51
  • 51 50:50
    2

IBK Hradec Králové - Orel Rtyně v Podkrkonoší 10:5
branky: 1. Aneta Zeiplová, 5. Eliška Benešová, 12. Anna Miholová, 14. Tereza Kautská, 25. Denisa Drahokoupilová, 42. Adéla Kozlová, 44. Adéla Kozlová, 47. Adéla Kozlová, 49. Lucie Tomášková, 50. Iva Čečotková - 2. Jaroslava Bálintová, 4. Kateřina Svatoňová, 26. Alena Šrámková, 31. Jaroslava Bálintová, 38. Alena Šrámková; rozhodčí: David Richter - Filip Ryant; vyloučení: 3:5; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 21 - Veronika Kuželková 9; po třetinách: 4:2, 1:3, 5:0
60:00 Komentář hostů Krýsl Miloslav (Trenér): Zápas se nám dnes herně povedl, jen jsme měli hodně ztrát a to rozhodlo o výsledku. Uměli jsme soupeře i několikrát dostat pod velký tlak, ale opět bojujeme s neproměněním jasných šancí. Do dalších zápasů musíme seštělovat čepele, uzdravíme gólmanku a půjdeme si pro výhru. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Netolický Štěpán (Trenér): Dnes vydřené 3 body. Zápasy se Rtyní jsou vždycky zábava, jelikož nevíte, co přijde od soupeře. Myslím, že první třetinu jsme i přes 2 góly inkasované zvládli dobře a hráli jsme, co jsme si řekli. Druhou třetinu jsme bohužel přešli na styl hry soupeře "nahoru, dolu" .To nám nesedlo a Rtyně se vrátila do zápasu. Musím, ale říct, že počet nastřelených tyček byl enormní. Před 3. třetinou jsme si řekli důležité věci pro to, abychom to zvládli v hlavách a odnesli si 3 body. Což se nám povedlo. Díky soupeři za zápas a štastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:30 Po přerušení hradec předává míček soupeři, jelikož jej měl v držení, před přerušením.
58:03 Rtyně bojuje všemi možnými způsoby, aby vbojovala, držela a střílela.
57:05 Poslední minuty zápasu a oba týmy jdou do toho na maximum s posledními zbývajícími silami.
55:46 Hradec na středu hřiště ztrácí míček a Rtyně toho využívá a pokouší skórovat. Pokus skočil neúspěšně.
54:44 Hradec tlačí na soupeře, nekolik střel na bránu,a le meproměňují.
53:13 Hráčky zajsou v jednom ohni, jak bojují do posledního dechu.
52:40 Rtyně pokračuje v tlaku na hradeckou branku.
52:00 Rtyně si drží míček a snaží se střílet.
50:50 Vyloučen hráč #34 Denisa Drahokoupilová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
50:05 Hra už začíná být velmi agresivní, ne-li vyhrocená. Rozhodčí se snaží hru klidnit.
49:57 GÓL IBK Hradec Králové! 10:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #24 Iva Čečotková, asistoval #17 Eliška Benešová (10:5)
48:45 Vyloučen hráč #68 Jitka Romančáková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování
48:35 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
48:35 GÓL IBK Hradec Králové! 9:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #31 Lucie Tomášková, asistoval #35 Anna Miholová (9:5)
47:19 Rtyňská hráčka se snaží znepříjemnit rozehru hradeckých.
46:40 Hra je velmi aktivní, důrazná od obou stran.
46:13 GÓL IBK Hradec Králové! 8:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #35 Anna Miholová (8:5)
44:25 Oba týmy nyní hrají ve čtyřech.
44:24 Vyloučen hráč #44 Barbora Grundová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování
44:24 Vyloučen hráč #31 Lucie Tomášková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
43:33 GÓL IBK Hradec Králové! 7:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #13 Tereza Kautská (7:5)
42:00 Hradec vyhrává buly.
41:59 GÓL IBK Hradec Králové! 6:5
40:44 už od začátku třetí třetiny, je hra ve vysokém tempu, nikomu se nedaří držet moc dlouho míček.
40:00 Střely ve 2. části: 4:12
39:02 Hradec se dostává na polovinu rtyně,  ale ty je obírají o míček.
38:04 Hradci dneska znoví branky, ale nechce to tam padnout znovu.
37:33 Timeout IBK Hradec Králové
37:33 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #55 Alena Šrámková, asistoval #68 Jitka Romančáková (5:5)
36:23 Hradec se snaží z poza branky rozehrát a trochu uklidnit hru.
34:42 Hradec proniká na soupeřovu polovinu a snaží se zakončit. Bohužel pouze tyčka a míček je stále ve hře.
33:20 Utkání nabralo velmi vysokou rycholst, ra se přesunuje s jedné strany na druhou.
32:23 Rtyně je velmi aktivní a snaží se využít každou příležitost ke střele.
