60
  • 60 59:17
    Židenice

Orel Rtyně v Podkrkonoší - K1 Florbal Židenice 5:6
branky: 11. Lucie Hejnová, 18. Katka Nádeníková, 37. Kateřina Svatoňová, 50. Alena Šrámková, 51. Lucie Hejnová - 11. Monika Jahodová, 18. Veronika Muselíková, 36. Veronika Králová, 48. Viktorie Fuchsová, 53. Markéta Sedláčková, 55. Monika Jahodová; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Klára Karlíková 19 - Anna Kratochvílová 10; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:3
60:00 Komentář domácích Krýsl Miloslav (Trenér): Pro nás dnes jednoznačně jedno z nejlepších utkání v sezóně. Trochu nám pomohl zápas minulý týden, kde jsme si mohli s tímto soupeřem ochutnat jejich hru a díky tomu se na ně lépe připravit. Velká škoda, že z tohoto utkání nebereme alespoň bod, protože výkon našich holek by si to zasloužil. Držíme palce naší hráčce utkání, ať koleno drží. Děkujeme fanouškům za podporu a soupeři za moc pěkný zápas.
60:00 Komentář hostů Starý Jiří (Trenér): Pro nás dnes velmi těžký zápas z mnoha různých důvodů. Soupeř byl velmi pozorný v obraně a produktivní v zakončení a naše hra nebyla úplně ideální. Je ale potřeba ocenit jak jsme si i s takto ne příliš dobře se vyvíjejícím zápasem poradili a že jsme ho dotáhli k zisku tří bodů i když třetí třtina byla hodně dramatická. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:17 Timeout K1 Florbal Židenice
58:31 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
54:31 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #46 Monika Jahodová bez asistence (5:6)
52:25 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #20 Markéta Sedláčková, asistoval #29 Monika Zimolová (5:5)
52:11 Domácí brankářka Karlíková zabraňuje další brance naprosto neskutečným skokem.
51:02 Rychlý sled dvou branek nabudil domácí tým. Stoupá napětí...
50:22 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #18 Lucie Hejnová, asistoval #11 Kateřina Svatoňová (5:4)
49:53 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #55 Alena Šrámková, asistoval #44 Helena Klazarová (4:4)
47:51 Hosté konec dorážejí a skórem zase odskakují.
47:50 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #13 Viktorie Fuchsová, asistoval #9 Natálie Janečková (3:4)
47:32 Chaos před domácí brankou. Ozývá se třeskot flórbalek, gól ale nepadl.
44:19 Sedláčková krásným a dlouhým výběhem trefuje pouze boční síťku.
41:24 Vyloučen hráč #68 Jitka Romančáková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
41:22 Hosté si zahrají přesilovku, vyloučené hráčce se však rozsudek nepozdává.
40:01 I do třetice vhazování pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 4:8
39:39 Zvoní tyč u domácí branky!
36:57 Samostatný výběh zakončený na zadní pravou tyč od kapitánky Svatoňové.
36:56 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #11 Kateřina Svatoňová bez asistence (3:3)
36:21 Karlíková dnes ve své kůži. Opět vyráží neskutečnou střelu, která tentokrát míříla do šibenice.
35:48 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Veronika Králová, asistoval #46 Monika Jahodová (2:3)
32:15 Po rychlém přechodu Židenic do útoku vysílá Králová excelentní střelu z první. Karlíková úspěšně zasahuje.
29:46 Domácí se stále nemohou dostat k lepší koncovce.
27:56 Hřebíčková od mantinelu vysílá nádhernou střelu k levé tyči Karlíkové, Hřebíčková bez šance.
24:41 Během uplynulého oslabení hostů brankářka Kratochvílová likviduje všechny rtyňské naděje na gól.
23:26 Houf hráček, které se snaží dorážet a odrážet balónek před hostující brankou. Domocí z akce vychází bez gólu.
22:41 Vyloučen hráč #64 Klára Jahodová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
20:01 Úvodní vhazování vyhráli opět hosté
20:00 Střely v 1. části: 5:7
19:38 Další šance domácích. Romančáková nahrává Ondráčkové L. do prázdné, která míjí.
17:57 Vysoký balón od Muselíkové nešťastně končí za zády domácí brankářky.
17:56 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #28 Veronika Muselíková, asistoval #29 Monika Zimolová (2:2)
17:19 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Katka Nádeníková, asistoval #5 Viktorie Vylíčilová (2:1)
10:31 Bálintová po mantinelu posílá na Hejnovou, ta po krátkém výběhu proměňuje.
10:30 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #18 Lucie Hejnová, asistoval #2 Jaroslava Bálintová (1:1)
10:04 Jahodová M. překonává jedinou vracející se hráčku domácích Vylíčilovou a navyšuje skóre.
10:03 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #46 Monika Jahodová, asistoval #43 Jitka Drápalová (0:1)
09:37 Vyloučen hráč #64 Klára Jahodová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
07:21 Zatím pozorujeme klidnou kombinační hru s tvrdými souboji u mantinelů.
01:31 Romančáková vyváží balónek přes téměř celé hřiště a nahrává na Bálintovu, která však míjí prázdnou bránu.
00:25 První ohrožení domácí branky hned v první minutě. Karlíková ale po dvou dorážkách šanci hostů maří.
00:01 Úvodní vhazování pro družstvo hostů.