56
  • 56 55:18
    FBC Přerov

TJ Centropen Dačice - FBC Přerov 6:3
branky: 20. Lucie Bártů, 23. Adéla Lélyová, 26. Barbora Kratochvílová, 27. Jana Dreiseitlová, 34. Zuzana Vávrová, 42. Gabriela Křemelová - 14. Jana Hrčková, 33. Jana Hrčková, 53. Jana Boháčová; rozhodčí: Michal Pazderník - Josef Pařízek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Kateřina Pospíchalová 11 - Lucie Řeháková 20; po třetinách: 1:1, 4:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér): Z naší strany dneska velmi dobrý výkon a zasloužené vítezství. Až na pár výpadků jsem veděli, co děláme, trpělivě jsme sbírali balonky a dostávali se do šancí. Škoda jen, že se jich nepovedlo využít více, některé po tom hodně nahlas volaly. Každopádně super výkon, za který holkám děkuju. Soupeři děkuju za zápas a přeji šťastnou cestu domů. V neposlední řadě pak díky divákům za návštěvu. Úplně na závěr bych chtěl vyzdvihnout fair play gesto hostující hráčky s číslem 22, která sportovně odvolala nařízené trestné střílení. Moc díky, klobouček.
60:00 Komentář hostů Janošek Adam (Trenér): Dnes jsme neodehráli špatný zapas. V první třetině jsme hru docela kontrolovali. Velká škoda neproměněných šancí. Ve druhé třetině soupeř začal více napadat a přebral kontrolu. Třetí třetina se hrála vyrovnaně na obě strany. Zápas nám prohrali individuální chyby a neproměněné šance. Děkujeme soupeři za zápas. Gratulujeme k vítězství.
60:00 Střely ve 3. části: 8:4
59:00 Probíhá poslední minuta utkání.
57:36 Přerov se stále bojuje o vyrovnání.
55:18 Timeout FBC Přerov
52:04 GÓL FBC Přerov! 6:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jana Boháčová, asistoval #22 Darina Axmannová (6:3)
52:04 Přerov z brejku dává kontatkní branku.
51:29 + Na zemi zůstává ležet Adéla Lélyová.
49:36 Závar před brankou Dačic. Rosolová odpaluje do bezpeč.
47:40 Minářová v koncovce padá.
47:14 Kratochvílová přestřeluje.
46:25 Sedláková doráží mimo brankovou čáru.
41:38 GÓL TJ Centropen Dačice! 6:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #11 Gabriela Křemelová bez asistence (6:2)
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
39:07 Fair play od Dariny Axmannové, když oznámila rozhodčím, že faulovala ona a né hráčka Dačic, načež byl trest neudělen.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé části.
37:02 Šanci Lélyové ničí Řeháková.
33:20 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #10 Zuzana Vávrová, asistoval #17 Monika Rosolová (5:2)
32:28 GÓL FBC Přerov! 4:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #6 Jana Hrčková, asistoval #14 Jana Boháčová (4:2)
29:50 Míček propadl Řehákové a kutálel se okolo tyčky, kde ho pak stihla sebrat obrana.
28:43 + Řeháková si vyžádala ošetření.
27:35 Míček z brány odkopává Rosolová.
26:46 Míček se motal před Řehákovou, až se od její hráčky odráží do branky.
26:45 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:1
Vlastní branku družstva FBC Přerov vstřelil #28 Jana Dreiseitlová (4:1)
26:30 Přerov se ve druhé části dostal také do zakončení.
25:55 Dačice stále v tlaku.
25:22 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #84 Barbora Kratochvílová, asistoval #10 Zuzana Vávrová (3:1)
23:33 Vyloučen hráč #28 Jana Dreiseitlová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
23:13 Distelová v samostatném úniku podražena brankářkou.
22:52 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová, asistoval #38 Kristýna Minářová (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 7:5
19:35 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #4 Lucie Bártů, asistoval #21 Adéla Lélyová (1:1)
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:45 Dačice uzavřely Přerov u jejich branky.
17:35 Kratochvílová se silou pokusila dotlačit míček do branky, však neúspěšně.
17:05 Teč Křemelové mimo brankovou čáru.
16:20 Oba týmy v plném počtu.
14:20 Vyloučen hráč #22 Darina Axmannová družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:06 Vyloučen hráč #84 Barbora Kratochvílová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za opakované přestupky
13:02 GÓL FBC Přerov! 0:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #6 Jana Hrčková, asistoval #21 Anna Němcová (0:1)
12:46 Dačice střídají
10:02 Přerov se usadil na půlce Dačic a odstřeluje bránu
07:22 Přerov se dostává do šance,kvůli špatné rozehrávce Dačic
04:13 Domácí se snaží o gol
00:01 Úvodní bule pro domácí