• 60 59:26
    2
    Veronika TŘINECKÁ

FBC Intevo Třinec - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:2
branky: 12. Michaela Stankušová, 19. Pavla Kajfoszová, 24. Pavla Kajfoszová, 50. Denisa Gawryšová - 12. Eva Nečasová, 23. Bára Procházková; rozhodčí: Bedřich Kopka - Tomáš Kluska; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 16 - Nikol Krulová 17; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:0
60:00 Komentář hostů Martinek Jakub (Trenér): Dnes i přes prohru musím holky pochválit. Přijeli jsme si dnes v malém počtu ověřit naši obranu a za mě jsme obstáli na výbornou a do postavené obrany neinkasovali ani jednou. Ano, Třinec nás opticky přehrával, ale nepouštěli jsme ho do velkých šancí. Škoda dvou tyček ve 3. třetině, mohli jsme se dostat na dostřel, ale to je kdyby. Nebýt tří školáckých chyb, mohli jsme sahat na nějaké body, což je bez 5 hráček, které chyběly, v Třinci těžký úkol. Gratuluji nejlepšímu týmu ligy, pro nás výborná příprava na play-off.
60:00 Komentář domácích Laštůvka Šimon (Trenér): Zápas za 3 body, hlavní cíl splněn. Průběh zápasu byl takový všelijaký, nemastné neslané, ale big up za týmový výkon až do konce. Nejvíc nás všechny zabolí zranění... Přeji brzké zotavení. Díky skvělým domácím fanouškům a soupeřům za fér zápas.
60:00 Počet diváků: 155
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:59 Pěkný zápas, my to balíme a jdem dom. Zítra zas! Dobrou noc!
59:55 To je ale vše, co se v dnešním utkání stane. Je konec a Třinec si připisuje důležitou výhru.
59:30 Tyčka po jedné ze střel a výhoda přesilovky pro hosty.
59:26 Vyloučen hráč #19 Veronika Třinecká družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
59:00 Několik velmi dobrých bloků domácích!
57:49 Nepříjemnost pro domácí, Kiecková odkulhala mimo hřiště. Snad bude vše v pohodě.
57:37 Znojmo v tlaku
56:50 Chystá se hra v šesti, co přinese uvidíme.
56:47 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
55:20 Aktuálně na balonku Znojmo, které se pokusí ještě se zápasem něco udělat.
53:26 Máme štěstí, že máme v Třinci DJ Lukáše Kupczaka, který dělá z každého zápasu tu pravou SHOW!
52:34 Tribuna hlasitě tlačí domácí k páté brance!
49:54 Mišúnová volila v přečíslení 2 na 1 nahrávku a následná střela Gawryšové by se dala zařadit do kategorie nechytatelných.
49:53 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Denisa Gawryšová, asistoval #99 Lucie Mišúnová (4:2)
48:13 A na druhé straně tečovaná střela Kociánové končí pouze na břevně a následně v rukou hostující brankářky.
47:50 Dobrá pozice na středu pro Procházkovou, mimo.
46:47 Po návratu z trestné lavice se dostala Wojnarová k zakončení, její pokus byl zablokován jednou z obránkyň Znojma.
46:25 Šance byly, ke gólu ovšem nevedly
44:37 Přesilovku si vyzkouší také hosté
44:20 Vyloučen hráč #7 Zuzana Mieszek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za vysoká florbalka
43:13 Dva míčky ve hře přerušily hru.
40:50 Tato přesilovka zůstala nevyužita.
40:00 Dneska ale za Béčko vychytal nulu a pomohl tak ke dvou výhrám této kategorie. Jestli na tyto výhry navážou dnes i třinecké ženy, to se dozvíme brzy. Hráčky jsou připraveny, třetí třetina začíná.
40:00 Nyní svou (ne)schopnost v nájezdové disciplíně předvádí brankář mužů a miláček publika Marek Gawlik. Ani přes povzbuzování ve stoje byl velmi neúspěšný a soutěž tak vyhrává elévek Igor! Gratuluace!
40:00 No, asi 3 sekundy po konci druhé třetiny si přišel trenér Laštůvka pro svou antistresovou hračku se slovy: ,,Kdo mi ji ukrad?!" Takže odpověď na mou předchozí otázku je zodpovězena.
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
39:50 Útok na hattrick od Kajfoszové také neúspěšný. To byla také poslední akce v druhé části. 50 sekund přesilovky bude přesunuto do té třetí.
39:33 Šibrová přestřeluje v dobré pozici.
38:48 Vyloučen hráč #14 Veronika Filáková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
38:18 Další učebnicová sekera ze zadu, tentokrát na Mišúnovou. Oceněna bude dvěmi minutami.