31:00 Hra má vysoké tempo, každý vyčkává na chybu soupeře a na možnost vystřelit.
30:29 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Jaroslava Bálintová, asistoval #68 Jitka Romančáková (5:4)
30:20 hradec propadá a soupeř uniká
29:07 Rtyně nahazuje míček na hradeckou bránu, ale brankářka zasahuje.
28:50 Hradec drří stále balón a snaží se pálit na bránu, co to jde.
28:30 Rtyně rozehrává po přerušní hry ze svojí poloviny.
27:20 Hradec si snaží připravit pole pro střelbu, ale nedaří se.
26:57 Vyloučen hráč #2 Jaroslava Bálintová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
25:40 Hra začíná být divoká a ostrá.
25:29 Rtyně po přestupku HK rozehrává.
25:06 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #55 Alena Šrámková bez asistence (5:3)
24:56 GÓL IBK Hradec Králové! 5:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #34 Denisa Drahokoupilová, asistoval #17 Eliška Benešová (5:2)
24:56 Hradec vyhrává buly
24:52 Vyloučen hráč #44 Barbora Grundová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hra rukou
24:05 Hostující tým drží balón, střílí a brankářka domácích, snaží se dorážet.
23:15 Rtyně zamkla Hradec na jejich polovině.
22:40 Vyloučen hráč #39 Aneta Kašparová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za držení
22:10 nebezpečná rozehrávka domácích zpoza branky.
21:25 Hráčka rtyně si proběhla celé hřište a zakončuje neúspěšnou střelou.
20:30 Rtyně přebírá balón a bojuje na polovině domácích.
20:10 Hradec se probojovává na soupeřovu polovinu.
20:01 Buly v druhé části vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 7:7
18:21 Hosté jsou v plném počtu a domácí nevyužívají přesilovku.
17:20 Rtyně rozehrává po vypadnutí balónku ze hry, ale nedaří se jim držet míček.
16:50 Hradec si nahrává asnaží se rozhýbat soupeře.
16:21 Vyloučen hráč #5 Viktorie Vylíčilová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hra rukou
15:56 Rtyně rozehrává a snaží se dostat do rohu domácího týmu, ale ztrácí držení míčku.
14:59 Halou zaznělo cinknutí branky Rtyně, ale bez vstřeleného gólu.
14:30 Domací zavírají hostující tým na jejich půlce.
13:52 GÓL IBK Hradec Králové! 4:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #13 Tereza Kautská, asistoval #35 Anna Miholová (4:2)
13:48 Únik domácích končí brankou.
13:29 Rtyně rozehrává polovině domácích a drží balón.
12:50 Rtyně se dostává před branku a pokouší se protlačit balón do branky.
12:04 Rtyně z pozbranky vybíhá a snaží se rozehrát.
11:28 Buly po vstřeleném gólu vyhrávají hosté.
11:27 GÓL IBK Hradec Králové! 3:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová, asistoval #17 Eliška Benešová (3:2)
11:09 Hra začíná být ostřejší. Hráčky jdou do sebe tvrději.
10:40 Oba týmy střídají či dostřídavají hráčky.
10:20 Hradec je opět zastavuje na půli cesty.
09:40 Velká mela před branou hosujícího týmu, k balónku se nakonec dostávají domácí a rozehrávají.
08:45 Rtyně střílí od poloviny na hradeckou bránu, trefuje tyč a balónek končí mimo hru.
08:10 Z otočky se domácí pokusila vystřelit, brankářce míček vypadává a skáče po něm.
07:10 Rtyně po lajně se snaží dostat na hradeckou polovinu,a le domací je zastavuje na polovině a nutí Rtyni stáhnout se zpět.
06:30 Hradec se snaží uklidnit situaci, vystřídat a znovu rozehrát.
05:55 Hradec se snaží držet Rtyni na jejich polovině.
05:30 Rozehrává soupeř v rohu domácích a bolónek málem skončil opět v bráně domácích.
04:50 Hradec propadá a balónek drží soupeřna straně domacích.
04:30 Hradec se snaží bránit ale nátlak je velmi silný, domácí mají problémy a ztrácejí často balónek. Ale snaží se tlačit do útoku také.
04:06 GÓL IBK Hradec Králové! 2:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #17 Eliška Benešová, asistoval #24 Iva Čečotková (2:2)
03:18 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #11 Kateřina Svatoňová, asistoval #18 Lucie Hejnová (1:2)
02:30 Po hře v brankovišti byl trestný nájezd a Rtyně vyrovává.
01:59 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Jaroslava Bálintová z trestného střílení (1:1)
01:15 Hradec má rozehrávku na soupeřově polovině a snaží se dále tlačit do branky, ale soupeř se nedá tak lehce.
00:51 GÓL IBK Hradec Králové! 1:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #46 Aneta Zeiplová, asistoval #12 Tereza Rejmanová (1:0)
00:01 Úvodní buly vyhrává hostující tým.