8:3
    Nikola BREJTROVÁ
    (Klazarová)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - IBK Hradec Králové 8:3
branky: 8. Jitka Romančáková, 9. Lucie Nádeníková, 10. Natali Luštincová, 11. Kateřina Svatoňová, 39. Lucie Hejnová, 49. Jitka Romančáková, 55. Karolína Řeháková, 57. Nikola Brejtrová - 32. Eliška Benešová, 32. Lenka Tlapáková, 43. Natália Fernézová; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Monika Rubešová 11 - Aneta Kašparová 16; po třetinách: 4:0, 1:2, 3:1
60:00 Komentář domácích Krýsl Miloslav (Trenér): Parádní práce po celý zápas. Sice jsme trochu polevili ve druhé třetině, ale vždy jsme se dokázali vrátit do hry a držet výsledek na naší straně až do konce. Tato aktivní naše hra je konenčně oceněna první domácí výhrou. Díky holkám za tento výkon a děkujeme fanouškům, kteří si udělali cestu do haly. Díky i soupeři za pěkný zápas.  nPříští týden se těšíme na Dačice opět doma.
60:00 Komentář hostů Netolický Štěpán (Trenér): Dnes nám zaručeně utekla první třetina, kdy nám chyběl důraz v obranném pásmu, který byl v posledních zápasech výborný. Do půlky druhé třetiny jsme se zlepšili a přineslo to ovoce. Poté jsme si, ale zase začali myslet, že to půjde samo a Rtyně nás přesvědčila o opaku. Gratuluji soupeři k výhře.
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
58:52 Miholová sama před bránou, střílí, ale její střelu Rubešová střelu zastavuje.
58:04 Kyšková beží na bránu, ale Luštincová její střelu blokuje.
58:03 Hradec v šesti.
56:03 Brejtrová trefuje břevno, ale její střela se odráží do brány a navyšuje tak skóre na 8:3.
56:02 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #4 Nikola Brejtrová, asistoval #94 Helena Klazarová (8:3)
55:53 Romančáková na Klazarovou, ta však trefuje hráčku.
54:01 Bálintová nahrává Řehákové k pravé tyči, ta doráží a je z toho další gól pro Rtyni.
54:00 Timeout IBK Hradec Králové
54:00 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #33 Karolína Řeháková, asistoval #2 Jaroslava Bálintová (7:3)
52:15 Kyšková sama před rtyňskou bránou střílí, Rubešová vyráží. Kyšková šance využívá a střílí, ale prázdnou bránu netrefuje.
51:36 Klazarová sama před hradeckou bránou. Její střela jde mimo.
50:01 Hradecké hráčky skvělě kombinovaly před soupeřovou bránou, ale akce nekončí gólem.
49:02 Nádeníková K. si skvělou kličkou obehrála hradeckou hráčku a z rohu vyběhla s balonem na soupeřovu polovinu.
48:22 Romančáková střílí gól k zadní tyči.
48:21 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 Jitka Romančáková, asistoval #4 Nikola Brejtrová (6:3)
48:14 Bálintová dostává nahrávku před bránu, ale její střela jde vedle brány.
46:42 Kyšková střílí od pravého mantinelu, ale její střela šla nad bránu.
45:46 Bálintová nahrává na Řehákovou a ta na Svatoňovou. Svatoňové však míček sjíždí a šance skórovat nevyšla.
44:24 Šrámková nahrává od mantinelu na Klazarovou, která mohla střílet do prázdné, ale nahrávku nestihla doběhnout.
42:54 GÓL IBK Hradec Králové! 5:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #10 Natália Fernézová bez asistence (5:3)
42:54 Mihelová sbírá míček na středu, jde sama na bránu, ale její střela jde do golmanky která vyráží. Fernézová však právě včas přiběhla a střelila gól z dorážky.
41:42 Lucie Nádeníková krásně vystřelila, ale její střela šla nad bránu.
41:08 Hradec od začátku třetiny drží balon.
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
39:52 Romančáková střílí, ale Kašparová její střelu vyráží skvělým zákrokem.
38:55 Vylíčilová vybíhá a střílí po zemi k levé tyči. Kašparová však nohou střelu vyrazila.
38:02 Hejnová střílí backhandem pátý gól Rtyně. Na oslavunám ukázala i její špičkový rondat.
38:01 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #18 Lucie Hejnová, asistoval #3 Lucie Ondráčková (5:2)
37:38 Šrámková dostává nahrávku k mantinelu a střílí k praví noze Kašparové. Její střela jde však mimo.
36:06 Žídková sama před rtyňskou bránou. Lucie Nádeníková však naposlední chvíli zasahuje.
35:00 Hradec měl rozehrávku u levého mantinelu u rtyňské branky. Vylíčilová však jejich střelu blokuje.
33:43 Tlapáková běží sama na bránu, ale Romančáková její šanci skórovat překazila skvělým blokem.
31:52 Hradec presuje na rtyňské polovině a Tlapáková střílí další gól, kterým upravuje skóre na 4:2.
31:51 GÓL IBK Hradec Králové! 4:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Lenka Tlapáková, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (4:2)
31:25 Hradec využívá přesilové hry. Benešová vstřelila první gól Hradce střelou k pravé dolní tyči.
31:24 GÓL IBK Hradec Králové! 4:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #17 Eliška Benešová, asistoval #26 Lucie Tomášková (4:1)
30:34 Vyloučen hráč #33 Karolína Řeháková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování florbalky
30:20 Hejnová sama před bránou, ale její střela šla přímo do hradecké golmanky.
30:01 Hejnová nahrává na Luštincovou, která stojí před bránou, ale její střela šla vysoko a vyletěla z hřiště.
28:04 Miholová vybíhá z obrany a při snaze si obehrát rtyňské hráčky je faulována.
26:51 Romančáková si obehrává tři hráčky a vybíhá. Její střela byla však zblokována a vyražena za mantinel.
24:30 Miholová sbírá míček u mantinelu a běží na bránu. Její akce se však nevydařila.
23:27 K. Nádeníková nahrává z rozehrávky na Vylíčilovou a ta střílí. Její střela však jde mimo bránu.
22:48 Řeháková nahrává zpoza brány, ale její nahrávka je nepřesná a k míčku se tak dostává Hradec.
21:05 Hektická situace před rtyňskou bránou. Hradec opakovaně napadá, ale Rtyně tlaku odolává.
20:00 Střely v 1. části: 10:3
16:38 Hradec skvěle presuje Rtyni, ale ta presu odolává za poomoci výborných výkonů golmanky Rubešové.
10:45 Svatoňová střílí a navyšuje skóre střelou do levé šibenice.
10:44 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #11 Kateřina Svatoňová, asistoval #2 Jaroslava Bálintová (4:0)
09:45 Klazarová nahrává Luštincové a ta backhandem střílí gól.
09:44 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #88 Natali Luštincová, asistoval #94 Helena Klazarová (3:0)
08:54 Duo sester Nádeníkových zasahuje a skóruje.
08:53 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #20 Lucie Nádeníková, asistoval #14 Katka Nádeníková (2:0)
07:44 Rtyně využívá přesilové hry. Brejtrová nahrává na Romančákovou a ta z půlky střílí gól k levé tyči.
07:43 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
07:04 Vyloučen hráč #26 Lucie Tomášková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
04:25 Lucie Nádeníková střílí do břevna za hlavu Kašparové.
01:45 Uherková vybojovala míček u rtyňské branky a nahrává na Tlapákovou. Ta střílí do prázdné brány, ale Rubešová na poslední chvíli zasahuje a míček vyráží.
00:01 Úvodní buly pro domácí.