• 59 58:17
    2
    Kristýna KRŠKOVÁ

FBC Přerov - Aligators Šitbořice 3:7
branky: 5. Božena Gaborová, 19. Darina Axmannová, 39. Jana Boháčová - 12. Sabina Mátlová, 18. Tereza Lengálová, 31. Petra Ondráčková, 32. Gabriela Hamplová, 47. Tereza Lengálová, 49. Jolana Peterková, 56. Gabriela Hamplová; rozhodčí: Vladislav Tuček - Stanislav Kosek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Nikola Perutková 17 - Eva Kulíšková 10; po třetinách: 2:2, 1:2, 0:3
60:00 Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér): Pokračovali jsme v tempu jako včera, což je to, s čím jsme sem šli. Jen nás trošku zradilo zakončení. Ale jsme rád, že jsme zapracovali na psychice a vydrželi hrát stejně celých 60 minut. Konečně náš herní projev vypadá tak, jak to trénujeme. Děkujeme soupeři a těšíme se ve středu a tentokrát u nás.
60:00 Komentář domácích Janošek Adam (Trenér): Zápas ve slušném tempu. Gratulujeme soupeři k výhře, děkujeme za zápas a přejeme příjemnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
58:20 Jedna z posledních šancí domácích na korigování zápasu...
58:17 Vyloučen hráč #80 Kristýna Kršková družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za hrubost
56:40 Zdá se, že o vývoji utkání máme rozhodnuto.
55:47 GÓL Aligators Šitbořice! 3:7
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #11 Gabriela Hamplová bez asistence (3:7)
55:47 Hamplová krásnou samostatnou akcí zvyšuje na 7:3.
53:46 Timeout FBC Přerov
53:46 Domácí si berou oddechový čas a pokusí se o závěrečný tlak.
50:15 Hostující celek odskakuje na rozdíl tří branek a drží pevně otěže tohoto zápasu.
48:24 GÓL Aligators Šitbořice! 3:6
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #9 Jolana Peterková, asistoval #2 Petra Ondráčková (3:6)
46:25 GÓL Aligators Šitbořice! 3:5
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #9 Jolana Peterková (3:5)
45:24 Uvidíme, zda se domácímu týmu podaří srovnat skóre a připsat si další bodík do tabulky.
43:00 Stále čekáme na větší šanci v této třetině
40:00 Střely ve 2. části: 4:12
38:07 GÓL FBC Přerov! 3:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jana Boháčová, asistoval #69 Nikola Řezníková (3:4)
35:45 Domácí hráčky se snaží, ale zatím nenašly recept na dobře hrající hostující tým.
33:30 Gáborová po nešťastném zákroku zůstává ležet na zemi a sotva lapá po dechu.
33:15 Domácí brankářka opět ukazuje své kvality, a připisuje si další zákrok.
31:55 Hosté dvěma přesnými střelami přelévají vývoj utkání na svoji stranu, uvidíme zda domácí celek dokáže na tento vývoj utkání reagovat.
31:02 GÓL Aligators Šitbořice! 2:4
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #11 Gabriela Hamplová, asistoval #3 Tamara Pevná (2:4)
30:44 GÓL Aligators Šitbořice! 2:3
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #16 Tereza Lengálová (2:3)
29:25 Hra se přelévá ze strany na stranu a šance střídá šanci.
28:30 Domácí gólmanka famózním zákrokem stále drží naděje na bodový zisk.
25:50 Hosté začínají pomalu, ale jistě přebírat otěže utkání.
22:05 Druhá třetina začala ve vyšším tempu, na míčku jsou převážně hosté.
20:00 Střely v 1. části: 3:4
18:40 Domácím se podařilo z trestného střílení srovnat na 2:2.
18:34 GÓL FBC Přerov! 2:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #22 Darina Axmannová z trestného střílení (2:2)
17:47 Hosté se dostávají do vedení po důsledné dorážce do brány domácích.
17:45 GÓL Aligators Šitbořice! 1:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #4 Eliška Hroudná (1:2)
14:40 Hra se přelévá ze strany na stranu a oba týmy se snaží překlopit skóre na svoji stranu.
12:00 Hostům se podařilo vyrovnat skóre, pro domácí trošku nešťastnou střelou.
11:45 GÓL Aligators Šitbořice! 1:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #10 Sabina Mátlová, asistoval #6 Pavla Buráňová (1:1)
11:11 Hosté neustále drží domácí pod tlakem a snaží se vyrovnat skóre zápasu.
10:55 Hosté nedokázaly využít ani jednu z nabídnutých přesilových situací.
07:31 Vyloučen hráč #77 Eliška Gaďourková družstva FBC Přerov na 2 minuty za špatné střídání
06:04 Vyloučen hráč #11 Božena Gaborová družstva FBC Přerov na 2 minuty za blokování florbalky
04:17 Oba týmy se střídají v držení míčku a snaží se postupnými útoky proniknout do obrany soupeře, což se podvedlo domácí Gáborové, která otvírá skóre a posílá domácí tým do vedení.
04:16 GÓL FBC Přerov! 1:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #11 Božena Gaborová, asistoval #12 Bára Klimešová (1:0)
01:34 Oba týmy vyzkoušely pozornost brankářů, oba neúspěšně.
00:01 První buly pro domácí.