• 59 58:44
    4:9
    ()

IBK Hradec Králové - FBC Dobruška 4:9
branky: 19. Natálie Žídková, 28. Veronika Kyšková, 35. Veronika Kyšková, 58. Adéla Kozlová - 9. Victoria Bartošová, 9. Diana Peterová, 13. Victoria Bartošová, 21. Michaela Ulbrichová, 40. Diana Peterová, 40. Veronika Eimannová, 53. Kateřina Poláčková, 55. Diana Peterová, 59. Diana Peterová; rozhodčí: Filip Neumann - Lucie Krýslová; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 20 - Karolína Špačková 24; po třetinách: 1:3, 2:3, 1:3
60:00 Komentář domácích Freiberg Jan (Trenér): Do zápasu jsme šli s jasnou taktikou, kterou jsme bohužel neplnili. V první třetině jsme se dost hledali. Ve druhé třetině jsme zvýšili tlak a dostávali jsme se do vyložených šancí. Škoda dvou golů v závěru druhé třetiny, to nás psychicky srazilo. Ve třetí třetině to soupeř hrál chytře a k ničemu nás moc nepouštěl. Tento zápas musíme hodit za hlavu, večer si vyčistit hlavu a dobře se vyspat. Děkuji fanouškům za podporu. Soupeři děkuji za zápas.
60:00 Komentář hostů Černý Jan (Trenér): Dneska zvádnuté utkání. Holky chválím za skvělý pohyb a dobře zvládnuté osobní souboje. Krom pár výpadků jsme domácí k ničemu nepustili a myslím, že jsme celkem zaslouženě zvítězili. Tvrdé utkání, ze kterého si všichni odnesou pár šrámů, ale takové derby s IBK prostě jsou. Díky za férový zápas a našim fanouškům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
60:00 Hradec bojoval, ale marně. Dobruška si z derby odváží tři body
58:44 GÓL FBC Dobruška! 4:9
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová bez asistence (4:9)
57:01 GÓL IBK Hradec Králové! 4:8
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #17 Eliška Benešová (4:8)
55:57 Vyloučen hráč #49 Michaela Ulbrichová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za špatné střídání
55:50 Vyloučen hráč #44 Adéla Vávrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře
55:50 bude se vylučovat
55:50 Tomášková běží, ale je zfaulovaná
54:55 Hradec jde do šesti
54:34 Timeout IBK Hradec Králové
54:34 GÓL FBC Dobruška! 3:8
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #44 Adéla Vávrová (3:8)
52:12 GÓL FBC Dobruška! 3:7
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #12 Magdaléna Bašová (3:7)
39:57 GÓL FBC Dobruška! 3:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #25 Veronika Eimannová, asistoval #63 Eliška Buchalová (3:6)
39:13 Míček se kolem tyčky dokutálel za zády Kašparové
39:12 GÓL FBC Dobruška! 3:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #88 Victoria Bartošová (3:5)
38:45 Hradec teď sype střely, ale všechny Špačková chytá
37:45 Zeiplová střílí, ale trefuje soupeřku
34:44 Další gól od Verči Kyškové a tím snižuje skóre zápasu
34:43 GÓL IBK Hradec Králové! 3:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #11 Veronika Kyšková, asistoval #75 Natálie Žídková (3:4)
34:14 Nevyužitá přesilovka Hradce
32:14 Další vyloučení, tentokrát ze strany hostů
32:13 Vyloučen hráč #12 Magdaléna Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
30:39 Zvládnuté oslabení domácích
28:39 Vyloučen hráč #46 Aneta Zeiplová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
27:02 Kyšková dostává nahrávku, běží a střílí gól!
27:01 GÓL IBK Hradec Králové! 2:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #11 Veronika Kyšková bez asistence (2:4)
25:30 Hradec v útočné části
24:50 Čečotková kličkuje přes celé hřiště, střela už nevychází
23:20 Oba týmy dávají do hry všechno
23:03 Hra je stále v tempu a herně vyrovnaná
20:19 GÓL FBC Dobruška! 1:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #49 Michaela Ulbrichová, asistoval #14 Vanesa Bašová (1:4)
20:00 Střely v 1. části: 7:13
19:44 Kautská dostala nohu pod nohu a končí na zemi
18:34 Samostatný únik Žídkové končí za zády hostující brankářky
18:33 GÓL IBK Hradec Králové! 1:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #75 Natálie Žídková, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (1:3)
14:46 Zvládnuté oslabení hostů
12:45 Vyloučen hráč #25 Veronika Eimannová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
12:22 Špatnou nahrávku Hradce Dobruška trestá
12:21 GÓL FBC Dobruška! 0:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová bez asistence (0:3)
11:11 Kašparová neuvěřitelně skáče a chytá střelu Buchalové
08:28 Během chvíle tu máme hned dva rychlé góly ze strany hostů
08:27 GÓL FBC Dobruška! 0:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová bez asistence (0:2)
08:04 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (0:1)
06:00 Žídková na Dunajčákovou a ta trefuje masku golmanky
05:05 Kašparová chytá a vyhazuje až na stranu hostů
04:40 Poláčková končí na zemi
04:05 Hra je zatím v rychlém tempu
02:50 Buchalová chce ukázat, co v ní je a prokličkovává hřiště až k bráně domácích
02:12 Čečotková zastavuje útok hostů
01:33 Hra se zatím přelévá ze strany na stranu
00:00 Vítejte u dnešního derby 1. ligy žen.