Pavlína FICOVÁ
  • 60 59:58

trest do konce utkání

IBK Hradec Králové - TJ Centropen Dačice 7:6
branky: 6. Veronika Kyšková, 10. Adéla Kozlová, 20. Veronika Kyšková, 23. Veronika Kyšková, 40. Eliška Benešová, 50. Denisa Drahokoupilová, 51. Tereza Kautská - 4. Aneta Lisová, 22. Aneta Lisová, 29. Barbora Kratochvílová, 41. Adéla Lélyová, 46. Adéla Lélyová, 48. Aneta Lisová; rozhodčí: Václav Křepelák - Filip Neumann; vyloučení: 4:4 + Lukáš Vacuška OS + Pavlína Ficová 4 + TDKU; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 9 - Kateřina Pospíchalová 17; po třetinách: 3:1, 2:2, 2:3
60:00 Komentář domácích Freiberg Jan (Trenér): Dnes těžké utkání. Šli jsme do zápasu s jasnými úkoly, ale ty se nám nedařilo plnit. Soupeř většinu svých šancí proměnil a kvůli tomu jsme se nemohli dostat do herní pohody. Ve třetí třetině jsem si šli za vítězstvím a zvládli jsme to. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Vacuška Lukáš (Trenér): Zápas nás stála prospaná první třetina a závěrečná část té druhé, kdy jsme byli u všeho druzí, dělali jsme chyby z nekoncentrovanosti, jako bychom to sem přijeli jen tak odehrát, a to ani ne florbal, ale spíše jakýsi druh plácané. Polovina druhé části a část závěrečná, kde jsme se kousli, střídačka žila, hráli jsme poctivě a chtěli víc a víc, ukázaly, že poslední výsledky nebyly náhodou. Kdyby se nám podařilo tuto hru předvádět celých 60 minut, nebylo by asi dnes o čem. Takhle musíme odjíždět zklamaní a naštvaní, možná nejen na sebe ... Upřímně jsme se zase nechali občas rozhodit okolím, jako absencí zdravotníka, což při rázu dnešního zápasu bylo hodně nešťastné a ... hluboký nádech, výdech, a tečka. Děkuji soupeři za zápas a gratuluji k bodům.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:58 Vyloučen hráč #7 Pavlína Ficová družstva TJ Centropen Dačice do konce utkání
59:58 Vyloučen hráč #7 Pavlína Ficová družstva TJ Centropen Dačice na 2+2 minuty za nesportovní chování
59:57 Skvělá nahrávka Kyšky a Lůca zasouvá do prázdné branky
59:21 Poslední půl minuta a standartku majlí Dačice na hradecké polovině
58:55 Lůca dává do zápasu vážně úplně všechno a dobíhá míček
57:02 Lůca vyváží míček, ale Natce se nepodařilo zasunout do brány
55:40 Vyloučení na straně domácích
55:39 Timeout TJ Centropen Dačice
55:39 Vyloučen hráč #17 Eliška Benešová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
52:56 Trenér hostů podporuje tým z hlediště
52:55 Zápas je velmi vyhrocený
52:54 Vyloučen trenér Lukáš Vacuška družstva TJ Centropen Dačice - osobní trest
52:54 Vyloučen hráč #42 Iva Slatinská družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování
52:54 Vyloučen hráč #38 Kristýna Minářová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vysoká florbalka
50:27 GÓL IBK Hradec Králové! 7:6
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #51 Tereza Kautská, asistoval #17 Eliška Benešová (7:6)
50:27 Gól je v řešení
50:26 Terka končí na zemi, ale s ní i míček v bráně hostů
49:36 GÓL IBK Hradec Králové! 6:6
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #34 Denisa Drahokoupilová, asistoval #11 Veronika Kyšková (6:6)
48:10 Vyloučen hráč #84 Barbora Kratochvílová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
47:55 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #9 Andrea Distelová (5:6)
45:38 a je vyrovnáno
45:37 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová, asistoval #15 Barbora Šmahelová (5:5)
44:35 Střela Ádi proletěla nad
43:30 Samostatný úník Natky končí těsně vedle brány Dačic
42:00 Vyloučen hráč #51 Tereza Kautská družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
40:47 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová, asistoval #84 Barbora Kratochvílová (5:4)
40:47 Záhadným způsoben končí míček v brance domácích
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:03 Krásná přihrávka od Natky a Elišky přesná střela končí v odkryté bráně
39:02 GÓL IBK Hradec Králové! 5:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #17 Eliška Benešová, asistoval #75 Natálie Žídková (5:3)
35:00 Čočka přes půl hřiště sama, střela je ale zblokována
34:00 Hezká kombinace Denči a Léni, avšak míček letí nad brankou
32:25 Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil #28 Simona Némethová.
32:24 Hokejka pod nohama a máme tu nájezd
29:08 Terka zůstává ležet, hra běží a Lůca střílí
28:24 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #84 Barbora Kratochvílová, asistoval #21 Adéla Lélyová (4:3)
25:43 Přesilovka domácích
25:42 Vyloučen hráč #21 Adéla Lélyová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
25:20 Hostující hráčka leží na zemi a zasahuje zdravotník
22:12 Hattrick pro Verču!!!
22:11 GÓL IBK Hradec Králové! 4:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #11 Veronika Kyšková, asistoval #28 Simona Némethová (4:2)
21:48 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #7 Pavlína Ficová (3:2)
21:19 Zmatek v obraně domácích hosté trestají
21:07 Na balonku se stále drží domácí
20:01 Úvodní buli pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 8:4
19:03 Samostatný únik Verči končí zaslouženě v brance hostů
19:02 GÓL IBK Hradec Králové! 3:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #11 Veronika Kyšková bez asistence (3:1)
19:00 Ve hře dnes můžeme vidět i Volejníkovou mladší
16:33 Protiútok hostů, Denča hasí
14:55 Dačice v presu, Hradec uklidňuje
09:58 Adík se trefuje a dostává Hradec do vedení
09:57 GÓL IBK Hradec Králové! 2:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #37 Markéta Dohnalová (2:1)
08:28 Zvládnuté oslabení domácich
06:25 Máme tu další přesilovku pro Dačice
06:24 Vyloučen hráč #58 Karolína Kovářová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
05:11 Verča Kyšková našla dobrou pozici a v oslabení vyrovnává
05:10 GÓL IBK Hradec Králové! 1:1
04:40 Vyloučen hráč #17 Eliška Benešová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
03:23 Hosté využívají rozehrávku a otevírají skóre zápasu
03:22 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #8 Šárka Divišová (0:1)
02:18 Hra se zatím přelévá ze strany na stranu
00:55 Hned v první minutě tu máme zásah zdravotníka.