• 60 59:05
    3:5
    Zuzana WILCZEK

FBC Přerov - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:5
branky: 2. Anna Němcová, 50. Markéta Šrámková, 57. Anna Němcová - 4. Vendula Schindlerová, 16. Zuzana Štěrbová, 44. Michaela Schindlerová, 55. Katarína Cerchlanová, 60. Zuzana Wilczek; rozhodčí: Daniel Kotzur - Tomáš Kluska; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Nikola Perutková 19 - Melisa Poláčková 17; po třetinách: 1:2, 0:0, 2:3
60:00 Komentář domácích Zavadil Jakub (Vedoucí): Bohužel neproměňujeme šance a dnes rozhodny dvě chyby v první třetině a náš nedůraz před souopeřovou bránou.Děkuji soupeři za utkání
60:00 Komentář hostů Prouzová Petra (Trenér): Z naší strany dietní florbalový odvar. Hra spíš přípomínala americký fotbal a boj o území. Nekvalita, křeč, ostřelování vlastních cílů, hra na náhodu. Jediná hezká akce je málo, ale rozhodla zápas. Víc není co hodnotit.
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
59:05 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Zuzana Wilczek, asistoval #87 Vendula Schindlerová (3:5)
58:25 Timeout FBC Přerov
58:20 Přerov vytváří obrovský tlak.
56:32 GÓL FBC Přerov! 3:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Anna Němcová, asistoval #6 Jana Hrčková (3:4)
54:34 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
54:34 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #81 Katarína Cerchlanová, asistoval #87 Vendula Schindlerová (2:4)
52:20 Domácí se snaží vyrovnat skóre.
49:27 GÓL FBC Přerov! 2:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #7 Markéta Šrámková, asistoval #21 Anna Němcová (2:3)
47:07 Tvrdá střela Axmannové pouze do helmy Poláčkové.
43:44 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #75 Michaela Schindlerová bez asistence (1:3)
41:53 Střela Galnorové končí v rukou hostující gólmanky.
40:00 Střely ve 2. části: 4:6
35:40 Klimešová ve veliké všanci nepřekonala hostující gólmanku.
29:40 Výborný zákrok domácí gólmanky Perutkové.
24:55 Střela hostující hráčky končí mimo.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
15:18 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Zuzana Štěrbová, asistoval #87 Vendula Schindlerová (1:2)
14:45 Gólmanka domácích drží svůj tým nad vodou.
10:20 Hra se odehrává na půlce domácích.
06:00 Utkání se odehrává ve vysokém tempu.
03:09 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #87 Vendula Schindlerová, asistoval #11 Kamila Macejáková (1:1)
01:06 GÓL FBC Přerov! 1:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Anna Němcová bez asistence (1:0)
01:05 Individuální akce Němcové končí prvním gólem domácích.