60
  • 60 59:23
    Dobruška

FBC Dobruška - IBK Hradec Králové 5:6
branky: 7. Michaela Ulbrichová, 9. Magdaléna Bašová, 36. Sandra Peterová, 49. Diana Peterová, 58. Adéla Vávrová - 9. Veronika Kyšková, 43. Lucie Tomášková, 43. Lenka Tlapáková, 55. Lucie Tomášková, 56. Iva Čečotková, 59. Veronika Kyšková; rozhodčí: Martin Korunka - Jakub Skála; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 134; zásahy brankářů: Karolína Špačková 14 - Aneta Kašparová 33; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:5
60:00 Komentář domácích Černý Jan (Trenér): Dnes si troufnu říct, že jsme byli lepším týmem, ale nedokázali jsme to včas prokázat gólově. Do druhého gólu hostů jsme soupeře pustili k zakončení maximálně po našich chybách, což se nám stalo na konci zápasu osudným. Pro nás škoda, že jsme nerozhodli zápas v prvních dvou třetinách, kde jsme na to měli šancí dost. Když k tomu připočteme i zbytečně vyhecovaný konec zápasu některými podivnými rozhodnutími a našimi chybami, které jsme nedokázali uhasit, tak z toho je bohužel první domácí porážka. Jedeme dál, společně prohra, společně výhra. Zítra znovu na značkách. Děkujeme našim skvělým fanouškům, kteří si opět našli cestu do haly a podporovaly nás po celý zápas.
60:00 Komentář hostů Janeček Josef (Trenér): Dobruška svůj účelný florbal piluje už několik let a je v něm stále lepší a lepší. Těžko se tu bude hrát každému soupeři, nejinak to bylo i pro nás, ale také námi zvolený florbal byl dnes účelný. Při obraných činnostech bylo na naší straně často štěstí, ale to k odhodlanému výkonu patří. Dopředu jsme dnes tolik netvořili, ale dařilo se nám trestat chyby soupeře na jedničku. Obrovská pochvala holkám za koncentraci po celou dobu utkání a vydřené tři body. Díky soupeři za skvělý zápas především pro oko nezaujatého diváka.
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
59:23 Timeout FBC Dobruška
58:21 Zápas je napínavý až do posledních chvil.
58:10 GÓL IBK Hradec Králové! 5:6
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #80 Veronika Kyšková, asistoval #3 Kristýna Raab (5:6)
57:48 GÓL FBC Dobruška! 5:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová bez asistence (5:5)
57:32 Zápas je velmi vyhrocený.
55:44 GÓL IBK Hradec Králové! 4:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #52 Iva Čečotková bez asistence (4:5)
55:33 Vyloučen hráč #63 Eliška Buchalová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nesportovní chování
54:12 GÓL IBK Hradec Králové! 4:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #25 Lucie Tomášková bez asistence (4:4)
53:29 Dobruška převážne na polovině Hradce.
52:34 Dobrá střela od Vávrové,ale brankou nekončí.
50:59 Hradec se snaží vyrovnat.
50:45 Ulbrichová střílí vedle.
50:12 Dnešní utkání sleduje 134 diváku. Děkujeme.
50:10 Zabila jsem mouchu,  která nás otravovala 49 minut.
49:20 Ulbrichová taky končí za mantinelem.
48:45 Bartošová si lehá na mantinel.
48:06 GÓL FBC Dobruška! 4:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #44 Adéla Vávrová (4:3)
46:22 Zeisková dobře přečetla hru.
44:43 Hra je velmi vyhrocená.
43:23 Tribuna ožila.
42:53 GÓL IBK Hradec Králové! 3:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #21 Lenka Tlapáková, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (3:3)
42:14 GÓL IBK Hradec Králové! 3:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #25 Lucie Tomášková z trestného střílení (3:2)
40:34 Špačková teď opět podržela dobrušku.
40:01 Úvodní buly pro Hradec.
40:00 Střely ve 2. části: 15:7
39:00 Míček končí na tribuně.
37:39 Buchalová střilí nad branku.
35:10 GÓL FBC Dobruška! 3:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Sandra Peterová, asistoval #44 Adéla Vávrová (3:1)
35:00 Hradec přesilovky nevyužil.
33:57 Hra vypadá jakoby se hrálo 5 na 5.
32:43 Vyloučen hráč #16 Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
32:23 Hradec využívá pouze breaků.
32:11 Dobruška na míčku.
31:23 Buchalová chce dát dneska gól za každou cenu.
30:45 Začíná se přitvrzovat na obou stranách.
29:56 Dobrá střela od Buchalové.
28:45 Bašová V. střílí, ale pouze do Peterové S.
28:12 Horáková střílí.
25:49 Peterová D. sama před brankou, branku nestřílí.
25:12 Dobruška šla do breaku, ale míček hned ztratila.
23:45 Nepřehledná situace v brankovišti hostů brankou nekončí.
23:11 Bašová M. sepřekulila přez hráčku Hradce a rozhazovala rukama na rozhodčí.
22:13 Bartošová se snažila udělat provaz, ale bohužel se jí to nepovedlo.
20:01 Úvodní buly pro Hradec.
20:00 Střely v 1. části: 12:6
19:31 Dobruška na míčku.
16:38 Horáková posílá k zemi vlastní golmanku.
15:39 Bartošová se tlačí před branku.
15:00 Ozývají se  i fanoušci z Hradce.
13:20 Buchalová střílí z otočky,ale golmanka vyráží.
12:00 Výborný zákrok od Špačkové.
10:34 Pěkná klička od Kůželové.
08:50 GÓL FBC Dobruška! 2:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová, asistoval #11 Adriana Jedličková (2:1)
08:38 GÓL IBK Hradec Králové! 1:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #80 Veronika Kyšková bez asistence (1:1)
07:59 Vyloučen hráč #63 Eliška Buchalová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
07:44 Hra je nečekaně klidná.
06:15 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #49 Michaela Ulbrichová, asistoval #63 Eliška Buchalová (1:0)
06:15 Pěkná kombinace Ulbrichové a Buchalové končí brankou.
04:32 Horáková střílí, ale golmanka chytá.
02:30 Přesná přihrávka od  Bašové V. na Vávrovou .
01:21 Jedličková střílí vedle.
00:21 Hra je zatím opatrná.
00:01 Úvodní buly pro Dobrušku.