54
  • 54 53:26
    Torpedo

Torpedo Havířov - Orel Rtyně v Podkrkonoší 9:2
branky: 1. Marika Marečková, 4. Alexandra Glasová, 13. Natali Kalábová, 13. Marika Marečková, 19. Alexandra Glasová, 26. Niki Kalábová, 31. Niki Kalábová, 47. Andrea Pastušková, 50. Alexandra Glasová - 27. Helena Klazarová, 48. Lucie Nádeníková; rozhodčí: Vladimír Fišara - Pavel Hála; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 16 - Monika Rubešová 19; po třetinách: 5:0, 2:1, 2:1
60:00 Komentář hostů Krýsl Miloslav (Trenér): Nezvládli jsme aktivní nástup soupeře hned od začátku utkání a neslo se to s námi až do konce zápasu. Bohužel se trochu přiostřila hra, která se nějak netrestala na obou stranách a zápas se dohrával někdy i zbytečně se slovními dohrávkami. Musíme uznat hezkou hru na balónu soupeře, ale na konci zápasu se přeci jen sportovně podají ruce a nepoužívají se florbalky k poplácání našich holek po zádech :-) nNeveříme v soubojích a zbytečně ztrácíme míče, takže zítra snad napravíme :-)  nDěkujeme za utkání.
60:00 Komentář domácích Březina Josef (Trenér): Dnešní tempo zápasu nebylo vůbec podle našicích představ, ale jsme rádi, že body zůstaly doma. Díky vysokému náskoku nad soupeřem z první třetiny jsme si mohli vyzkoušet i powerplay v které jsme neinkasovali, ale bohužel ani neskórovali. Děkujeme soupeři a divákům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
58:30 Waloszková doklouzala do brány a chytá míček.
56:50 Giecková zachytila střelu, která mířila do prázdné brány.
56:20 Rubešová se kličkou kolem brány nachytat nenechala.
55:44 A teď sprintík na střídačku.
55:10 Waloszková zpět v kase.
54:10 Perfektní zákrok Rubešové.
53:27 Torpedo si zkusí natrénovat hru bez brankáře do dalších důležitých bojů, kde by se to mohlo hodit.
53:26 Timeout Torpedo Havířov
52:45 Domácí golmance to ulítlo, píská se výhoz přes polovinu hřiště.
51:25 Rtyně měla nyní dvě dobré příležitosti, Waloszková nepřekonána.
49:48 GÓL Torpedo Havířov! 9:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #28 Alexandra Glasová, asistoval #14 Andrea Pastušková (9:2)
49:48 Glasová dokonává hattrick přesnou střelou pod ruku.
48:00 Domácí již hraji spíše v tréninkovém tempu. Rtyně má teď více ze hry a vytváří si šance.
47:20 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #20 Lucie Nádeníková, asistoval #68 Jitka Romančáková (8:2)
47:20 Nádeníková je taky dvougólová v dnešním zápase a kosmeticky upravuje skóre na tabuli.
46:57 Po chvilce si Andy mohla zapsat druhou branku, tentokrát střela zblokována.
46:15 GÓL Torpedo Havířov! 8:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Andrea Pastušková bez asistence (8:1)
46:15 Pastušková nadvakrát překonává Rubešovou a přídává další branku na konto Torpeda.
44:45 Dva zákroky pro domácí brankářku.
44:00 V současné době více faulů než florbalových akcí.
42:25 V poslední třetině zatím spíše plácaná.
40:01 I dotřetice vhazování pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
38:19 Rodící se přečíslení nevyřešila Rtyně vůbec dobře.
37:53 Waloszková pozorná.
36:32 Pastušková tvrdou střelou z první míjí.
33:40 Natali Kalábová před poloprázdnou bránou promáchla.
31:55 První zákrok pro Waloszkovou v této třetině.
30:36 GÓL Torpedo Havířov! 7:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #28 Alexandra Glasová (7:1)
30:36 I druhou přesilovku domácí proměňují.
29:41 Vyloučen hráč #21 Lenka Ondráčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
28:50 Kupcová minula prázdnou kasu.
27:43 Kupcová sama před Rubešovou neuspěla.
26:07 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Helena Klazarová, asistoval #20 Lucie Nádeníková (6:1)
26:07 Ojedinělá akce Rtyně končí prvním úspěchem hostí.
25:57 GÓL Torpedo Havířov! 6:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #99 Natali Kalábová (6:0)
25:57 Niki Kalábová nechytatelně pod břevno, Torpedo proměňuje přesilovku.
25:01 Vyloučen hráč #11 Kateřina Svatoňová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
24:21 Ponechaná výhoda pro Torpedo.
22:37 Bálintová střelou z voleje míjí.
21:30 Glasová odkulhává na střídačku.
20:05 A hned další zákrok pro Rubešovou.
20:01 Druhé buly opět pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:3
19:11 První tutovka pro Rtyni, Bálintová se ocitla sama před Waloszkovou, ale přestřelila.
18:53 GÓL Torpedo Havířov! 5:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #28 Alexandra Glasová, asistoval #87 Barbora Kučerová (5:0)
18:53 Glasová trefuje přesně pod víko a i ona má na kontě svou druhou branku.
18:20 Marečková útočila na hattrick již v první třetině, Rubešová byla proti.
17:30 Ondráčková zkoušela najít pravý růžek, ale neuspěla.
16:40 Druhý zákrok pro zatím znuděnou Waloszkovou.
12:24 GÓL Torpedo Havířov! 4:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #99 Natali Kalábová (4:0)
12:24 Vzápětí další branka, podruhé se prosazuje Marečková. Pokud bude Rtyně takto pokračovat, tak to pro ně dnes nevypadá růžově.
12:06 GÓL Torpedo Havířov! 3:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #66 Niki Kalábová (3:0)
12:06 Akce sesterského dua Kalábových nemohla skončit jinak než třetí brankou v brance Rtyně.
10:28 Kučerová do tyče.
09:07 Střelu Kučerové vyráží Rubešová maskou.
07:45 Dva výborné zákroky Rubešové po střele Kalábové.
07:00 Nic zajímavého z toho ovšem nebylo.
06:30 Poprvé se Rtyně na delší dobu usadila na útočné polovině.
04:10 První zákrok pro Waloszkovou, ale tahle střela ji nemohla vystrašit.
03:22 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #28 Alexandra Glasová bez asistence (2:0)
03:22 Domácí hráčky mají 100% úspěšnost, i druhá střela končí za zády Rubešové. Skvělý začátek pro Torpedo.
02:15 Domácí hráčky zatím nepustily Rtyni k míčku.
00:31 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
00:31 A už je tu první branka, přečíslení 2 na 1 zakončuje do prázdné brány Marečková.
00:01 Úvodní buly pro Torpedo.