• 56 55:20
    4:6
    (Petrlíková)

TJ Centropen Dačice - Orel Rtyně v Podkrkonoší 4:6
branky: 9. Aneta Lisová, 31. Karolína Petrlíková, 32. Gabriela Křemelová, 56. Aneta Lisová - 8. Kateřina Svatoňová, 16. Jitka Romančáková, 21. Kateřina Svatoňová, 30. Jitka Romančáková, 51. Karolína Řeháková, 54. Kateřina Svatoňová; rozhodčí: Michal Pazderník - Josef Pařízek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Kateřina Pospíchalová 19 - Klára Karlíková 7; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér): Vstup do nového roku se nám vůbec nepovedl. Jako bychom někde ztratili vše, co jsme se dosud v této soutěži naučili. Chyběl tomu drive, šance, vše nám trvalo, místy jsme bránili až naivně ... zkrátka jsme se do zápasu dostali vždy jen na pár minut, a to samozřejmě nestačí. Body dnes nevysely nikterak vysoko, my jsme si pro ně ale bohužel nevyskočili. Musíme ze sebe dnešek smýt a zítra nastoupit v úplně jiném rozpoložení. Návrat k tréninkům nám snad zase pomůže se co nejrychleji herně vrátit tam, kde jsme byli před pár týdny. Soupeři gratuluji k výhřě a divákům za podporu i přes nepříznivý výsledek.
60:00 Komentář hostů Krýsl Miloslav (Trenér): Dnešní zápas byl pro takový hezký povánoční, tedy takové tréninkové tempo. Dokázali jsme si i hezky zakombinovat a z toho trestat hezkými góly. Škoda jen těch našich špatných rozehrávek, ze kterých jsme hodně inkasovali. Výsledek tak mohl být i pro nás hezčí. Děkujeme soupeři za utkání a zdravíme domů naše marody, příští víkend už snad s vámi :-)
60:00 Střely ve 3. části: 3:8
59:25 Dačické power play.
57:17 Distelová zavřela oči a míček posílá mimo branku.
55:20 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #68 Karolína Petrlíková (4:6)
55:20 Dačice dávají při odloženém vyloučení kontaktní branku.
54:41 Lélyové před prázdnou brankou netrefuje ideálně míček.
53:20 Timeout TJ Centropen Dačice
53:20 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #11 Kateřina Svatoňová, asistoval #68 Jitka Romančáková (3:6)
50:57 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #71 Karolína Řeháková, asistoval #68 Jitka Romančáková (3:5)
49:22 Vyloučen hráč #68 Karolína Petrlíková družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:31 Kolářová odstavena Romčákovou.
43:21 Pospíchalové zneškodňuje šanci Svatoňové.
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
39:00 Probíhá poslední minuta druhé části.
34:40 Závar před brankou Rtyně. Hosté se osvobodily.
34:11 Dvě hráčky Rtině šly sami na Pospíchalovou, ta však byla úspěšná.
33:28 Slatinská připravila palebnou pozici pro Lisovou, ta však netrujefe přesně.
32:41 Karlíková znemožnila Petrlíkové vyrovnat.
31:41 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #11 Gabriela Křemelová, asistoval #21 Adéla Lélyová (3:4)
31:41 Křemelové byla nejdůraznější před bránou a je odměna gólem.
30:07 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #68 Karolína Petrlíková bez asistence (2:4)
30:07 Petrlíkové backhandém dává kontaktní branku.
29:41 Pospíchalové na dvakrát znečkoňuje šanci Ondráčkové.
29:00 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 Jitka Romančáková bez asistence (1:4)
29:00 Romančáková vběhla na střed a zvýtoče uklízí míček do branky Pospíchalové.
26:35 Dačice často nechávají volné hráčky, které zatím tyto chyby potrestaly jenom jednou.
24:23 Lélové obešla dvě hráčky a po té jí ujel míček do rohu.
20:52 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #11 Kateřina Svatoňová, asistoval #4 Nikola Brejtrová (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 3:8
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:20 Hráčky Rtyně časteji na míčku.
16:51 Stadartka pro Rtyni.
15:27 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:2
15:20 Míček poskakoval u Pospíchalové, ale nakonec ho včas zalehla.
08:51 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #7 Pavlína Ficová (1:1)
07:47 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #11 Kateřina Svatoňová, asistoval #71 Karolína Řeháková (0:1)
02:45 Šance Dačic končí faulem Lélyové.
02:14 Pospíchalová má první zákrok.
01:35 Akci hostí zastavuje Petrlíková.
00:01 Úvodní buly vyhrály hráčky Rtyně.