimolová, asistoval #9 Natálie Janečková (1:4)
13:35 Dva rychlé góly Židenic hrozí uvrhnutím domácích holek do propasti beznaděje.
13:32 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #46 Monika Jahodová, asistoval #20 Markéta Sedláčková (1:3)
12:00 Obraz hry vypadá po gólu trochu aktivněji z obou stran.
11:31 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #9 Veronika Rozenbergová, asistoval #75 Michaela Schindlerová (1:2)
08:56 Gólmanka domácích neměla přehled o situaci a válela sudy jako kdyby chtěla uhasit své oblečení. Celá situace skončila přeřušením situace.
08:20 Židenice rychle rozehrály, ale míček už má soupeř.
08:10 Aut
06:40 Hattrick z toho celkového držení míčku moc nevyprodukoval.
06:05 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #64 Klára Jahodová, asistoval #46 Monika Jahodová (0:2)
00:49 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková bez asistence (0:1)
00:49 Hosté využívají svůj tlak po buly a otevírají skóre duelu.