36:20 Skvělý obranný zákrok na poslední chvíli od Zelene, rozhodčí tak mohl použít naši oblíbenou hlášku: ,,Balóóón!"
35:24 Aaa na střídačce hostí se proletěla tabulka.
34:37 Pěkný zákrok si připisuje i Krulová
33:02 Teď pár šancí na obou stranách, ale nic vážnějšího.
31:54 Za takový výkop jaký předvedla Smutná, by se nestyděl ani Neuer
31:03 Dobrá střela Třinecké pouze do tyče
30:01 Ten rozhodčí v červeném dresu a modrém návleku se připletl do hry. Bude následovat buly.
29:50 Hráčky z města okurek se zatím úspěšně brání.
29:05 Aktivnější Třinec si vytváří šance
28:15 Pěkná standartka, Kociánová ale trefuje pouze blok.
26:10 Trenér Laštůvka odložil svou antistresovou hračku, uvidíme, kdy si pro ni zase přijde. Nějaké sázky?
23:30 Pavla Kajfoszová využívá další přesilovku a Třinec opět vede. Gól jako přes kopírák, akorát do opačné branky a s jinou asistentkou.
23:26 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #77 Pavla Kajfoszová, asistoval #40 Adéla Šibrová (3:2)
22:37 Nepřesnost v rozehrávce Třince a na 2:2 srovnává Procházková střelou do pravého rohu branky
22:36 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #66 Marie Bartušková (2:2)
21:58 Bylo mi doporučeno psát za větami tečky. Jaksi jsme je doteď nepoužíval. Proto pár teček zde, snad to vynahradím .....
20:50 Znojmo v přečíslení 3 na 2, na střelu si počkala Pytlíková
20:10 Buly vyhrává Třinec, druhá třetina právě začala
20:00 Na tribunu zdravím mistra onlinů Honzu Piška, který své dovednosti ve psaní ukáže opět zítra. Tentokrát už to nebude superliga, tak ho všichni pochválíme
20:00 O první pauze hrají na hřisti minizápas třinecké mladé naděje
20:00 Střely v 1. části: 7:2
19:57 Třetinu na balonku dohrálo Znojmo, větší šanci si ale hráčky nevypracovaly. Do šaten se tak jde za stavu 2:1
19:00 Tahle spolupráce už ale úspěšná byla!
18:44 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #77 Pavla Kajfoszová, asistoval #19 Veronika Třinecká (2:1)
18:20 Opět zámek Třince, gól ale ne a ne padnout
17:45 Vyloučen hráč #27 Eva Nečasová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za blokování florbalky
17:05 Teď už to na dvojku bylo a my sledujeme výhodu domácích
15:56 Težkou nahrávku stihla doběhnout Macigová a vyslala dobrý pokus backhandem
14:42 Na chvíli se ozvalo i povzbuzování fanoušků ze Znojma
14:15 Domácí střídačka požadovala další přesilovku za sekání, rozhodčí ale zůstávají klidní
13:00 Tolik událostí za krátký časový úsek stíháme u stolečku zpracovávat s potížemi, ale my zvládnem vše
11:31 Po 10 minutách první třetiny se utkání rozjelo. Nejdříve z ničeho nic vedoucí gól Znojma a o několik vteřin později vyrovnání, které zařídila Stankušová
11:30 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Michaela Stankušová bez asistence (1:1)
11:19 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #27 Eva Nečasová, asistoval #11 Eva Smutná (0:1)
10:10 Střelecký pokus Martynkové, brankářka Znojma připravená
07:50 Ozývá se i buben domácích fanoušků, hra je zatím opatrná
05:00 Teprve 5 minut za námi a trenér Laštůvka už křečovitě svírá svou antistresovou hračku
03:20 Celé dvě minuty speciální formace Třince točila hosty na jejich polovině, několik střel jsme taky viděli, přesilovka ovšem zůstala nevyužita.
01:36 Jasná sekyra na Buchtelovou a přesilová hra pro Třinec
01:35 Vyloučen hráč #66 Marie Bartušková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
00:25 Velmi slušně zaplněné tribuny měly možnost vidět první šanci zápasu, střela z hokejky hráčky Znojma mířila pouze mimo.
00:01 Nástup za námi, rozhodčí si vyžádali od pořadatelského stolečku míček, utkání zahájeno.
00:00 Za několik minut začne další kolo 1. ligy žen, ve kterém na domácí palubovce haly STARS přivítá domácí Třinec hosty ze Znojma. Znojmo je město v Jihomoravském kraji na levém břehu Dyje, 65 km jihozápadně od Brna. Dost zeměpisné vložky, zápas za malý okamžik začíná.
00:00 Krásný podvečer ze zasněženého města pod Javorovým vrchem přeje celý pořadatelský tým všem čtenářům dnešního onlinu.