0:13
    Romana KIECKOVÁ
    (Gawryšová)

TJ Centropen Dačice - FBC Intevo Třinec  0:13
branky: 4. Lucie Mišúnová, 16. Alina Zelena, 22. Adéla Šibrová, 23. Natálie Kawuloková, 24. Michaela Stankušová, 29. Klára Kociánová, 37. Veronika Třinecká, 42. Adéla Šibrová, 42. Tereza Martynková, 43. Anežka Blechová, 44. Tereza Martynková, 51. Lucie Mišúnová, 53. Romana Kiecková; rozhodčí: Jan Barimov - Matěj Jonák; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 3; zásahy brankářů: Taťána Marková 27 - Martina Szwanczarová 14; po třetinách: 0:2, 0:5, 0:6
60:00 Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér): Oproti včerejšku zlepšený výkon, ačkoliv skóre vypadá tak, jak vypadá. Troufám si říct, že by konečnému výsledku na naší straně slušela místo nuly alepoň čtyřka. Bohužel jsme ale svoje šance zas a opět neproměňovali. Každopádně Třinec dnes ukázal svoji kvalitu a vyhrál zaslouženě. Prohrát s takovým týmem však není ostudou, pokud na hřišti necháte vše. A přesně to se dneska stalo. Holkám moc děkuji za nasazení a za předvedený výkon. Budu jen doufat, že se všem povede do příštího zápasu doléčit veškerá zranění, kterých je snad více než bylo dnes gólů v naší síti. Závěrem soupeři děkuji za zápas, gratuluji k výhře a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Laštůvka Šimon (Trenér): Dnešní zápas bylo trápení a z mé strany konstantní strach o mé hráčky. Tím neříkám, že by soupeř hrál zákeřně, jen se to dnes na nás lepilo. Pocit ze zápasu nemám moc dobrý, neviděl jsem zde věci, na které se zaměřujeme, nebo ne tolik, kolik bych chtěl. Skóre ale vypadá hezky. Děkuji rozhodčím a soupeřům za zápas. PS: Gratulace Vánku, Bleše a Vaness Rebecc Keprtt k prvním golikům.. .
60:00 Střely ve 3. části: 4:16
59:00 Probíhá poslední minuta utkání.
57:00 Dobývání branky Třince pokračuje. Neuspěla Slatinská ani následně Minářová.
55:48 Mouricové nepovedlo poslat míček do prázdné branky.
52:43 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:13
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #90 Romana Kiecková, asistoval #11 Denisa Gawryšová (0:13)
52:18 Lélyová se pokusila zaútočit v oslabení ale Kociánová přečetla její umysl.
50:52 Vyloučen hráč #10 Zuzana Vávrová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
50:29 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:12
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová bez asistence (0:12)
50:29 Mišúnová oběhla branku a uklízí míček do branky.
47:52 Nenápadná střela Ficové se otřela o tyčku.
46:41 Lélyová míjí branku Třince.
46:30 Zápas začíná ztrácet tempo.
43:55 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:11
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #27 Michaela Stankušová (0:11)
42:52 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:10
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #10 Anežka Blechová, asistoval #18 Natálie Kawuloková (0:10)
42:20 Petrlíková trefuje boční síťku.
41:43 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:9
41:12 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:8
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #47 Lucie Blažková (0:8)
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
39:10 Lélyová trefuje Szwanczarovou do masky.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé části.
36:58 Třinec rozebral obranu Dačic a přidávají sedmnou branku.
36:57 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #40 Adéla Šibrová (0:7)
36:49 Vyloučen hráč #3 Aneta Lisová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
35:15 Lélyové potrápila Szwanczarovou,  té se však povedlo míček odpiknout od branky.
32:29 Kolářová nenašla mezeru mezi nohama Szwanczarové.
31:56 Únik Kolářové nevyužit.
29:10 Druhá třetina se odehráva na polovině Dačic.
28:49 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #4 Klára Kociánová bez asistence (0:6)
28:04 Martynková chytá střelu Kawuloková.
26:40 Lélyová bežela sama na Szwanczarovou. Po kličce jí míček ujíždí od hole.
25:24 Protiutok Třince nevyužila Stankušová.
24:50 Dačice se dostali po prvné ve druhé třetině na útočnou polovinu. Lélyové se nepovedlo přesně přihrat na volnou spoluhráčku.
23:01 Timeout TJ Centropen Dačice
23:01 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Michaela Stankušová, asistoval #28 Tereza Martynková (0:5)
22:01 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #18 Natálie Kawuloková, asistoval #4 Klára Kociánová (0:4)
22:00 Kawuloková tečuje míček pod nohu Markové.
21:42 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #90 Romana Kiecková (0:3)
21:41 Šibrová zůstala neobsazená a uklízí míček do branky.
20:46 Divišková zblokovala střelu Třinecké.
20:00 Střely v 1. části: 5:15
19:57 + Rohu zůstavá ležet Monika Rosolová.Otřesená se vrací na lavičku.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:39 Další tyčka zvoní za Markovou.
18:02 Stankušová nastřeluje tyč.
17:13 Nahození Třinecké nadělalo Markové problémy, míček nakonec se odkutálel za branku.
15:38 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #50 Alina Zelena, asistoval #19 Veronika Třinecká (0:2)
15:38 Střela Zelene zaplavala do branky.
13:33 Kolářová utíkala na Szwanczarová, ale obrana Třince jí dostihla.
11:34 Lucie Blažková trefuje tyčku.
11:05 Třinec má problémy s přechodem na útočnou polovinu.
10:10 V další velké šanci Lélyová, která trefuje horní tyčku.
09:44 Lélyové se dostala do zakončení, ale Szwanczarová v klidu chytá.
07:32 Dačice jsou dnes velmi aktivní ve hře dopředu.
04:44 Střela Třinecké zblokována.