52
  • 52 51:36
    SK Jihlava

Aligators Šitbořice - EAV SK Jihlava 8:5
branky: 12. Petra Ondráčková, 13. Gabriela Hamplová, 23. Petra Drápalová, 25. Sabina Mátlová, 25. Anna Balus, 30. Tamara Pevná, 46. Tereza Lengálová, 51. Jana Kubalíková - 12. Kateřina Bícová, 25. Tereza Vytisková, 27. Agáta Kalinová, 28. Kateřina Bícová, 36. Hanka Krčálová; rozhodčí: Martin Kohoutek - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Eva Kulíšková 26 - Danny Václavků 23; po třetinách: 2:1, 4:4, 2:0
60:00 Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér): Takhle by měly vypadat zápasy, které chceme hrát proti každému. Aktivně, důrazně a zodpovědně. Jediná skrvna na dnešní výkonu je krátký výpadek z tempa ve druhé třetině, kterým jsme soupeři dovolili dotáhnout se a zápas zdramatizovat. Děkuji dneska holkám, za to, jak utkání přistoupily a že tam nechaly vše. Děkujeme soupeři a přejeme hodně štěstí ve zbytku sezóny.
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Zápas rozhodli naše chyby, kde si někokázali pohlídat některé prostory a soupeř dokázal potrestat. I když zlešili hru a byli více aktivní, tak nedokazali se zápasem nic udělat. Velký díky hráčkám za nasazení až do konce. Děkujeme soupeři
60:00 Střely ve 3. části: 12:5
56:45 Pevná si vybojovala šanci 1 na 1, z té ovšem netrefuje zařízení
52:05 Kulíšková drží domácí ve vedení
51:36 Timeout EAV SK Jihlava
51:20 Buráňová našla volnou Hanusovou, ta se z této pozice většinou nemýlí. Této střele bohužel pro domácí chyběla přesnost
50:31 GÓL Aligators Šitbořice! 8:5
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #19 Jana Kubalíková, asistoval #16 Tereza Lengálová (8:5)
50:31 Lengálová našla osamocenou Kubalíkovou a ta nekompromisně 20 nad led k tyči zvyšuje na 8:5
50:02 Kulíšková si připisuje další jistý zákrok
47:20 Pevná dalším obětavým blokem zastavila akci Jihlavy
45:25 GÓL Aligators Šitbořice! 7:5
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová bez asistence (7:5)
45:25 Lengálová využívá přesilovku a znovu vrací domácím 2 brankový náskok
44:45 Drápalová dostala pas na levý kruh a vypálila raketu jak Saša Ovečkin golmanka připravena
44:38 Vyloučen hráč #23 Hanka Krčálová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za hra na zemi
44:30 A přesilovou hru si zahrají i domácí hráčky
41:54 Vyloučen hráč #19 Jana Kubalíková družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za nesportovní chování
41:54 První přesilovku dnešního zápasu si zahraje Jihlava a má tak ideální příležitost na srovnání
40:01 Úvodní buly 3. třetiny získávají hráčky Jihlavy
40:00 Střely ve 2. části: 9:17
39:59 střely ve 2. třetině Aligators:9   Jihlava:17
35:55 GÓL EAV SK Jihlava! 6:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #23 Hanka Krčálová, asistoval #16 Kateřina Bícová (6:5)
35:55 Krčálová využila clonících hráček a snižuje na 6:5
31:15 Vilišová se dostala před Hroudnou a pálila nebezpečně. Kulíšková byla proti
30:00 Jihlavská kapitánka zkusila překvapit Kulíškovou ránou od mantinelu. Její střele však chyběla přesnost a tak budou mít domácí rozehrávku
29:08 GÓL Aligators Šitbořice! 6:4
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #3 Tamara Pevná, asistoval #6 Pavla Buráňová (6:4)
29:08 Pevná dnes předvádí skvělý výkon. Umya dvě hráčky Jihlavy a nekompromisně zavěsila do šibenice a dává domácí hráčkám zpět 2 brankový náskok
27:16 GÓL EAV SK Jihlava! 5:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová, asistoval #35 Veronika Krčálová (5:4)
27:16 První velkou šanci Kulíšková zlikvidovala neskutečným semaforem. Na dorážku už byla krátká a Bícová tak snižuje na rozdíl jediné branky
26:34 GÓL EAV SK Jihlava! 5:3
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #58 Agáta Kalinová, asistoval #64 Klára Šulová (5:3)
26:34 A máme tu další snížení o které se postarala Kalinová
24:47 GÓL EAV SK Jihlava! 5:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #16 Kateřina Bícová (5:2)
24:47 Divokou minutu završila Vytisková, která snižuje na 5:2
24:38 GÓL Aligators Šitbořice! 5:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #28 Anna Balus, asistoval #2 Petra Ondráčková (5:1)
24:38 Hanusová vypálila granát do víka a posílá domácí do trháku
24:25 GÓL Aligators Šitbořice! 4:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #10 Sabina Mátlová, asistoval #3 Tamara Pevná (4:1)
24:25 Pevná opět našla milimetrovým pasem před bránou volnou spoluhráčku. Tentokrát Mátlovou a ta zvyšuje na 4:1
22:41 GÓL Aligators Šitbořice! 3:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #3 Tamara Pevná (3:1)
22:41 Pevná našla na hrušce volnou Drápalovou a domácí sniperka se z takové pozice nemýlí a zyvšuje na 3:1
21:30 Buráňová našla Bosákovou ta backhandem netrefila zařízení
20:20 první velkou šanci měla Jihlava když se hráčka ocitla sama s míčkem na hrušce, Kulíšková byla pozorná a pohlídala si mezírku v teploměru
20:01 úvodní buly 2. třetiny získávají hráčky Jihlavy
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:59 střely v 1. třetině Aligators: 10 Jihlava: 9
17:30 Kubalíková načepovala centr přímo na baldu Lengálové, ta však minula hostující branku
15:31 Trestné střílení družstva Aligators Šitbořice neproměnil #18 Eliška Hroudná.
15:31 Hroudná z trestného střílení nic nevymýšlela a zkusila bučovický blafák.Hostující golmanka bezproblému vyrazila
15:04 Buráňová vypálila dobrou střelu na teč. Pevná bohužel pro domácí netrefila
12:48 GÓL Aligators Šitbořice! 2:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #11 Gabriela Hamplová, asistoval #29 Petra Drápalová (2:1)
12:48 Domácí hráčky si berou po necelé minutě hry vedení zpět. Hamplová překvapila hostující golmanku ranou z osy hřiště
11:50 GÓL EAV SK Jihlava! 1:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová, asistoval #23 Hanka Krčálová (1:1)
11:50 Jihlava vyrovnává ranou Bícové
11:30 Schovaná rána jihlavské stoperky. překvapila Kulíškovou ale domácí golmanka si stihla poradit
11:03 GÓL Aligators Šitbořice! 1:0
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #18 Eliška Hroudná (1:0)
11:03 Ondráčková střílí první branku dnešního utkání
05:30 Pevná zablokovala projektil z poloviny hřiště
04:00 Kulíšková bezproblému zalepila střelu Jihlavy z rohu
02:10 Aligátorky nepouští Jihlavu na balonek a Lengálová vypálila od mantinelu mimo jihlavskou bránu
00:20 První zákrok si připsala domácí golmanka Kulíšková
00:01 Úvodní buly získala Jihlava